משהו מעצבן שכולם שכחו !!!!

מצב
הנושא נעול.
עזוב, אין טעם להכביר מילים

כמו שכבר כתבתי-
ממחלף הראשונים מערבה עד מחלף עין הקורא, יש מקום בין שני המסלולים של הכביש עבור שתי מסילות. אפשר לראות את זה בבירור גם ב-google earth. ממחלף עין הקורא המסילה אמורה להמשיך צפונה עד התחנה המרכזית החדשה בראשון לציון, ומשם מערבה לאורך שדרות יצחק רבין (שלאורכן הושארה רצועה ריקה בשביל המסילה) עד למנהרה שכבר הוקמה מתחת לנתיבי איילון, שדרכה היא תשתלב עם המסילה הקיימת דרומית לתחנת משה דיין.
תחנות נוסעים אמורות לקום בסמוך לתחנה המרכזית החדשה בראשון לציון וליד המכללה למנהל.
עזוב, אין טעם להכביר מילים
הוא בכלל לא קורא את מה שכתבת.
זה דפוס הפעולה הקבוע שלו: הוא ממציא טענה מגוחכת, מעלה תמונה שלא קשורה לכלום ש"מוכיחה" את הטענה לדעתו, ואז חוזר עליה עוד 50 פעם תוך צרחות: "צדקתי צדקתי צדקתי".
אין סיבה להתווכח איתו עניינית.

"לא נוסעים עם רכב"

איפה בדיוק המקום זה מה שאני שואל

אולי אתם לא נוסעים עם רכב ,אבל אני נוסע ולא רואה שום מקום דיו למעבר מסילה כפולה .
"לא נוסעים עם רכב"

איך אפשר לנסוע בלי רכב?
במכונת הטלפורטציה של יונה יהב?
איך לדעתך אפשר לנוע בכביש 431, אם לא באמצעות רכב? ברגל? על חד אופן? ברכיבה על חמור לבן?

חוץ מזה, אם אתה לא רואה את המקום, זו בעיה אופטית פרטית שלך, לא בעיה עם הכביש.

erezelas

New member
אז החיבור הוא לא דרך כביש 431 הוא תת קרקעי

"לא נוסעים עם רכב"

איך אפשר לנסוע בלי רכב?
במכונת הטלפורטציה של יונה יהב?
איך לדעתך אפשר לנוע בכביש 431, אם לא באמצעות רכב? ברגל? על חד אופן? ברכיבה על חמור לבן?

חוץ מזה, אם אתה לא רואה את המקום, זו בעיה אופטית פרטית שלך, לא בעיה עם הכביש.
דרך תחנה מרכזית ראשן מערב ,מה ההיגיון ,הרי המשך טבעי עם 431 מתבקש או שסתם עובדים עליכם

ואתם נופלים בפח שזה יקרה ,אז אני בפסק גדול לעוד 20 שנה אם בכלל זה יתחבר ,כי עובדה שזה לא קרה ולא קורה .

erezelas

New member
כל מה שאני טוען שפשוט היה צריך להמשיך את המסל

דרך תחנה מרכזית ראשן מערב ,מה ההיגיון ,הרי המשך טבעי עם 431 מתבקש או שסתם עובדים עליכם

ואתם נופלים בפח שזה יקרה ,אז אני בפסק גדול לעוד 20 שנה אם בכלל זה יתחבר ,כי עובדה שזה לא קרה ולא קורה .

המסילה דרך 431 למודיעין באופן פשוט פשוט המשך טבעי לצד הכביש 431 כמו ב 531

ואת המנהרה לראשון מערב תשמש תחנת קצה בתחנה מרכזית .

לא, זה לא מה שטענת

המסילה דרך 431 למודיעין באופן פשוט פשוט המשך טבעי לצד הכביש 431 כמו ב 531

ואת המנהרה לראשון מערב תשמש תחנת קצה בתחנה מרכזית .
לא, זה לא מה שטענת
טענת משהו אחר לגמרי. הבהירו לך שאתה טועה, אז המצאת טענה חדשה...

מה הקשר בכלל?

מה הקשר בכלל?
התחלת עם תלונה בכיינית על מישהו ש"שכח" להשאיר מקום למסילה בכביש 431.

אחרי שהתברר לך שאתה מדבר שטויות ואף אחד לא "שכח", אתה מתבכיין שהמסילה לא אמורה לעבור לכל אורכה בכביש 431...

אולי תחליט על מה אתה מיילל ולא תשנה כל שניה את דעתך?

גם יכול להיות שזה לא יקרה עוד 200 שנה, לא 20. אז מה? מי כאן "נופל בפח"? מה הקשר לכביש 431 ולמישהו ש"שכח" להשאיר מקום למסילה? אתה מסוגל בכלל לדבר לעניין?

אילו היית טורח לבדוק בארכיון הפורום, היית רואה דיונים ארוכים ומפורטים במשך שנים על המסילה המתוכננת וגם על הקטע שבוטל ע"י ממשלת קדימה בשנת 06'. כך לא היית עושה מעצמך צחוק עם "תגלית" מלפני 7 שנים שכולם כאן מכירים וכבר הספיקו לשכוח ממנה...

צר לי לאכזב אותך אבל אתה לא פרדיננד מגלן, לא קולומבוס ולא איינשטיין. לא "חידשת" כאן שום דבר. רק הוכחת (שוב) את יכולתך לקשקש בקומקום.

erezda1

New member
אתה קצת מתקשה בהבנה .

מה הקשר בכלל?
התחלת עם תלונה בכיינית על מישהו ש"שכח" להשאיר מקום למסילה בכביש 431.

אחרי שהתברר לך שאתה מדבר שטויות ואף אחד לא "שכח", אתה מתבכיין שהמסילה לא אמורה לעבור לכל אורכה בכביש 431...

אולי תחליט על מה אתה מיילל ולא תשנה כל שניה את דעתך?

גם יכול להיות שזה לא יקרה עוד 200 שנה, לא 20. אז מה? מי כאן "נופל בפח"? מה הקשר לכביש 431 ולמישהו ש"שכח" להשאיר מקום למסילה? אתה מסוגל בכלל לדבר לעניין?

אילו היית טורח לבדוק בארכיון הפורום, היית רואה דיונים ארוכים ומפורטים במשך שנים על המסילה המתוכננת וגם על הקטע שבוטל ע"י ממשלת קדימה בשנת 06'. כך לא היית עושה מעצמך צחוק עם "תגלית" מלפני 7 שנים שכולם כאן מכירים וכבר הספיקו לשכוח ממנה...

צר לי לאכזב אותך אבל אתה לא פרדיננד מגלן, לא קולומבוס ולא איינשטיין. לא "חידשת" כאן שום דבר. רק הוכחת (שוב) את יכולתך לקשקש בקומקום.
אתה קצת מתקשה בהבנה .

אני אומר שעובדים פה עליך ואתה לא מבין את זה ולא יהיה חיבור כזה עוד 20 שנה וזה מה שבאתי להמחיש לך ,כי אם רצו היו עושים את זה פשוט דרך כביש 431 כמו ב 531 , הבנת.

חיבור למערב ראשון דרך המנהרה כן אולי עוד 10 שנים ,חיבור ל 431 אין כזה דבר . ואם יעשו את זה יהיה משהו מסובך ביותר לעומת האופציה הפשוטה .

amit1270

New member
כבר הוכחת שאין לך מושג מה קורה

אתה קצת מתקשה בהבנה .

אני אומר שעובדים פה עליך ואתה לא מבין את זה ולא יהיה חיבור כזה עוד 20 שנה וזה מה שבאתי להמחיש לך ,כי אם רצו היו עושים את זה פשוט דרך כביש 431 כמו ב 531 , הבנת.

חיבור למערב ראשון דרך המנהרה כן אולי עוד 10 שנים ,חיבור ל 431 אין כזה דבר . ואם יעשו את זה יהיה משהו מסובך ביותר לעומת האופציה הפשוטה .
כבר הוכחת שאין לך מושג מה קורה

שוב שינית את דעתך...

אתה קצת מתקשה בהבנה .

שוב שינית את דעתך...
אתה צריך לשבת עם עצמך ועם עצמך לישיבת מו"מ ולהגיע עם עצמכם לעמק השווה, ואז אחרי שכולכם תחליטו על דעה, תתחיל לכתוב בפורום.

mister K

New member
הוא גם שוב שינה את הכינוי...

שוב שינית את דעתך...
אתה צריך לשבת עם עצמך ועם עצמך לישיבת מו"מ ולהגיע עם עצמכם לעמק השווה, ואז אחרי שכולכם תחליטו על דעה, תתחיל לכתוב בפורום.
כנראה שלכל דעה בפיצול האישיות שלו יש כינוי אחר.

הלוואי וזה היה נכון...

כנראה שלכל דעה בפיצול האישיות שלו יש כינוי אחר.
הלוואי וזה היה נכון...
לפי השרשור הזה בלבד, לכל כינוי יש לפחות שתי דעות...
הוא מתווכח עם עצמו ואפילו לא מרגיש זאת...

mister K

New member
העיקר שחוץ ממנו כולם טועים...

הלוואי וזה היה נכון...
לפי השרשור הזה בלבד, לכל כינוי יש לפחות שתי דעות...
הוא מתווכח עם עצמו ואפילו לא מרגיש זאת...
ורק הוא תמיד צודק על כל דעותיו שסותרות את עצמן, אבל עדיין תמיד צודקות.

הוא צריך לכתוב "צדקנו! צדקנו! צדקנו!"

ורק הוא תמיד צודק על כל דעותיו שסותרות את עצמן, אבל עדיין תמיד צודקות.
במקום "צדקתי! צדקתי! צדקתי!"

אבל בעצם אז אחת מהיישויות האחרות שלו תתמרד וצעק "לא נכון! אתם לא צדקתם"...

mister K

New member
הדעות שלו רבות ביניהן.

במקום "צדקתי! צדקתי! צדקתי!"

אבל בעצם אז אחת מהיישויות האחרות שלו תתמרד וצעק "לא נכון! אתם לא צדקתם"...
הדעות שלו רבות ביניהן.
בגלל זה הוא כותב "צדקתי! צדקתי! צדקתי!" כשלמעשה כל "צדקתי!" אומרת דעה אחרת שלו והן רבות ביניהן מי באמת צדקה.

יש לי שאלה בקשר למסילה/ות המתוככנת/ות ממערב

משהו מעצבן שכולם שכחו !!!!
מוזר בכביש 531 אף אחד לא שכח נתיב למסילות רכבת ,ב 431 פשוט שכחו ,כל מי שנוסע לא רואה מקום כזה וחבל.

או שיש ומישהו יאיר את עיניי .
לתחנת הראשונים:
במפה של תמ"א 23 א'/4 רואים התפצלות לשתי מסילות מזרחית למחלף עין הקורא:
1. עולה צפונה לכיוון התחנה המרכית החדשה של ראשון לציון ומשם מערבה ברחוב ההסתדרות ושדרות רבין.
2. מסילה הממשיכה בכביש 431 עד למפגש עם המסילה בכביש 20.
מה זו המסילה הדרומית יותר?
במפה של תמ"א 23 א'/4 משנת 2010 היא מופיעה. לעומת זאת, התכנון שמדובר עליו בשרשור הזה הוא של המסילה הצפונית יותר.
גם לפי השרשור הזה, זה נכון שלמסילה הדרומית שמופיעה במפה הזו, לא הושאר מקום מערבית למחלף עין הקורא.

erezda1

New member
תשימו לב שבמפה יש חיבור דרך 431 אז צדקתי

לתחנת הראשונים:
1. עולה צפונה לכיוון התחנה המרכית החדשה של ראשון לציון ומשם מערבה ברחוב ההסתדרות ושדרות רבין.
במפה של תמ"א 23 א'/4 משנת 2010 היא מופיעה. לעומת זאת, התכנון שמדובר עליו בשרשור הזה הוא של המסילה הצפונית יותר.
גם לפי השרשור הזה, זה נכון שלמסילה הדרומית שמופיעה במפה הזו, לא הושאר מקום מערבית למחלף עין הקורא.
אכן זה נראה במפה הכל טוב ויפה חיבור דרך 431 ,אבל אין בכלל מקום ,אז מישהו פה משקר לנו וזה מה שאני טוען תפקחו עיניים .

אין שום קשר בין הדברים

אכן זה נראה במפה הכל טוב ויפה חיבור דרך 431 ,אבל אין בכלל מקום ,אז מישהו פה משקר לנו וזה מה שאני טוען תפקחו עיניים .
אין שום קשר בין הדברים
התכנית הזו מעולם לא אושרה ומעולם לא תוקצבה. זו תכנית על הנייר בלבד. הכל מתועד במפורט בארכיון הפורום.

amit1270

New member
אוף, שוב צדקת...

אוף, שוב צדקת...

darkshadow1

New member
לפני ההקמה של 431 דובר על שתי אופציות:

לתחנת הראשונים:
לפני ההקמה של 431 דובר על שתי אופציות:
הראשונה- להמשיך את המסילה דרך הנתיבים של 431 עד כביש 20,
והשנייה- זאת שכבר הצגתי בשרשור.
לפני ההקמה של 431 בחרו באופציה השנייה, שהיא אמנם יקרה יותר- אבל עדיפה בהרבה על הראשונה כמעט מכל בחינה אחרת. לכן המתכננים של 431 לא הונחו לשמור מקום למסילה אחרי מחלף עין הקורא, כי התוואי של האפשרות השנייה פשוט לא עובר שם, ואכן לא הושאר מקום מעבר למה שצריך עבור האופציה השנייה. כנראה שמה שאתה רואה בתמ"א 23 משנת 2010 אלה פשוט שאריות מהתקופה שבה שתי האפשרויות היו על השולחן.

מצב
הנושא נעול.
למעלה