משהו נחמד שעשה לי טוב בחג...

cleopatra2006

New member
משהו נחמד שעשה לי טוב בחג...

לי היה ממש נחמד בחג את הארוחה עשיתי בבית עם המשפחה ואח"כ חבר שלי בא לקחת אותי. ביום שבת היינו אצל דודה שלי בארוחת בוקר ואחה"צ היינו אצל אמא שלו בבית (גם אחותו, בעלה והילדה באו) לאמא שלו ואחותו קנינו מפה+שוקולד, לאחיו קנינו חולצה ולאחיינית שלו קנינו מעיל+ג'ינס+חולצה. הדברים עלו ממש זול (החולצה לאחיו עלתה 20 ש"ח והמתנה לאחיינית עלתה 60 ש"ח. המתנות לאמא ולאחות עלו כל אחת 80 ש"ח. ממש לא נורא.. לאבא שלו, אגב, קנינו שוקולד ועוגיות- זה מה שהוא אוהב- עלה בסביבות 40). (לאמא שלי קניתי גם מפה+ שוקולד, לאחותי תחתונים ולאבא שלי כריות לספה) לפני שהלכנו אליהם פתאום קצת התחרטתי שקנינו כ"כ הרבה מתנות: גם לאמא, גם לאח, גם לאחות, גם לתינוקת. אמרתי - מה, זה לא פייר. למה לי לא מביאים כלום? אני לא צריכה "לקנות" אותם במתנות.. ולא רציתי להביא את מה שקנינו לאחיינית ולאח. רק לאמא ולאחות. אז ניר הרגיע אותי ואמר לי שכבר קנינו ולא יפה אם לא ניתן. אז אמרתי לו- טוב, אם אני לא מקבלת מתנה ליום הולדת אז אני מפסיקה לקנות מתנות, כי קניתי להם מתנות גם לימי הולדת, גם לפסח ועכשיו לראש השנה.. - אין לי כסף מיותר... אני מאוד אוהבת לתת מתנות, אבל יש גבול, אני לא אעשה מעצמי צחוק. אני לא מצפה לקבל מתנות יוקרתיות, אבל לפחות איזשהוא יחס, שמראה שמעריכים את מה שקניתי.. לא?? גם ניר הסכים איתי.. לפני הארוחה החלפנו מתנות. אחותו היתה ממש בהלם מכל המתנות שקנינו ואמרה שהיא בכלל לא היתה מוכנה לזה ושלא יצא לה לקנות- היא בהריון, חודש 7 עם תאומים ונורא קשה לה כי התינוקת שלה בת פחות משנה והיא בשמירת הריון. והיא אמרה שהיא תפצה על הכל בימי הולדת שלנו או אחרי הלידה- אבל הם ממש ממש שמחו על המתנות!! בקיצור, אחרי שנתנו את כל המתנות שלנו אמא שלו באה עם 2 שקיות- אחת נתנה לאחותו, ואחת לי... ממש שמחתי.. היא קנתה לשתינו תיקים. קצת נתן לי להרגיש שאם היא נותנת לי את אותה המתנה שהיא נתנה לבת שלה, אולי היא גם מרגישה שאני חלק מהמשפחה כבר... זה נורא שימח אותי. חוץ מהתיק קיבלתי מניר חולצה ומאחותי גרביים+ עוד כמה דברים נחמדים. אבא הביא סלסלה גדולה עם שוקולדים. אמא לא קנתה כלום :( אבל לא נורא... מקווה שהחג שלכן היה גם טוב, למרות שקראתי פה תגובות לא משהו... שתהיה לכולן שנה טובה ומתוקה ולמי שצמה- צום קל!

אוסה

New member
ממש משמח שנהנת ../images/Emo24.gif

תלמדי משהו לחיים , כשלא מצפים ומקבלים לו הדבר הכי פעוט הוא הופך להיות משהו גדול. נשמע שהיחסים בניכם טובים המשיכו עם זה

למעלה