משהו יכול לעזור לי?!

T Tonel

New member
משהו יכול לעזור לי?!

משהו יכול לעזור לי לתרגם את הקטע הזה: http://www.youtube.com/watch?v=xeHoX7fGIFM&NR=1 לא חייב מילה במילה רק את העיקרון על מה הם מדברים...

ככה..בקצרה

היא שאלה את מר, איפה היא התחילה לשחק ובאיזה גיל, ומה אמא שלה אמרה על זה, ואז היא אמרה שאבא שלה אמר לה "תיזהרי"..וזה.. ואז הם סתם דיברו על מר, וזה.. ואז עברו לחסמין והיא שאלה אותה שאלה גם אותה. הן אומרות ששתיהן מאז שהן חברות הן רצו להתנשק עם מישהו, לא הבנתי עם מי [נראה לי], האבסדרה "פינת אור" כי שתיהן רבו על לוקאס [נ'צו מכמעט מלאכיים] בעערך..חחח מקווה שעזרתי :)

רינת , את יודעתת ספפרדדדית .

חחחחחחחחחחחחחחחח DDD : פווססטממההה , בטח מכל השירים , שאני גוורמת לך לההקשייבבב. ליררנוששש :-*

תושבה מפורטת ...

היא שאלה את מר באיזה גיל היא התחילה לשחק היא ענתה לה שבגיל 11 ואז היא שאלה אותה עם מי היה לה ת'נשיקה הרשאונה על המסך אז היא אמרה לה עם אגוסטין סיירה ( נצ'ו מכמעט מלאכים ) בפינת אור ואז היא שאלה אותה מה ההורים שלה אמרו עך זה ואז מר ענתה שאמא שלה לא אמרה לא כלום אבל אבא שלה אמר "תיזהרי" ואז המנחה שאלה את חסמין עם מי היה לה ת'נשיקה הראשונה על המסך והיא אמרה עם אגוסטין סיירה אחר כך מר הסבירה שהיא וחסמין אהבו את אגוסטין סיירה ( במציאות ) אבל הן לא רבו ונשארו חברות סוףףף ! מקווה שעזרתי !!

למעלה