משהו מוזר

Ambitionz

New member
משהו מוזר

היום אחרי שקמתי, הלכתי שעתיים לבית ספר, ואז באתי הבייתה לישון. נרדמתי, ולפני שישנתי עשיתי בדיקת מציאות, ואז נרדמתי, ובחלום כל הזמן אמרתי לעצמי "אני ישן? נראה לי שכן" ולא קרה כלום, פשוט המשכתי בחלום ושאלתי את עצמי את השאלה שוב, חשבתי לעצמי שהכל הגיוני מדי בשביל שיהיה חלום (אני כבר לא זוכר מה היה בהתחלת החלום)... הרגשתי כאילו הייתי חצי ישן כזה, הרגשתי שהמחשבות שלי הם בדיוק אותו דבר כמו כשאני במציאות. ולא קרה שום דבר כמו שבד"כ קורה לי כשאני נהיה מודע בחלומות שלי. וגם הייתי באיזשהו מקום שאני ידעתי בחלום שכבר הייתי בסצינה הזאת בחלום פעם וזכרתי את האנשים וזכרתי בדיוק מה חשבתי עליהם, אבל הפעם לא היה איכפת לי מהם והם לא אמרו לי כלום, ולא הייתי החלטתי בקטע הזה בקשר לאם אני חולם או לא (לא עשיתי בדיקת מציאות, אולי כי קצת הזנחתי את זה בזמן האחרון). זהו סתם רציתי לשתף כי זה היה מוזר...

rowshi2

New member
קרה לי

ואצלי גם כמה בדיקות מציאות לא עזרו... בסוף הצלחתי לחצלל, הבדיקת קריאה הצליחה... קרה לי גם שבסוף חלום מצאתי את עצמי חושב "נו, בא לי להתעורר עכשיו, או להפוך את החלום לצלול". והיה לי כוח, אז חצללתי...

Variety

New member
תגובה

היי בהתחלת דרכי בחלומות צלולים, היו לי הרבה חלומות כאלה. זה רק שלב מעבר בדרך לצלילות וזה מראה שאתם מתקדמים.

Variety

New member
תגובה

זה כבר תלוי בך... כמה אתה משקיע בחלומות צלולים (האם אתה כל יום מתאמן, פעם בשבוע...) אני בזמנו יכלתי להתאמן כל יום, ובאמת כל יום ניסיתי WILD, MILD, בדיקות מציאות וכו' לכן השתפרתי דיי מהר. תוך איזה שבועיים שלושה אני חושב שהתחלתי לצאת מהחלומות האלה, אבל כמובן בהדרגה. כי גם כשהייתי צלול בחלומות שלי, זה לא שפתאום יכולתי לעשות מה שאני רוצה בחלומות. הם היו קצרים. עד היום אני יכול להגיד שיש לי עוד הרבה מקום לשיפור.

למעלה