משהו מכיר או יודע על רופא תעסוקתי?

cobico

New member
משהו מכיר או יודע על רופא תעסוקתי?

בקרוב אני צריך להופיע לפני ועדת ערר של הביטוח הלאומי-נכות כללית נמאס לי מהשטויות שלהם...בוועדה הקודמת ראיתי איך הם מתיחסים למסמכים רפואיים ולהמלצות שלהם. הם למרות המסמכים טענו דברים הפוכים בהחלטה שלהם. ברצוני להופיע לועדת ערר עם חוות דעת של רופא תעסוקתי שלא יתחילו לבלבל לי שההמלצות הרפואיות שניתנו על ידי הרופאים הן המלצות בלבד. ערכתי כמה בירורים והסכומים שביקשו זה שוד אמיתי!!! אולי לא, אבל לאדם שחי מקצבת נכות זה סכום עתק עבורו. אולי משהו מכיר איזה רופא תעסוקתי שנותן חוות דעת במחיר הגיוני/הגון אשמח לשמוע עם משהו מכיר אחד כזה. קובי

רופא מומלץ

אך המחיר כנראה לא זול. מומלץ על ידי משפטנים בכירים: פרופ' קפלינסקי מבית החולים תל השומר בהצלחה

גר חדש

New member
קובי

השאלה אם שווה להשקיע הרבה ברופא שלא בטוח שבועדה יתנו משקל לניירות שלו. רופא מומחה גם דורש בדרך כלל על חוות דעת סכום גבוה שכן הוא חייב לקחת בחשבון שיתכן ויצטרך להשקיע זמן ומאמץ בהופעה בבית משפט להסברים. לפי הבנתי במל"ל אם מגיעים למשפט אז זה רק על עובדות שבמשפט ולא על מחלוקות רפואיות. נדמה לי שאינך רשאי להביא איתך לועדה רופא אבל להבנתי ניתן לצרף עו"ד. מקווה שאינני טועה בעניין. אולי עדיף להביא איתך עו"ד שמתמחה בועדות רפואיות ויש הרבה כאלה. אחד כזה שהוא גם עו"ד וגם רופא, הוא בעל פורום ב- YNET. (אינני מכיר אותו והוא מן הסתם לא היחידי), אבל שווה בדיקה. בפורום ניתן להפנות אליו שאלות שונות בקצרה ואולי שווה גם להרים לו טלפון או לקבוע. לשיקולך. נשמח אם תיידע את כולנו מה החלטת והאם אכן עו"ד רשאי להתלוות לועדה, או מישהוא אחר. (פרט לבן משפחה לעזרה במידת הצורך).

למעלה