משהו נחמד

מיטלי25

New member
משהו נחמד

מחשבון להתאמה זוגית: http://www.zooloo.co.il/GoNext/imax/imax_calc/zooloo_Imax_love_calc.asp

שיר 2 3

New member
יצא שלי..

לפי שם פרטי- 70% ושנים אחרי החתונה - 90% לא הבנתי למה אבל לא חשוב..

שיר 2 3

New member
עלה לי רעיון..

אולי זה ככה בגלל שאחרי החתונה שם המשפחה שלנו הנשים משתנה ...

nemesis27

New member
בהתחלה הקלדתי בטעות את שם

המשפחה שלו כפרטי ואת שמו הפרטי כשם משפחה ואז יצא: 97% "זיווג משמיים" ולפי הקבלה סיכוי לקטטה..... אח"כ תיקנתי..... ואז יצא: 60% "לא בטוח אם יש התאמה לאורך זמן בקשר בריא של נישואין" ולפי הקבלה ''תהיה בינהם גם רעה רבה''..... איזה מזל שאני אתאיסטית..... וקישקושי קבלה..... לא ממש מדברים אלי....

sunshine228

New member
לא כייף לקרוא..../images/Emo10.gif

כתבנו גם את שמיינו וגם שמות של חברים. ולא משנה מה..המשפט הסופי(לפי הקבלה)יצא שלילי. או רעה או שינאה.. לא כייף..

icedragon1

New member
שטויות במיץ-לא להלחץ מהמחשבון

שמתי את שמות הורי במחשבון... הוא נתן 60% - 60% וכתב שלפני החתונה המצב יותר טוב.. תשמעו.. החברה הללו בשלהי שנות החמישים שלהם ומסתובבים לי כמו זוג יונים צעירות, לפעמים אני נאלץ להזכיר להם שאני באותו חדר איתם אחרת הם אונסים אחד את השניה.. אבי פותח את דלת הבית ופוצח ב "תראה איזה יפה אמא שלך "... אז נראה לי שהמחשבון קצת טעה ואם מישהו נלחץ מזה אז אין סיבה :)

../images/Emo99.gif ווואו. חשבתי שזה קיים רק

בסרטים. הלוואי הלוואי. לצערי, מסביבי ראיתי רק נישואין לא איי-איי-איי. טוב, לא היו מחשבוני זוגיות אז..

חתוליקה

New member
לנו יצא 97%

זיווג מהשמיים! גם אחרי החתונה
אבל לפי הקבלה "תהייה קטטה" - מה זה אמור להביע?!

ואני לא ידעתי אם צריך להקליד

שם מלא (התאמה לא רעה), שם מקוצר (התאמה כמעט מלאה) או שם מלא והשם השני שהוא לא משתמש בו (אין התאמה בכלל).

גוגולה

New member
לנו יצא...

100% התאמה לפי שם פרטי 97% התאמה אחרי החתונה ולפי הקבלה "תהיה הצלחה בצד החומרי" נו... אז כנראה שזה זה

אז אנחנו ממש לא מתאימים

יצא לנו רק 10% התאמה ושלפני החתונה המצב יותר טוב... טוב נו, אין ברירה אלא לבטל את החתונה
.

פיאנסה

New member
יצא 97% אבל אחרי החתונה יורד ל-80%

אבל לפי הקבלה: "תהיה ביניהם גם שנאה".
ברור שזה הכל שטויות (לא מאמינה באסטרולוגיה ונומרולוגיה וכד'), אבל היה נחמד לקבל 97%!

p u s i

New member
ולי יצא, למרות שאנו נשואים כבר

התאמה לפי השם 90% ואחרי חתונה 40% זה עשה אותי ממש עצובה

זיווג משמיים

בהתחלה לא רציתי לנסות את זה בכלל אבל הסקרנות גברה עליי ויצא לי זיווג משמיים...!! 98% התאמה 97% אחוזי התאמה אחרי החתונה ניתוח הקשר על פי הקבלה: "עודף אנרגיות בקשר"

ולנו....

97% לפני החתונה ו20% אחרי החתונה!! נראה להם הגיוני...??? ומז"א... תהיה בניהם גם שנאה?

למעלה