משהו יכול לעזור לי?

letgo

New member
משהו יכול לעזור לי?

אני צריכה שמות של שירי סלואו ושירים שאפשר לרקוד איתם סלסה ושירי מסיבות קצביים... תודה מראש

Ice machinE

New member
זה מה שחבר שלי המליץ

Morto Muito Loco - Bonde do Vinho 2. Xibom Bombom - As Meninas 3. Danca Do Vampiro - Asa De Aguia 4. Canibal - Ivete Sangalo לב 5. Oh Milla - Netinho 6. Vermelho - Marcia Freire 7. Danca Do Ventre - E-O-Tchan 8. De Ladinho - Banda Eva 9. Banto - Kaoma 10. Pitt bull - Asa De Aguia 11. Swing Do Bum - Bom Balanco 12. Bug Bug Bye Bye - Ivete Sangalo 13. Cada Macaco No Seu Galho - Gang Do Samba 14. Olha A Onda - Grupo Tchaka Bum 15. Papo De Jacare - PO Box 16. Tic Bom - Bom Balanco 17. Carro Velho - Banda Eva 18. Desafio - Harmonia Do Samba 19. Liberal Geral - Terra Samba 20. Sai Da Frente - Art Popular 21. Maionese - Gil 22. Bate Lata - Banda Beijo דאנס לטיני (להיטי מסיבות) : 1. La Bomba - King Afrika 2. Latinos - Proyecto Uno 3. Magdalena - D.L.G 4. El Baile Del Gorila - Melody 5. Go Go Mueve Mueve - El Cubano 6. Colombia Va A Ganar - Proyecto Uno 7. A Mi Me Gusta - Balli Di Gruppo 8. Esa Negra - Roy Tavare 9. El Meneito - Gaby 10. El Tiburon - Proyecto Uno 11. 1,2,3 - Barrio Latino 12. Fruta Fresca - Carlos Vives 13. Corazon Salvaje - Marcela Morelo 14. Amor A La Mexicana - Thalia 15. Piel Morena - Thalia 16. Corazon Espinado - Carlos Santana & Man'a 17. Tragedia - Marc Anthony 18. Conga - Gloria Estefan 19. Mi Cuerpo Pide Salsa - Gloria Estefan 20. Luna Bomnita - Marcela Morelo 21. Mentirosa - Rafaga 22. La Luna Y Tu - Rafaga

למעלה