משהו נחמד

סוקי

New member
משהו נחמד

נשים מנהלות : אני, הזין,דורש בזאת העלאה בשכר מהסיבות הבאות: 1.אני עובד עבודה פיזית. 2.אני עובד במעמקים. 3.אני קופץ קפיצות ראש לתוך כל משימה. 4.אני לא מקבל חופש בסופי שבוע וחגים. 5.אני עובד הסביבה לחה ולא מקבל שעות נוספות. 6.אני עובד בסביבה חשוכה ובתנאי איורור גרועים. 7.אני עובד בטמפרטורה גבוהה. 8.העבודה חושפת אותי למחלות מדבקות. זין יקר ! לאחר שהוועדה בחנה את טיעוניך היא נאלצת לדחותך מהסיבות: 1.אתה לא עובד 8 שעות רצוף ! 2.אתה נרדם בעבודה אחרי תקופה קצרה ! 3.אתה לא תמיד ממלא אחר הוראות ההנהלה ! 4.אתה לא שוהה כל הזמן במקום עבודתך ומבקר לעיתים קרובות באתרים אחרים ! 5.אתה לא נוטל יוזמה - צריך ללחוץ עליך שתתחיל... 6.אתה משאיר מקום עבודה מלוכלך. 7.אתה לא תמיד נוהג לפי כללי הביטחון כמו :לבישת ציוד מגן. 8.אתה תפרוש הרבה לפני גיל 65 9.אתה לא מסוגל למשמרת כפולה. 10.אתה עוזב לעיתים טרם יסתיים יום העבודה. -אם לא די בכך,ראו אותך יוצא ונכנס, למקום העבודה כשאתה נושא שתי שקיות חשודות !!! לכן: אם זה לא מקובל עליך מצידנו-תלך להזדיין !!! (גם ככה זה כל היום בראש שלך ) תודה : צוות ההנהלה. כל הזכויות שמורות לא לי !! סוקי.

סוקיייייייייייי../images/Emo13.gif

בחייייייי העלת לי צחוק וחיוך..... זה היה טוב.
חוקרת

למעלה