משהו מסריח עובר על פרדייב!

mric1

New member
משהו מסריח עובר על פרדייב!

עליית מחירים , ביטול חבילות, המתנה של 2-3 שעות בין יעפים, הנהלה מחורבנת וטנדמים..טנדמים...טנדמים בשביל מה הם מעבירים קורסי צניחה? ממילא לא יתנו לאנשים לעלות על היעפים! כנראה שכחו שם בהנהלה מאיפה מגיעים אליהם הטנדמים שהקהל והפרסומת הכי טובה שלהם זה אנחנו הצנחנים. נשבר הזין אני עובר לסקיי כף!

zaza36

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

(ואל תשכח לתרום לאתה יודע מי)

4XFBN

New member
תקשיב לי ותקשיב לי טוב

אתה בתור צנחן פרטי מעניין את ה#$% שלי. אפילו 40 דולאר לקופון לא ישביעו אותי. אני רוצה כסף!!!! קורבן טנדאם שם לי 400 דולאר לקפיצה עם מצלמה מעופפת (וסל ("עובד") פראדייב). אתה יכול להתחרות בזה?! כמו כן, על ה@#$ שלי הספורט. מצידי תחנקו כל הצנחנים. אני מונופול. נקודה. אתה נרקומן צניחות. נראה אותך יורד לדרום ומוותר על הנוף אצלי ועל הסיכוי להרשם ליעף אחד מתוך 6 עם אחד וחצי צנחנים נוספים. ואם עוד לא הבנת - תעופו לי מהעייניים כל הצנחנים. לא מעניין אותי עשרות אלפי השקלים ששמתם בשנים האחרונות אצלי בחשבון בנק. העבדים שלי לא מרדו. הם ירדו על ארבע והמשיכו לטחון טנדמים וצילומים. כי מה יש להם לעשות כבר? למכור תמונות בטוקיו? בברכת "קפצו לי כולכם" - אלוהי פראדייב. אגב - אני לא שואל סתם "נו, כמה יעפים עשית היום?...מה?..כבר שני יעפים??" --- אתם תופסים לי סלוטים במטוס!

paradive nimfo

New member
וואלה אלהים- חשבתי שיש לך הומור

כמה מילים וכמה אנרגיות השקעת פה כדי לכתוב את הדבר הדלוח, חסר ההומור והפאתטי הזה. אוקיי. הבנו. אתה כועס שפארדייב מנסים לעבור לאיזו תצורת עבודה שלא תהיה הפסדית לגמרי , ולא תיאלץ אותם לסגור את המועדון ולהשאיר את כל אנשי "צנחי-בה" לאנשי "חפצי -בה" : עם הלשון בחוץ והמצנחים בתחת. הכעס מובן. ברור שלא לכולם יש את יכלת ההבנה והמבט קדימה והסבלנות הנדרשת כדי לתת לתקופה הזאת לעבור. לראות איך דברים מסתדרים ולתת הזדמנות . אין לי בעיה עם הכועסים למיניהם והמחרימים למינהם והמשמיצים למינהם. ,תמיד היו כאלה לצידי הדרך . אבל לכתוב משהו בשם אלהי פארדייב בהרגשה שכתבת משהו מלא הומור, משעשע מבריק מצחיק? עד כאן!! מישהו חייב להעמיד אותך מול מראת הבינוניות שלך. ו עזוב אותי באממממא שלך. באמת. מה שנקרא: leave me in youe mather.

paradive nimfo

New member
ועוד שעור קטן מוגש כחומר למחשבה.

נניח שבכל יום עשרה אנשים יוצאים למסעדה לאכול. החשבון עבור עשרה איש מסתכם ב- 100 שקלים. אם הם משלמים את החשבון באותה צורה שאנו משלמים את המיסים, זה יתחלק בערך כך: ארבעת הראשונים, העניים ביותר, לא ישלמו כלום. החמישי ישלם שקל אחד. השישי - שלושה שקלים. השביעי - שבעה שקלים. השמיני - 12 שקלים. התשיעי - 18 שקלים. העשירי, העשיר ביותר, ישלם 59 שקלים. כך הם החליטו לשלם את החשבון. עשרת האנשים אכלו במסעדה יום יום, והיו די מרוצים בסידור זה. עד שיום אחד בא בעל המסעדה ואמר: אתם לקוחות נאמנים וטובים - אז החלטתי לתת לכם הנחה יומית של 20 שקלים, כך שהארוחה עכשיו תעלה רק 80 שקלים. הקבוצה רוצה להמשיך בתשלום לפי שיטת המיסים שלנו. אזי - ארבעת הראשונים לא הושפעו, והם ימשיכו לאכול בחינם. אבל איך תתחלק ההנחה בין שאר ששת הסועדים? איך הם יחלקו את ההנחה של 20 שקלים, כך שכל אחד יקבל את החלק שלו בצורה הוגנת? האם כל אחד יקבל הנחה של 3.33 שקלים (20/6)? אם יחלקו כך, הרי שהאיש החמישי והשישי יצטרכו לקבל כסף כדי שיאכלו. לפיכך החליט בעל המסעדה, שאת ההנחה הם יחלקו כפי שחילקו קודם את החשבון: האיש החמישי - יאכל בחינם, השישי ישלם שני שקלים. השביעי ישלם חמישה שקלים. השמיני ישלם תשעה שקלים. התשיעי ישלם 12 שקלים והעשירי ישלם 52 שקלים (במקום 59). המצב שנוצר עכשו (כמובן) היה יותר טוב עבור כל איש ואיש מששת הסועדים מאשר היה קודם, וכל אחד שילם פחות מאשר קודם. ארבעת הראשונים המשיכו לאכול בחינם. אך בצאתם מהמסעדה התחילו הסועדים להשוות את ההנחה שקיבלו. האיש השישי אמר: "אני קיבלתי רק שקל אחד מ- 20 השקלים של ההנחה, בעוד שהוא (והצביע על העשירי) קיבל שבעה שקלים מתוך 20 השקלים". האיש החמישי (זה האוכל עכשיו חינם) אמר "כן , זה נכון, אני חסכתי רק שקל אחד, בעוד שהוא (והצביע על העשירי) חסך פי שבעה ממני, זה ממש לא פייר". האיש השביעי צעק "זה נכון, למה הוא צריך לקבל שבעה שקלים בחזרה ואני רק שניים? עשירים מקבלים תמיד את כל ההטבות!" "רגע אחד", צעקו ארבעת הסועדים הראשונים, "אנחנו לא קיבלנו כלום בכלל. תמיד השיטה דופקת את העניים". תשעת האנשים הקיפו את האיש העשירי, והחטיפו לו מכות. למחרת הוא לא הופיע לסעודה, כך שתשעת הסועדים האחרים החליטו לשבת ולאכול בלעדיו. אבל ברגע שהם באו לשלם את החשבון, הם גילו משהו מאד מאד חשוב: היו חסרים להם 52 שקלים... חומר למחשבה.

מה אתה מבלבל ת'מוח???4XFBN צודק לגמריי

אני יכול להבין אותך שקשרייך בפרדייב גורמים לך לכתוב משלים שטויים כאלה...אבל מה שקורה שם זה בגדר שערוריה וזלזול בצנחנים שעד היום הביאו לפרדייב לחם.... אני מאוד מקווה שהבומרנג בדרך!

קוקי די לעצבים-כולם יודעים שאני זה לא אתה

לצערי לא ניתן להחליף רק הניק. ואני לא יכול להחליף את הכרטיס מאחר והוא מכיל הרבה דברים שלא ניתן להעביר לכרטיס אחר...שוב לצערי.

sohoy

New member
ואתם חושבים שבסקאי כיף המצב שונה? מטוסים קנו.

אני קורסיסט בסקאי כיף ובעוולותי גם כלכלן. עלי לקבוע חדמשמעית שההנהלה הכל עושים את השיקול הכלכלי שלהם. וגם אני מתייבש מחכה ליעף שיכתב בו שמי. משאלת ליבי תתגשם ואוכל לעלות ליעף הבא? על שני יעפים ביום, מפחד אנוכי לחלום. בואו נעשה מגבית וניקנה מטוס נוסף רק לקורסיסטים ולצנחני פאן. וככה לא נוכל להתלונן על הטאנדמים במטוס נהיה שווים לפי חלקינו היחסי שתרמנו, לדוגמא אם המטוס עולה 100,000 דולר ואני משקיע 20,000 אהיה זכאי לעשרים אחוז ממה שמרוויח המטוס מטייסי הפאן והקורסיסטים, אם יהיה איזה טאנדם שישים 1000 שקל נאלץ להיות חזקים ולומר לו שאולי, אם יהיה לנו מקום, נעשה לך את היום" אוהד סחלב סוכובולסקי

fly for fun

New member
נימפו טאמבל! בא אני אגלה לך סוד קטן...

חברת התוכנה הענקית והרווחית מיקרוסופט עושה את רוב הכסף שלה...מבעלי עסקים וחברות אבל עדיין ממשיכה לפתח לשווק לעודד ולמכור לשוק הפרטי חברת הענק המוצלחת והרווחית בטרוף קוקה קולה תשלח אליך משאית גן אם יש לך קיוסק מצ'וקמק בפינס-דה-לוך ולמה? שתיהם מבינות שהכסף הגדול מתחיל באיש הקטן

paradive nimfo

New member
מר פלייפור פאן החכם תודה.

תודה שגילית לי את הסוד הקטן. אוי אוי אוי מה הייתי עושה בלעדיך? לא הייתי יודע שקוקה קולה תשלח אלי משאית גן. ציטוט 1 מהמסר שלך: "בטרוף קוקה קולה תשלח אליך משאית גן " למה אגב, לא תצנח מבנין קוקה קולה? "הם מחכות" לך שם. כמו כן אני ממש חושב שאתה צודק. אם ציטוט 2: " שתיהם מבינות שהכסף הגדול מתחיל באיש הקטן" כמו שאתה כותב, אז הנה- פתרת לנו בעיה שהתחבטנו בה ארוכות. עכשו גם אנחנו , כל קוראי הפורום , כבר מבינים מי האיש הקטן. קטן קטן קטן. סיי נו מור בייב. מילים לא יגדילו אותך. אגב הניק ניים הזה יותר מוצלח מהקודם. מה זה היה הקודם? mric 1? אין מה לומר- אתה ממש משתפר בניקים שלך. ועכשו אתה יותר ממוזמן לבכות עוד קצת . בכי מנקה רעלים בגוף- אז תפדל. עלי.

fly for fun

New member
גם "בלשן"! גם קשקשן! וגם לקקן! וואו!!!

הידע שלך בניק ניימס בפורום והיכולת למצוא "שגיאוט קטיב" פשות מדהימות! אני מלא הערצה! תעשה טובה, תהיה ענינני מה זה התגובות הארוכות והמשעממות האלה? וכל החישובים המתמטיים, את מי זה מעניין בכלל? מה אתה פרופסור למדעי הטנדם? ואם זה עושה לך טוב, גבר. אז תמשיך להיות פראייר! רק אל תשכח, כל הנימפומנים נשארים בסוף עם ה... ביד! תשאל את קצב א'

shaysky1

New member
אולי די כבר !!!

תראה אני לא מכיר אותך ולא יודע כמה זמן אתה צונח אבל.... אני אישית צנחן צעיר (מינואר) כן וגם אותי מרגיז שאני בא ליום שלם ולא יוצא לי לצנוח כמו פעם. אבל זה עדיין לא נותן לי את הזכות להעביר ביקורת על פרדייב ומה שבטוח גם לא לך !! כולכם צריכים להבין שפרדייב זה מקום פרטי וכמו כל מקום פרטי הם צריכים לדעוג לאינטרסים הכלכלים שלהם ולא לכל פלוץ שמחליט מה שנוח לו . ולפי מה שאני רואה בפרדייב מאוד מנסים שכן שהיה לנו הצנחנים הפרטים כמה שיותר נוח ונעים (כמו שולחן טניס וכדור-רגל ) ולא אני לא עובד פרדייב ולא מקבל שום יחס שונה ממה שאתה מקבל. ולידע הכללי אני אישית ביום שבת צנחתי 4 פעמים כן...באתי מוקדם בבוקר אבל אין מה לעשות ככה זה !! ודי עם כל הבכי הזה מי שלא טוב לו שלא יבוא !! (ככה יהיה לנו יותר מקום) מה אתם חושבים שבסקיי כייף אין זמני המתנה . תבין שאם בא טנדם אתה בתור צנחן פרטי יורד ולא משנה כמה זמן אתה מחכה שם ......סתם חומר למחשבה ! שי

מר ילד...לאנשים כמוך קוראים פראיירים משועממים

אם אתה מגיע לשם ומתייבש שעות ובסוף לא צונח ,אתה כנראה ממש ממש משועמם,ואין לך מה לעשות בבית. עדיף שלא הייתה כותב לנו את זה כי זה לא עשה ממך חכם. בקיצור...לייבש שם צנחנים שעות בהמתנה לצניחה אחת או שתיים זה פשע...ומותר להתלונן על מי שאנחנו רוצים! אז מה אם זה עסק פרטי....איזה שטויות אתה מדבר?! אתה בהכרה או שאו עוד לא מלאו לך 10??? אף פעם לא שמעת שאנשים מתלוננים על עסקים פרטיים? תתעורר.... בקיצור הם משתינים לבאר ממנה שתו שנים....

Iron53

New member
הצאה

אני תמיד תוהה, למה שכל המתלוננים ש"משתינים" עליהם, "משפילים" אותם, ו"מייבשים" אותם לא יקומו ויקימו עוד מועדון. מועדון גדול ומגניב שיהי סגור לטנדמים וקורסים ורק צנחנים אם רשיונות וציוד משלהם יוכלו לצנוח שם. וצניחה תעלה 14$ כמו ברוסיה. הרי זה ממש לא ביעיה להשיג את כל האישורים הדרושים במדינה שלנו, ויש בשפע שדות תעופה.... אה כן, יש עוד משכורות לכל העובדים: מזכירות, מקפלים, טייסים.... אבל במועדון מגניב כזה הם בטח יעבדו בחינם מתוך הערכה לספורט. ואחזקת המטוס - נו אז ישקיעו בזה קצת פחות, מה כבר יקרה, אין הרי סיכוי שמישהו יפגע ויבוא אם תביעה של איזה 600 אלף שקל. מה עוד משאר? חשמל, מים, מיסים - עזבו, סתם כסף כיס... כולם שם הרי יהיו גאונים ויוכלו להתמודד אם כל דבר !! אני אישית, מאחל לכם המון בהצלחה ומת כבר להגיע לשם ברגע שאקבל את הרישיון שלי !!

ארזירון

New member
בשביל הקטע....

באמת שהשתדלתי להשאר מחוץ לנושא הזה של פרדייב "החדש" אבל יש לי משהו קטן להגיד. אני התחלתי לצנוח בסקידייב אילת כשהוא היה בשיטים. חור באמצע המדבר, בערך שעה נסיעה אחרי מצפה רמון, שעה צפונית לאילת.....להגיע לשם לקח יותר מאשר 45 דקות נסיעה מתל אביב. המטוס שקפצנו ממנו היה 206, שלקח 5 אנשים ל-10500 רגל תוך זמן שיא של קרוב ל-40 דקות בחורף.... אם היינו עושים יותר מאשר 4 צניחות ביום זה היה יום מעולה. אבל מצד שני, זו גם הייתה הציפייה שלנו מהמועדון. לא חשבנו לבוא "לדפוק צניחות" ולסגור 10 צניחות ביום. ידענו שאנחנו מגיעים בשביל החברה, בשביל להעביר צחוקים, בשביל לשחק סנוקר כשהיה שם שולחן או סתם משחק שש בש.....בין לבין היינו עולים ליעף ונהנים קצת..... אני חושב שיש לי בערך 200 צניחות שם..... אז נכון זה מבאס, ונכון שזה לא כיף לדעת שאפשר אחרת והיה בפרדייב אחרת, אבל זה מה יש היום. אפשר לבוא לשבת במועדון ולהתבאס, ואפשר לבוא מראש עם הידע שיושבים בים כמה שעות, ועושים 3-4 צניחות ביום. ואם לא מתאים, אז אל תגיעו למועדון בכלל, או שתגיעו למועדון אחר. אני יודע שבסקייכיף יש אחלה אוירה, ואפשר לשבת שם רוב היום בשביל אותם 4 צניחות, פשוט יהיה יותר כיף להעביר את היום. מצד שני, אפשר לא לצנוח, שזה בכלל לא כיף, ופשוט לעשות "חופשת צניחה" בחו"ל כל כמה זמן שזה גם לא זול..... אבל לבזבז את הזמן על בכי ומרורים וסתם אנרגיות שליליות זה נראה לי לא שווה את זה. עדיף כבר למצוא תחביב אחר - כמו שזיידוש אמר: עוברים ל-kite surfing..... אה - וברדשדסקי - אם אמא שלך תעבור קורס היא תהיה באותה סירה כמו כולם שהיא לא יכולה לצנוח או שהיא "מקרה מיוחד"? וכמובן שיש את השאלה אם אתה תשלח אותה לעבור קורס בסקייכיף או לא.....

למעלה