משהו מגניב
:

• פותח הנושא Crunk
  • פורסם בתאריך

Crunk

New member
משהו מגניב../images/Emo13.gif:

סוני עושים טעות אחרי טעות בניהול הקאמבק של ג'ניפר. גט רייט נכשל ברדיו והם לא עושים כלום, כנ"ל HYd. עכשיו, תדמיינו שאתם מתעוררים בוקר אחד ואתם המנהלים של ג'ניפר מה הייתם עושים כדי להציל את הקאמבק שלה? זה מה שאני הייתי עושה
:
קודם כל, דוחה את האלבום בעוד חודשיים.
אומר לג'ניפר לעשות רמיקס ל"גט רייט", אבל רמיקס שיישנה לגמרי את השיר כמו שהיה ב"איים ריל". אולי זה מה שייעזור לו ברדיו.
אומר לג'ניפר לצלם קליפ חדש לרמיקס
דוחף את ג'ניפר להופעה בכל תוכנית אירוח אפשרית בארה"ב.
מקליט רמיקס לHold You Down עם פט ג'ו.

Lopezit

New member
הכל ביחד חחח

ג'ניפר לא הופיעה אפילו פעם אחת בארה"ב!!!!!!!!

Crunk

New member
חחחח

תפרטי קצת..... חחח ולא צריך לבחור אחד.. זה מה שאני הייתי עושה. חחח תני רעיונות מה את היית עושה, טיפשעע
וסוני ממש מפגרים, עזבי את ההופעות חח, הם רואים שגט רייט נכשל, למה הם לא דוחים את האלבום או עושים רמיקס?? הם מפגרים לגמרי?

Lopezit

New member
לעעעעע

או שזה פשוט המנהל החדש והמטומטם שלה ולא דוחים שום אלבום!!!!!!!!!!!!!!!! שקט!!!!!!!!!! וזה לא הכל סוני... אם ג'ניפר הייתה רוצה ללכת להופיע יותר היא הייתה עושה את זה אבל משום מה היא לא
ובגלל זה גט רייט נכשל אפילו פעםםםםםםםםם אחתתתתתתתתת היא לא הופיעה בארה"ב!!!!!!!!!!! היא מופיעה בגראמי וזה בכלל לא עם גט רייט (למרות שאין לי תלונות על הגראמי חח)

Lopezit

New member
ותראה תאמריקקים המפגרים האלה

זה מה שאנשים אומרים בפורום על תוצאות הבילבורד שיהיו יום חמישי: I hope to see it in number 5 ואז מישו אחר i hope to see it #1! ועוד אחד חח I Hope number #1!!! that would be so great!!! אם הם היו מוזיזים קצת תתחת ומצביעים זה באמת היה קורה!!!!!!!!!!!!!

Crunk

New member
חחחחחחח הרגת אותי עכשיו!!

הם כלאל מפגרים דפוקים ואטיסטים חחחח הם לא מזיזים את התחת וכל שנייה אומרים "גט רייט הולך מעולה במצעדים , לא לדאוג, חחח הם ממש דפוקים"... עכשיו אייטונז שמו פרסומת גדולה לגט רייט בעמוד הראשי שלהם עם הרמיקס המיוחד. אם ההורדות ייעלו זה יישאר ב13, אם ההורדות לא ייעזור הוא יעוף.. בעעע לדחות דחוף את האלבום...

Crunk

New member
כי ברדיו הוא איבד כבר 3 מיליון....

כל יום הוא צונח עוד ועוד... עד יום חמישי הוא יירד ל40 מיליון... סוני ממש גרועים, הם ראו שגט רייט נכשל אז הם שיחרוו את Hold you down, צעד שגוי ודבילי, כי עכשיו גם hyd נכשל אפילו יותר מגט רייט. המנהל שלה פשוט אוטיסט... מה הבעיה שלהם לעשות רמיקס לעזאזל? בדיוק כמו i'm real... והכי הורג אותי שהם אדישים ומתנהגים כאילו כלום, כאילו ב1 למרץ לא הולכת ליהיות קטסטרופה שהאלבום ייכשל. סוני אמרו שהם בינתיים משקיעים את כל הכסף בהפצת האלבום, וזה צעד דפוק ודבילי, כי אם הם ישקיעו יותר בגט רייט אז האלבום גם ככה יימכור, שייקשיעו בגט רייט. בעע עליהם, דפוקים. שבני מדינה יחזור דחוף!!! אחרי האלבום הזה לפחות היא לא תושפל כי גם ככה זה האלבום האחרון שלה עם סוני אז הם לא יוכלו לפטר אותה כמו שעשו לטוני ברקסטון, מראיה קארי, ברנדי ועוד זמרים שהאלבום שלהם נכשל.

Crunk

New member
הנה הפרסומת..

בינתיים במצעד ההורדות גט רייט ירד למקום 6... חפיף אבל, כנראה שלא מתלהבים מהסינגל הראשון, קורה. זה האלבום האחרון שלה עם סוני. אני מקווה שאחרי הכשלון שצפוי לאלבום היא תעבור חברה וייפטרו את המנהל המטומטם שלה

Lopezit

New member
כי זה לא שיר לסינגל ראשון

במיוחד אחרי הפסקה כזאת ארוכה

Crunk

New member
צודקת...

זה שיר באמת מדהים. הבעיה שהוא לא קליט, ולוקח זמן לקלוט אותו. הם היו צריכים לעשות איזה משהו שגורם לאנשים לעשות ואוו. בפורמים בחו"ל אומרים שמהנהל של ג'ניפר עכשיו נותן לה לעשות מה שהיא רוצה, הוא כזה "יסמן". בני מדינה ידע להחזיק אותה על הקצר. כי אין מה לעשות, ג'ניפר מוכשרת והכל, אבל שזה נוגע למצעדים ולאיזה סינגל צריך להוציא היא לא מבינה כלום, אבל פשוט כלום. חחח, תאמת, חשבתי שאני ייקח את זה יותר קשה, אבל לא, זה לא כזה מכניס אותי לדכאון. ותחשבי שתמיד אחרי אלבום נכשל אז האומן ייעשה הכל כדי לחזור והיא ממש תקרע את התחת ותיתן לנו משהו טוב.

Lopezit

New member
האמריקקים דפוקים

כולם פה בישראל אוהבים את גט רייט אבל שם כל דבר צריך להיות מתוסבך לדעתי הולד יו דאון שיר מהמם ואני ממש התחברתי אליו ואני לא מפסיקה לשמוע אותו וגט רייט... שיר שולט אולי קשה לקלוט אותו אבל היה להם כבר יותר מחודש

Crunk

New member
כן...

אבל תחשבי איזה תחרות יש לה... יש את סיירה, יש את מריו, יש את אשר, את פיפטי סנט. למה להם לנגן שיר שלוקח לו זמן להלקט שהם יכולים לנגן שיר שנקלט ישר ושהמאזינים יואהבו? המנהל המטומטם של ג'ניפר צריך ללמוד מהמנהל של סיירה. ככה מנהלים זמרת, סיירה מופיעה בכל מקום, היא הופיעה שלשום במחצית בסופרבול, היא מופיעה באם טי וי, בכל טקס אפשרי, היא הולכת לתוכניות אירוח, ויש פירות להשקעה. ג'ניפר והמנהל הדפוק שלה יושבים כל היום על התחת שלהם, ועוד לא מדובר בשיר כזה קליט ולהיטי, זה שיר שונה ומיוחד אז במיוחד צריך להשקיע בשיווק שלו. המנהל שלה דפוק פשוט. הוא עושה הכל לא מאורגן. המנהל של סיירה התרכז קודם בפריצה בארה"ב ורק אחרי זה היא הופיעה בבריטניה בטופ אוף דה פופ. ג'ניפר מופיעה קודם בטופ אוף דה פופ שבבריטניה, בצרפת והכל חוץ מבארה"ב, זאת שגיאה פטאלית לפצל את השיווק למאה כיוונים במקום להתרכז בשוק אחד.

Lopezit

New member
בדיוק

ועד ההופעה הזאת בטודי שואו לא שמענו על הופעה שתהיה בארה"ב אני בכלל לא רוצה לחשוב מה יהיה עד אז

Crunk

New member
חחח זהו....

עשו מחקרים ושמשווקים את האלבום והולכים לתוכניות אירוח זה לא עובד. סינגל ראשון מצליח מאוד ונטחן ברדיו ייגרום לאלבום להצליח הרבה יותר מאלבום עם סינגל חלש אבל שיווק של מיליון דולר.

Crunk

New member
צודקת...

אבל עדין, לקחת מפיק סרטים כמנהל יחצנות?? אאוץ'....

בקטנה.. לכל אחד יש תקופות בחיים..

ואי אפשר להצליח כל החיים אתה תמיד חייב ליפול..

Crunk

New member
נכון

אבל מילא, אם היא תיפול אז שתיפול כי מגיע לה ולא בגלל איזה מנהל עלוב שלא יודע לשווק אותה. אם היה לה ניהול נכון היא הייתה יכולה להצליח בענק. המנהל שלה פשוט אדיש ודפוק וחסר כל ידע במוזיקה ומצעדים.

Crunk

New member
חחח וגט רייט נכשל בגלל השיר...

לא בגלל שהיא לא מופיעה... ובטח שצריך לדחות את האלבום, למה לחשוב באגואיסטיות? את רוצה אלבום שייצא מוקדם וייכשל?? והוא באמת עומד להכשל, ואל תגידו לי שאני פסימי כי זה מה שהולך לקרות
ויש לה מנהל חראאא!!! הם רואים שגט רייט נכשל? אז למה לא לעשות רמיקס???

למעלה