משהו כאן ממש לא בסדר

ש י ר ה 33

New member
משהו כאן ממש לא בסדר

לפני כמה שבועות כתבתי שיש לי בעיה בכניסה לצ'אט הבסיסי מופיעה לי הודעה "מתחבר לשרת אנא המתנ/י כל הפתרונות שהציעו לי לא עזרו. לאחר כמה ימים זה הסתדר מעצמו. לפני כשבוע חזרה הבעיה עזבתי את המחשב וניסיתי מדי כמה ימים לבדוק אם ניתן להכנס ושלשום הצלחתי (שוב.. מבלי לעשות דבר כדי שזה יקרה) הבוקר נכנסתי והכל היה בסדר וכעת הבעיה חזרה על עצמה. לא יתכן שהבעיה במחשב שלי. זו חייבת להיות בעיה בשרת של תפוז אנא עזרתכם.

מיקו 42

New member
יקירתי

כשמגיעים למעלה לא מביטים למטה ולכן אל תחפשי את הצדק רבים וטובים הלכו לרעות בשדות זרים בגלל התנהגות כזו חבל כואב אבל מוכרחים להמשיך מקווה שיעזרו לך

און 27

New member
ש י ר ה

אין שום בעיה בשרת של תפוז עובדה שאלפי גולשים כן מצליחים להכנס בלי שום בעיה.. הבעיה היא אצלך על המחשב בלבד. ולא ענו לך כי אין פה כל הזמן מי שיענה...

SuPerliNuX

New member
../images/Emo41.gif

האם התקנת תוכנה כלשהי אנטי וירוס /חומת אש לאחרונה?

ש י ר ה 33

New member
לא..

לא התקנתי דבר. לא אנטי וירוס חדש ולא שום שינוי בפירוול. לפעמים זה בסדר ולפעמים לא ללא כל קשר למחשב הפרטי שלי. אכן מוזר.

מדהים כמה אנשי תמיכה אינם יודעים את

עבודתם: בעייתך היא ENCODING כלומר שני את הencoding-קליק ימני אם לא נכנסת לצאט הכי טוב זה auto select נדמה לי שזה אמור להיות ............לא זוכר אבל אצלי זה אולי hebrew-windows עזר?

syrus

New member
הסימנים אינם של קידוד

אלא של תוכנה שחוסמת את הכניסה לצ'אט. אנטי וירוס / פיירוול

סיגלית31

New member
../images/Emo20.gif

האם את מצליחה להיכנס בניק אחר? או כאורחת? האם את גולשת מחו"ל? 1.כנסי להתחל -> לוח הבקרה -> הוספה / הסרה של תוכניות, עברי על הרשימה ובדקי את כל מה שמותקן שם, אל תמחקי שום דבר !! אם זהית סרגל כלים של גוגל, יאהו וכו'- ייתכן שזה הגורם לבעיה. 2.נטרלי את כל התוכנות שפועלות ברקע למעט האנטיוירוס ונסי להיכנס. 3.בצעי סריקה של רוגלות במחשב באמצעות התוכנות spybot בגירסה 1.4 וגם ad-aware (בצעי חיפוש בגוגל- בלי קשר לבעיה אלו תוכנות חובה למחשב) 4.נסי לבדוק את הבעיה מול ספק האינטרנט שלך. בתקווה שיימצא פיתרון בהצלחה

למעלה