משהו מוזר קורה בסימס שלי

משהו מוזר קורה בסימס שלי

נכנסתי לאחת המשפחות המוכנות במשחק, אם חד הורית ו-2 ילדים. אחד נער ואחד תינוק שבעוד יום נהפך לילד והייתי רוצה לדעת מאיפה אני משיגה עוגה צריך לקנות? להכין? להזמין מאיפשהו? והמוזר הוא שהאישה פתאום קמה מהשינה והבטן שלה תפחה מסתבר שהיא בהריון אבל אני לא מבינה מאיפה??? הרי היא לבד. אז איך עוד יכול להיות שאישה תיכנס להיריון? תודה רבה

אוקיקי

New member
לקנות עוגה

צריך לקנות עוגה ב: שלוש נקודות(איפה שהדברים המיוחדים) ואז יש שם כמה דברים תלחצי על כולם ותבדקי איפה יש עוגה...

../images/Emo51.gif

אולי יש לך מושג איך היא בהריון (בתור אם חד-הורית)?

Sweet Stuff

New member
לי יש מושג!

זה בכוונה ככה.. מאקסיס הכינו את המשפחה הזאת ככה... אם תשימי לב ביום הראשון היא הקיאה והיו לה בחילות וסחרחורות. אל תדאגי היא לא נכנסה להריון סתם ככה! אני חושבת שהיא נכנסה להריון מבעלה שמת (אפשר לראות את כל ההיסטוריה שלה בזיכרונות שלה)..

T h e H e l l

New member
את צריכה להיכנס ל

מצב שבו הם חיים, לבחור את הסים שאת רוצה לראות את הזיכרונות שלו, ללחוץ על הראש הזה בתפריט (איפשהו בתפריט שבו את יכולה לראות את מצב הרוח ואת החנות של נקודות השאיפה, ולבחור שם Memories (נראה לי שזה הכי למטה).

ודרך אגב אולי לך או למישהו יש מושג

אם ישנה אפשרות לראות את שלבי ההריון? זאת אומרת לדעת מתי האישה הולכת ללדת ובאיזה שלב היא נמצאת כל פעם תודה רבה

T h e H e l l

New member
פשוט הבטן שלה גדלה כל יום, ויום

לפני שהיא יולדת, יש לך הודעה.

כן את זה אני יודעת

פשוט חשבתי שיש אפשרות לראות באיזה מצב היא נמצאת.. המשחק ממש מוצלח אבל יש כמה דברים חיוניים שחסרים למשל אין פה בי"ח או קופ"ח מה הם אף פעם לא חולים? אפשר לומר שאין לזה סוף ותמיד אפשר להוסיף עוד אבל המשחק באמת נהדר.

dikla13

New member
הסים שלי היה חולה...

והופיע לי הודעה מה צריך לעשות כדי שהוא יבריא... (ינוח יותר... פחות יעמוד.... וכו'...) ולמחרת הוא הבריא....

T h e H e l l

New member
גם דבר חיוני (לדעתי) שחסר הוא

שאי-אפשר לראות באיזו רמה האיש שלך בעבודה! זה ממש מעצבן! :(

idoz

New member
אפשר לראות

האינדיקציה לרמת האיש בעבודה שלך נמצאת בחלון העבודה יש שם מד בצבע צהוב-ירוק. ככחול שהמד יותר ירוק כך הרמה שלו בעבודה יותר גבוהה והסיכויים שיקבל קידום יותר גבוהים.

T h e H e l l

New member
ממש לא!!!

המד מראה כמה טוב הוא בעבודה, ואם הוא יותר, אז יש יותר סיכוי שהוא יעלה רמה. זה עולה אם הסים בא במצב רוח טוב לעבודה. אני מדבר על איך זה שאני לא יכול לדעת אם הוא ברמה 1 או 2 או 3 או 4 או 5 או 6 או 7 או 8 או 9 או 10. (אני יודע לספור! ^^ סתם צוחק).

idoz

New member
אהה קראתי את הטבלה ../images/Emo3.gif

בעסקים צריך רק חבר אחד, באתלטיקה השכר הוא הגבוה ביותר (3000 ומשהו) ובצבא מרוויחים הכי קצת (1200 בערך).

למעלה