משהו מוכן להסביר לי מה קרה בין אינה לעינב

משהו מוכן להסביר לי מה קרה בין אינה לעינב

והאם היה קרב בנות שכולל משיכת שיער,נשיכות ואובייקטים חדים מושלכים זו על זו??

קילימן

New member
אינה הוצאה להורג באופן רישמי

המשימה כוונה כדי להוציא אותה רע ואכן כך קרה.

קילימן

New member
אינה הוצאה להורג באופן רישמי

המשימה כוונה כדי להוציא אותה רע ואכן כך קרה.

קילימן

New member
אינה היא בלאק אנד דקר

רוב הזמן אני לא מצליח לפענח את בליל הקישקושים שלה למשהו מובן.

חיימלס

New member
לקראת סוף הערב

אינה חזרה לזה שעינב תפסה אותה ביד ומשכה אותה החוצה מחדר השירות (כשקבלו את הקרמבואים) וככל שחזרה על המשפט הזה הקצינה אותו לממש מכות שעינב הכניסה לה

חיימלס

New member
היי ../images/Emo13.gif

קצת אחרי סוף משימת הדומינו אתמול, האח הגדול הודיע בקריזה שבחדר השירות ממתינים קרמבואים לכולם... היה שם מגש עם קרמבואים ללא עטיפה שהיו מאד מזמינים. עם הכרזתו - אתה רואה את כולם רצים בטירוף לחדר השירות. עינב ושפרה כמובן ניסו להגיע אליו ראושנות, אותו הדבר גם לאון ושחר (קבלו משימה לסכל את המשימות של אותו הערב לשפרה, יוני ועינב. ידעו על המשימות שלהן). טוב, המגש בידיים של עינב - מי שמתעקש (אינה) מקבל קרמבו אחד ועל השאר היא אומרת "השאר לשבת שיהיה לכונו כיף". שפרה מסכימה אתה והן משתפות פעולה, יוני שגם שותף לפעולה, כבר לקח על עצמו את עניין הדומינו הערב וכו', היה חשוד מדי שהוא ייתבלט גם בזה. כל קרמבו שמישהו אוכל - יורדים 20 ש"ח מהתקציב. כל הקרמבואים - 700 ש"ח, שזה כל מה שהם הרוויחו עד לאותו הרגע. אינה, כמובן, בעוד כולם מסכימים, יוצאת נגד ומתחילה בעליהום. צעקות, אמוק, אתה יודע איך שהיא כשהדם עולה לה לראש, מכונת יריה שלא ניתן להפסיק אותה ולא ניתן להשחיל מילה באמצע. כל זה בשתי דקות. כולם יוצאים מחדר השירות, עינב ושפרה נשארות שם, חושבות איפה להחביא את הקרמבואים - שפרה הכניסה למן תיק בד קטן והכניסה לפח מיחזור. הן יוצאות, שחר נכנס לשם ומנסה למצוא, הופך את חדר השירות ולא מצליח למצוא. יוצ עצבני - נכנס לחדר שלהן ומנסה למצוא הופך את כל החדר (מתחת למיטות, ארונות וכו') ולא מוצא. יוצא עצבני... אינה עדיין לא נרגעה, מסביב לשולחן האוכל עצבנית ויורה לכל הכיוונים, בדרך צועקת גם על איתי שמנסה להרגיע אותה ובכלל, בכל מי שבסביבה ככשבעיקר קוטלת את עינב ושפרה כמובן. היא, רוצה, קרמבו... ושום דבר לא יעזור
בהמשך נכנסה לחדר של הבנות, המשיכה עם ההרצאה שלה, עשתה ממש חור בראש. בין השאר זרקה לשפרה דברים לא יפים ששפרה הכחישה (ממה שהיא יודעת מבחוץ וממתי שהם היו בחדר הצדדי כשהם הגיעו. היא אמרה לשפרה "את ספרת לי") - וכששפרה הצליחה בשעה טובה להרגיע אותה, עברה להמשך הטררם על עינב (היא היתה הכי מחוממת על עינב מההתחלה, על שפרה היא רק התעצבנה שהיא בצד של עינב ומגינה על עינב). זרקה בחדר כשלאון גם היה בו והגן עליהן (אינה דברה מאד לא יפה) "החברה הטובה שלך ניסתה לשכנע אותי להצביע להדיח אותך ואת רנין בשבת שעברה, היא אמרה שהיא לא סוכמת עליך, ששינית את עורך ושפעם הייתם חברים טובים ושהיא סומכת רק על אבא שלה ואיתי" ועוד כל מני כאלה. עינב באותו הרגע נגשה רגע לשולחן האוכל, לשמוע מה היה שם, כשהיא חזרה היא שמעה רק את השם שלה ושאינה לכלכה, שפרה לא יכלה לחזור על דבריה של אינה (נוגד את חוקי המשחק, הדחות, כך טענה) ואמרה לעינב, עזבי, פתחנו השבוע דף חדש. עינב היתה עצבנית על מה שנאמר, רצתה לדעת, שפרה אמרה לה שאינה אמרה דברים לא טובים שיכולים לפגוע בה (בעינב, היא היתה 100% עם עינב) ובאותו הזמן האח הגדול התעורר וקרא לאינה. בינתיים כשעינב הצליחה להבין משפרה עוד כמה דברים היא התעצבנה (היא לא אמרה שהיא מצביעה ללאון, באותה השיחה כשהן היו בזקוז'י בשבוע שעבר עם שחר - ואינה התחילה להתעצבן על העוגיות שהם גמרו לכולם, היא התחילה את השיחה "נגד" ואחרי כל הטררם עינב אמרה רק שהיא לא סומכת על לאון ועל זה שהוא השתנה אחרי שהם היו חברים טובים בחודש הראשון) - ואמרה ללאון עכשיו אני הולכת לאח הגדול!!! אם צריך הוא יגיד לך!!! וכמובן שהיא הלכה לאח הגדול, כעבור כמה דקות לאון הצטרף אליה לחדר. ככה כל הערב היה סיפור שוטרים-גנבים על הקרמבואים, שחר כביכול רצה את הקרמבואים בגלל אינה - למעשה רצה בגלל המשימה ולא הצליח למצוא. לאון נכנס לתפקיד בתור "השוטר הטוב", הוא עם הבנות, ולצדן, למעשה הוא רק רצה לדעת איפה הקרמבואים... (שפרה, יוני ועינב לא יודעים על שחר ולאון) במהלך הזמן הזה פתאום הוא היה אפילו לטובת אינה ואמר "אני רוצה קרמבו" והן מתעקשות שזה ישאר לשבת... בסוף שפרה אומרת לו שהקרמבואים מתחת למיטה (במהלך הערב העבירה את הקרמבואים לשם). הוא הולך ואומר לשחר איפה הקרמבואים ויש להם רק עוד שעה להשלים את המשימה הזו... (המשימה שלהם הוקצבה בזמן, האח הגדול עדכן את שחר ולאון עוד כמה זמן נשאר להם). שחר החליט להכנס לחדר - הרים את המיטה כששפרה בתוכה שפרה כמובן התחילה להתעצבן וצעקה עליו שהוא אלים וכו', הוא לא הצליח לראות את הקרמבואים באותו הזמן (בתיק בד וכבר נמעכו...). בסוף כשברקע טררם, הן נשארות לבד חדר, הן מתחילות לאכול את הקרמבואים בהחבא ולהתסכל כל הזמן מהחלון שאף אחד לא בא, שומעות את יוני - קוראות לו לבוא והם טורפים את הקרמבואים ויש להם בחילה... המשימה שלהם הצליחה, יש לבית 3000 ש"ח כשברקע, הם מדברים על זה שלאון ושחר בטח גם במשימה נגדית, ומה האינטרס שיכול להיות להם... אחרת איך שחר היה צריך לדעת שהקרמבואים מתחת למיטה של שפרה... וכל הזמן צעקות של אינה ברקע כשהיא, כמובן, לא סותמת את הפה לשניה אחת. זה מה שהיה... ועוד בקיצור, עם עינב-אינה. היו מצבים מאד משעשעים כשעינב כמובן לא סותמת את הפה ומלבה את הלהבה עם אינה לא מעט ברקע, והיא עוד צריכה שיעשו לה שק-קמח ושחר מסרב וכו'
ויוסי שר לה שיר ערש שהיה מאד יפה (הוא שר את הילדה הכי יפה בגן עם כל הניי ניי ניי ניי ניינייי שיש, לא שר עד הסוף בפעם הראשונה והשניה ואז עינב שגעה לו את השכל שהיא רוצה עוד פעם מההתחלה את כל השיר) ואינה, לא סותמת וממשיכה כמו הארנב של אנרגייזר... היא היתה ממש בהתקף אמוק.

חיימלס

New member
ומה שהיה הכי יפה

שחוץ מהצחוקים שהיו (ירדו לי ממש דמעות מרוב צחוק בכמה מהמצבים מדי פעם) הם גרמו לאוהדי עינב לראות את שפרה באור קצת שונה - ולאוהדי שפרה, לראות את עינב באור קצת שונה. צריך לזכור שהן חיות בבית אחד כבר שלוש חודשים, מכירות אחת את השניה וכבר כנראה סה"כ די התחברו אחת עם השניה, רק ששתיהן נמצאות במשחק שהן מתחרות בו על מיליון, וחיו בלחץ מתמיד ועוד (חלק מהלחץ ירד עם תאריך הגמר). שפרה גם אמרה אתמול ללאון בצד על יוסי בחיבה שהוא אדם חכם... (הבינה שהוא כנראה הבין שיש משימה אבל שותק ומשתף פעולה בלי לדבר). בקיצור, היה יפה כשכולם היו בעד שפרה ועינב

DANAAJ

New member
זה ששיפרה קיבלה את המשימה עם עינב

ויוני זה כמו משימת מונית הכסף ההפקה דואגת להעלות את קרנה של שיפרה מכיון שהרבה מאד אנשים לא סובלים אותה. למה אתה חושב ששיפרה הפסיקה קצת עם הסריגה שלה??? בכל מקרה אנחנו יודעים וזה לא יעזור לה להתחבב עלינו.

איזה יופי ממש עשיתם לי סדר בעניינים!!

בנוגע לשפרה.. אין לי שום כוונה להצביע לה וליבי היה ונשאר עם הבובלילים, אבל אם למישהו ממי שנותרו מגיע להגיע לגמר זה בטח לשפרה ולא לאינה/שחר/יוני. שתגיע לגמר - אבל שיוסי או עינב ינצחו :)

חיימלס

New member
בכייף ../images/Emo13.gif אתה אחד שאני נהנית לקרוא

כאן, הגיע לך בחזרה גם משהו
ורק שים לב לשיחה של שפרה ועיני עכשיו בחוץ. שפרה כבר רוצה להכין ליוסי כל יום בשבוע הבא כיכר לחם מקמח מלא (בא ממנה, היא זו שהעלתה את זה) - ועינב רוצה לפנק כל יום את איתי בבישולים של מה שמתחשק לו... אומרות שמגיע לשניהם בסוף המשימה. ממש אידיליה משפחתית בבית האח הגדול

דנה1982

New member
תיקון/תוספת

עינב היא זו שאמרה לשחר שהקרמבואים מתחת למיטה של שפרה, אחרי שעשתה איתו "עסקה" שאם היא תגיד לו איפה הקרמבו, הוא יעשה לה שק קמח (כי כחלק מהמשימה שלה, היא צריכה לגרום לו לעשות לה). היא ספרה לו והוא בכל זאת סירב לעשות לה שק קמח (כי במשימה שלו - אסור לו). אחלה משימה. קצת הוציאה רגשות קיצוניים מכולם בהגזמה והוציאה את שחר מאוד מאוד אגרסיבי (גרם לשפרה לבכות כשהרים לה את המיטה כשהיא עליה) אבל לפחות יש לנו קצת אקשן על המסך. שמעתי שיוסי שר לעינב שיר ערש ושזה היה מאוד יפה - חבל שפספסתי את זה! נשמע שהיה רגע מרגש ביניהם. בכלל יוסי ועינב מספקים הרבה רגעים מרגשים מתחילת התכנית, שגרמו גם לי, אוהדת שפרה, להזיל דמעה. הם לא רק מצחיקים בטירוף, יש להם הרבה רגעים יפים (וגם כשיוסי מדבר על אשתו... מקסים!!) כל הכבוד לק', שהצליח להרים משימה שיוצרת אקשן ושתמלא טוב מאוד את הפרק של יום ראשון, שיהיה בלי הדחה רוב הסיכויים.

חיימלס

New member
היי ../images/Emo13.gif

הייתי על שני חלונות אתמול, פעם החלשתי בזה - פעם הגברתי בשני (וחוזר חלילה
ע"מ לראות מה קורה בפינת העישון ובמקביל, בחדר הבנות או בסלון ובמטבח. כמעט כל הזמן היו שני חלונות מעניינים). בדיוק את החלק מי אמרה ללאון פספסתי, הצלחתי להבין אותו רק מהמשך השתלשלות העניינים אז תודה, וסליחה על הטעות. בכל אופן, אני שמחה שסוף סוף יש לי כאן מישהי שאני יכולה לסמוך עליה שהיא מביעה את הדברים כפי שהם, ללא שום קשר לצד האהוד עליה. יותר ויותר בולט שיותר ויותר אנשים כאן מוציאים דברים מהקשרם. שבת שלום

למעלה