משהו משהו

רעילה

New member
משהו משהו

משהו שעלה לי בראש בנוגע למהות הקיום שזה כל כך בלתי אפשרי להציב מהות אחת לכולם,ואולי אני כבר מיציתי את מהותי פה,ואני צריכה להתגלגל עם הנשמה למקום אחר על המפה לזמן אחר. זה נשמע כל כך טוב שאני מתפתה להאמין בזה.

ואולי לא?

אולי המהות היא אוסף של משמעויות קטנות, כל פעם משמעות אחרת בהתאם למצב בו אנו נמצאים. נסי לחפש משמעות קטנה יותר (טעם לחיות) שהוא פחות גדול ולא מוגדר ממהות הנשמה (שאני מאמין שקיימת). נסי להתחיל מהמשמעויות הקטנות. בלעדיהן, קל לנו במצבי משבר להשתכנע ("להתפתות" לפי דבריך) באמירות כמו שלך. אני מאמין שיש לך כמו לכל נשמה מקום משמעותי כאן. אני מקווה שהצלחתי להעביר לך את דעתי.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
על מהות הקיום...

רעילה יקרה, נראה לנו שאת צודקת מאד בהנחה שאי אפשר להציב מהות אחת לכולם. כל אחד שונה, אין גם שני עלים הזהים לחלוטין זה לזה, ואולי זה היפה בעולם הבריאה? עצם השוני, הייחדו של כל יצור נברא? יחד עם זה נראה לנו שאת מאד ממהרת לסיק מסקנות לגבי עצמך. האם עשית כבר כל מה שחלמת עליו? האם הגעת כבר לגיל מופלג? האם העמדת דורות של צאצאים? האם למדת הכל, ראית כבר הכל? יקרה, נשמע כאילו שאלותיך הנוקבות באות מתוך איזושהי מצוקה עמוקה הגורמת לך להרגיש ייאוש, חוסר רצון להמשיך להתמודד, להלחם על חייך, אולי איזה סוג של ויתור, אובדן הכוח, אמונה ביכולת שלך להתגבר. נסי לשתף אותנו בדברים האמיתיים שמציקים לך, נקשיב, ננסה לסייע ואולי תצליחי לאט לאט להבין, לקבל את המשמעות האמיתית החיים שלך.

להבון

New member
שלום

שלום כן כל אדם שונה בתחליט ולכל אדם יעוד מישלו אבל אף אחד לא יודע מה היעוד שלו אולי לא בדיטוק מיצית את יעודך תחשבי על זה אבל אים תירצי לדבר על מה שבוביל אותך לחשוב שזה טוב ולהאמין בזה אני וכולם כאן מחכים לך אשמח לישמוע ממך להבון

שלום

לעולם אל תחשבי שמצית את חייך, עליך לאהוב תמיד את עצמך ואת חייך ולרצות לנצלם ולהנות מהם ככל האפשר לפני שיגמרו. הדבר הכי נורא שיקרה אם נמות לפני הזמן. האוהבים את עצמם יותר מאושרים.

למעלה