משהו עבר מעקף

שמש92

New member
משהו עבר מעקף

רציתי לדעת עם משהו עבר מעקף קיבה אצל ד"ר קידר ? אם יש כאבים חזקים אחר כך? כמה זמן לוקח עד שחוזרים לעבודה?

mitzi20

New member
היי שמש..אני עברתי אצלו מעקף קיבה

בהחלט רופא מדהים, איש נפלא ומקצועי.. את יכולה להיות רגועה שאת בידיים שלו..הוא בעל ידי זהב! ההחלמה היא סבירה, תלוי בבנאדם כמובן.. סה"כ אני אחרי שבועיים מהניתוח חזרתי לעבודה (משרדית מול מחשב כל היום) יש כאבים ולוקחים משככי כאבים כל כמה שעות ואז הכאבים סבילים בהחלט... ישנה קומונה של מעקף קיבה שבה ישנם הרבה מנותחים של ד"ר קידר בכתובת הבאה http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?communaid=31901

שמש92

New member
תודה

תודה mitzi20 עכשיו אני יותר רגועה שעוד אנשים מכירים את ד"ר קידר. כמה זמן האישפוז בביה"ח ורציתי לאחל לך ולכולם בהצלחה. תודה

mitzi20

New member
אני הייתי

4 ימים מאושפזת...כלומר ביום הרביעי בצהריים השתחררתי.. תודה שיהיה לך גם בהצלחה! אני כבר 10 חודשים אחרי הניתוח בסביבות עוד 8 קילו אגיע למשקל היעד שלי...

עברתי אצלו מעקף קיבה

רופא מצויין ואדם רגיש ונעים. לצערי הסתבכתי לאחר הניתוח, הייתי מאושפזת יותר מהצפוי וסה"כ לקח לי כשישה חודשים עד שחזרתי לתיפקוד מלא. היום, 50 קילו פחות מרגישה מצויין ולא מתחרטת לרגע על הניתוח, למרות ההחלמה הקשה (למעשה לא התחרטתי לרגע גם ברגעים הקשים. ידעתי שזה יעבור). ד"ר קידר ליווה אותי לכל אורך התהליך והיחיד שהצליח לנסוך בי רוגע ושלווה כאשר הייתי מאושפזת. הוא מומחה ויודע מה הוא עושה! בהצלחה לך. את בידיים טובות אגב, זכית גם בדיאטנית מדהימה...

למעלה