משהו יפה...

t i g e r i t

New member
משהו יפה... ../images/Emo66.gif

למה שלא נסובב את הגלגל לאחור???? למה שלא נמות קודם, ניפטר מהתולעים דבר ראשון. אחר כך נלך לבלות בבית אבות לאיזה 15 שנה ואז נקבל שעון זהב ומענק פנסיה מוגדל ונתחיל לעבוד. ככה 40 שנה נשחק סוליטר באיזה משרד מסריח ואז כשנפרוש ניהיה צעירים ונתפרע על החיים. ננסה את כל סוגי הסמים, נשתה כמו חמורים ונזיין כמו שפנים. ואז, כנתעייף, נלך לתיכון, נכיר את האהבה הראשונה ונעשה את הסיפתח. משם נעבור לבית ספר יסודי ולגן. נהיה ילדים, נשחק כל היום בארגז חול, בלי אחריות ובלי זיוני שכל עד שיגיע זמן הרגבר והטיטולים. אז הסוף כבר יהיה קרוב, נחזור לרחם ונבלה את תשעת החודשים האחרונים של חיינו בציפה נעימה ונסיים בתור אורגזמה...... לא עדיף ככה???????????

t i g e r i t

New member
תחשבו על זה ... ../images/Emo66.gif

הידעת…… אתה לא יכול ללקק את המרפק שלך. קרוקודיל לא יכול להוציא לשון. הלב של השרימפס נמצא בראשו. כשאתה מתעטש אומרים לך "BLESS YOU", כיוון שבזמן ההתעטשות לבך מפסיק לפעום לזמן קצר (MILLISECOND). מבחינה פיזיולוגית, חזיר לא יכול להסתכל על השמיים. עכברושים וסוסים לא יכולים להקיא. כמו טביעות אצבעות גם טביעת הלשון היא ייחודית לכל אחד. שתן של חתול זוהר תחת אור שחור. לגיעגוע של ברווז לא יוצר הד. אף אחד לא יודע למה. 35% ממפרסמי הודעות היכרויות, הם אנשים נשואים. הרכבת אוזניות, רק לשעה, מגדילה את כמות הבקטריות באוזן פי 700. עכברושים מתרבים כל-כך מהר, כך שאחר 18 חודשים לשני עכברושים יכולים להיות מעל מיליון צאצאים. אם תתעטש חזק אתה יכול לסדוק צלע. אם תנסה לעצור עיטוש אתה עלול לקרוע וריד בראש או בצוואר ולמות. ואם תתאמץ להשאיר את עינך פתוחות הן עלולות לצאת החוצה. ו……… מעל 75% מהאנשים שקוראים הודעה זו מנסים ללקק את המרפק שלהם.

man in heaven

New member
אממממ.... מעניין, מצחיק ומבהיל !!!

מצחיק - במיוחד לאור העובדה שאכן ניסיתי ללקק את המרפק... מבהיל - כי אני כל הזמן עוצר התעטשויות !!! ואם אני כבר מתעטש אז זה בכל הכוח....וגם אני לא חוסך באזניות!...אז נדפקתי מכל הבחינות... ומעניין - בגלל כל שאר העובדות !

Lola!!!

New member
כמו שתומר אמר, מצחיק אבל מפחיד...

כן כן גם אני נסיתי ללקק את המרפק.... וגם אני עוצרת את האפצ´י ומעכשיו אני יפסיק לעצור אותו...(ליתר ביטחון). כל השאר מאוד מעניין!!!!!!!!!

nami123

New member
הידעתם?

בארה"ב אומרים לילדים קטנים שמי שילקק את המרפק שלו יהפוך למין השני כלומר אם ילדה תלקק את המרפק שלה היא תהפוך לילד ולהפך, אני מכירה מישהי שבמשך שנתיים וחצי ניסתה ללקק את המרפק שלה עד שהיא הבינה שזה בלתי אפשר. נמי.

אחותי!../images/Emo41.gif

דבר חכם כזה לא שמעתי כבר הרבה זמן! אבל זה ממש כמו פיל שמיימי שכזה.....

תומר 007

New member
הצלחתי!!!!!!!!!!

ללקק את המרפק!!!!!!!!!!!!!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח i am the champion myself... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה