משהו מוזר קורה לי בגוף

משהו מוזר קורה לי בגוף

זקוקה לעצת המנוסות/ מבינות,אתמול היינו באולטרסאונד כדי לראות דופק (ההחזרה היתה ב11.5)הטכנאית לא ראתה כלום ,לא שק חלמון,לא עובר,לא קוטב עוברי ובטח שלא דופק. אחר כך לקחו לי בטא ,בצהרים התבשרתי כי הבטא עומדת על 10,600 . אני לא יודעת מה לחשוב ,מרגישה מוזר יש למה לצפות אין למה לצפות. ליתר בטחון קבעתי תור לאולטרה נוספת אצל רופא הנשים שלי,מי יודע אולי משנה מקום משנה מזל(יש לי איזו פנטזיה שהמכשיר לא היה בסדר או משהו כזה ולכן לא ראו..)

2אנה

New member
תות בננה מתוקה ../images/Emo140.gif

מחזיקה בשבילך את האצבעות חזק חזק.

kawei

New member
הלוואי ומשהו במכשיר לא טוב../images/Emo31.gif

אוףףףףףףף אין סוף גם אחרי שיש בטא כזו יפה....היא אמרה לך מה זה יכול להיות??? כי יש השערות שהשתיקה יפה להן בשעה זו!!! בהצלחה בבדיקה.. מחזיקה אצבעות

זה באמת מוזר

שלא נצפה אפילו שק עם בטא מעל 10,000 (בד"כ ניתן לראות שק בבטא 1000). אני באמת מקווה שמדובר בבעייה במכשיר או בטכנאית.

בוליקי

New member
שק הריון היא ראתה?

אם היא לא זיהתה שק הריון למרות הבטא אני חוששת שיש סיכוי גבוה שמדובר בהריון חוץרחמי ויש צורך לטפל בזה במהירות!!!

פּוֹנְג

New member
יכולה רק להחזיק לך אצבעות, על השאר

מה צפוי לראות בשלב זה של ההריון - תוכלי לברר בפורום הריון. מחזיקה אצבעות.

נשמע תמוהה לאללה

קודם כל מעל ביטא 1000 אפשר לראות שק.. לא יודעת איזה שבוע את אבל דופק לפעמים לא רואים גם עד שבוע 8 . אני הייתי הולכת לרופא עם אולטראסאונד לא לטכנאית... וברור שתתקשרי לרופא שלך... זה מוזר. חוץ מזה איך את מרגישה? כאבי בטן? דימום? משהו? תעדכני אני מחזיקה לך אצבעות..

מוסיפה..

כמו שנאמר אני רוצה לחדד את צריכה ללכת דחוף לרופא כי זה באמת יכול להיות הריון מחוץ לרחם וזה לא צחוק זה יכול להיות מסוכן.

irkiss

New member
לצערי אני במצבך

החזרה באופן מפתיע- בדיוק באותו יום- 11.5 יום הזיכרון. אתמול עברתי גרידה- פעם ראשונה בטא חיובית מזה 3 שנים והיה רק שק גדול בלי שק חלמון ובלי עובר... קוראים לתופעה blighted ovum והיא מתרחשת בשלבים המוקדמים מאוד כמו שלנו.. תראי אור בבטא שהיתה פעם חיובית משתתפת בצערך

תודה לכל מי שרשמה לי תשובה

קודם כל הבהרה,באולטרהסאונד הראשון שעשיתי לפני יומיים ראו שק היריון תוך רחמי אך לא ראו שק חלמון,עובר ודופק. ממש עכשו חזרתי מרופא הנשים שלי שאכן יש לו אולטרסאונד בחדר והוא ראה שק בגודל 20 מ"מ אך ללא עובר והוא אמר שזה מתאים לשבוע 5 אע"פ שאני בשבוע 7 שאלתי אותו מה זה יכול להיות והוא אמר שמירב הסיכויים שאצטרך לעבור גרידה כי זה נראה לא תקין הסיכוי היחיד שכן יצא מזה משהו הוא במצב שהתעברתי טבעי לאחר ההחזרה(אין לזה סיכוי כלל אצלנו כי לא היינו פעילים)אז ככה שאני מתכוננת נפשית לגרידה,ביום א' אולטרסאונד נוסף ביחידה שלי בבית חולים מקווה שיהיה בסדר ואוכל לעשות מועדי א' כמו שתכננתי

טטיאנה1

New member
גם אני חושבת שהיא טעתה ,

כי בערכי ביטא שלך גבוהים , אז חייב להיות משהו פיזי, היא כנראה לא ידעה איפה להזתכל , בודאי תלכי לרופא שלך , שהוא יבדוק עוד הפעם , כי לפחות שק הריון ושק חלמון חייבים להיות כבר בשועה 5 , ואת הבנתי בשבוע 7 , 8 , כנראה אולטרסאונד עצמו לא היה מדויק או לא מכוון כמוש צריך , מחזיקה עצבאות שהל יסתדר לך?

למעלה