משהו מאאאגניב

pinky365

New member
עוד תמונה

והפעם גוצ´י...

unbeaten

New member
זאת רק אני או ש...

זה לא כזה מדהים??? איזה התלהבות! מי ישמע מה ראיתן! יש בגדים הרבה הרבה הרבה יותר יפים מהמכנס הזה (אני לא יודעת מה איתכן אבל אני כבר מזמן הפסקתי ללבוש מכנס עד הברך עם ריקמות מזעזעות) והשמלה יפה. לא מדהימה. יש יותר יפות זה בטוח. זה שזה גוצ´י לא עושה את זה מדהים, בכלל אני לא חולה על העיצובים של גוצ´י יש לו לפי דעתי רק תיקים יפים, ואם תפתחו ערוץ האופנה תראו שלורסצ´ה יש בגדים פי 1000 יותר יפים!!! אין כמו ורסצ´ה!

ברבורה

New member
גם אני לא התלהבתי....

יש לי כאן כמה בגדים לא מהעונה של דיזל תהנו...

telenovelagirl

New member
גם אני...

לא אהבתי משהו את הראשונים..... אבל המכנסיים של דיזל פשוט
!!!!!!!!!

red hot

New member
גם אני חושבת שהמכנסיים האלו פשוט

גגגגגגוווווווועעעעעעללללללללל נפששששששששששששששששששש איכס יאק פיכס פוי זה גועל נפש אחד גדול... מה זה אמור להיות מכנסיים של ילדות בנות 5 שהולכות עם רקמות מגעילות על המכנסיים... אתן אומרות שזה יפה רק בגלל שזה של גוצי או משו... והג´ינס של דיזל באמת יפה

אני לא מתלהבת מכלום גם לא מדיזל

הג´ינסים האלה הם בגדר הסטנדרט, לא משהו מיוחד, סוחף וכו´... וכנ´´ל לגבי השמלה היא פשוטה נקיה ואפשר אפילו להתחתן איתה... לא הייתי יוצאת איתה לארועים או משהו כזה, אלא אם כן אני הולכת לטקס האוסקר. המכנס יכול להיות חביב ועיניין הרקמות הוא עיניין של טעם בלבד, ומעבר לכך אני ממש לא מבינה איך התעלמתן ככה מהגופיה שנלבשה יחד עם המכנס, היא למשל ממש יפה, מיוחדת, משהו לא סטנדרטי.
לינוי

למעלה