משהו נחמד ששלחו לי במייל תצחקו קצת

אופה3

New member
משהו נחמד ששלחו לי במייל תצחקו קצת

> בלבנון, לגברים מותר באופן חוקי לקיים יחסי מין עם חיות, אבל החיות חייבות להיות ממין נקבה. קיום יחסי מין עם חיה ממין זכר משמעותו גזר דין מוות. (כי זה הגיוני ( ... >בבחרין, לרופא ממין זכר מותר באופן חוקי לבדוק איברי מין של איש, אבל אסור לו להסתכל ישירות עליהם בזמן הבדיקה. מותר לו רק לראות את ההשתקפות שלהם במראה. (האם הם נראים אחרת ברוורס?) > למוסלמים אסור להסתכל על איברי מין של גוויות. זה נכון גם לגבי הקברנים; איברי המין של הנפטרים חייבים להיות מכוסים ע"י לבנה או פיסת עץ כל הזמן. (לבנה??) >העונש על אוננות באינדונזיה הוא עריפת ראש. (הרבה יותר גרוע מלהתעוור!) ישנם אנשים בגואם (אי באוקיינוס השקט) שהעבודה שלהם, במשרה מלאה, הוא להסתובב בכפרים ולבתק את בתוליהן של בתולות צעירות, אשר משלמות להם על הזכות לקיים איתם יחסים בפעם הראשונה... הסיבה: בחוק בגואם, אסור בפירוש לבתולות להתחתן. (בואו נחשוב על זה לרגע: האם יש עבודה במקום אחר בעולם שאפילו מתקרבת לזאת?) > בהונג-קונג, אישה נבגדת יכולה, על פי חוק, להרוג את בעלה הנואף, אבל מותר לה לעשות את זה רק עם ידיה בלבד. את המאהבת של הבעל, מותר לה להרוג בכל דרך שתחפוץ. (או, הצדק!) > מוכרות חשופות חזה חוקיות בליברפול, אנגליה - אבל רק בחנויות לדגים טרופיים. (כמובן!) בקאלי, קולומביה, לאישה מותר לקיים יחסי מין רק עם בעלה, ובפעם הראשונה שזה קורה, אמא שלה חייבת להיות נוכחת בחדר כדי לצפות באקט. (גורם לך להתצמרר מהמחשבה.) > בסנטה קרוז, בוליביה, זה לא חוקי שגבר יקיים יחסי מין עם אישה וביתה באותו זמן. (אני מניח שזאת הייתה בעיה גדולה מספיק בשביל שהם יחוקקו את החוק הזה?) > במרילנד, זה לא חוקי למכור קונדומים ממכונות אוטומטיות, למעט יוצא דופן: אמצעי מניעה יכולים להימכר במכונות אוטומטיות רק "במקומות בהם משקאות אלכוהוליים נמכרים לצריכה במקום." (האם זאת מדינה נפלאה או מה? לא נפלאה כמו גואם!) > לדפוק את הראש בקיר שורף 150 קלוריות לשעה. (מי מתנדב לדברים האלה?!) > בני אדם ודולפינים הם הזנים היחידים שמקיימים יחסי מין לשם הנאה. (בגלל זה פליפר תמיד חייך?) השריר החזק ביותר בגוף הוא הלשון. (המממ... אני לא נוגע בזה). נמלה יכולה להרים משקל של פי 50 ממשקל הגוף שלה, יכולה למשוך פי 30ממשקל הגוף שלה ותמיד נופלת על צד ימין כשהיא מסוממת. (מלשתות בקבוקים קטנים של....? -- הממשלה שילמה על המחקר הזה?!) > עין של יען גדולה יותר מהמוח שלה (אני מכיר כמה אנשים כאלה). > לכוכבי ים אין מוח (אני מכיר גם כמה אנשים כאלה) >הטוב ביותר בסוף... צבים יכולים לנשום דרך התחת שלהם. (אתם חושבים שיש להם ריח רע מהפה?)

חחחח דווקא צחקתי הרבה../images/Emo3.gif

ואני שולחת מכונית חביבה שאני מקווה שתמצא חן בעיניך רק טוב!!!

מישהו ראה את קוננילהההההה???

אני שולחת גם לך מכונית שתוכל לעשות תחרות עם יודעלההה ועם שבלוננית רק טוב!!!

אופה3

New member
גחלילית, אפשר בצבע אדום, למרות

שבכל זאת היא לא מגיעה לרמה שלי, יש לי יותר יפות, רק שאני לא יודעת לחבר קישוריםםםםם כל טוב אופניקה, ותמשיכי לצחוק החיים יפים , את אמרת לי לצחוק אז הנה זה מה שאני עושה

למעלה