משהו יודע משהו על מצבו של דר אבינוח?

me7771

New member
משהו יודע משהו על מצבו של דר אבינוח?

שמעתי שהוא חולה מאוד. מצטער אם זה לא לעניין שאני כותב את זה. פשוט דואג מאוד מקווה שזה רק שמועה

לעומת כל השמנים שבאים אליו

הוא נראה חולה! לדעתי הוא רק רזה מאוד. בכל אופן שיהיה בריא.

קובי d1

New member
לME 7771

את השמועות תשאיר למר שמועתי אני לא יודע מה מצבו, אבל מצב רפואי של כל אחד כולל אותך לא צריך לפרסם בפורום במיוחד שזה שמועות , דברים כאלה הם דברים אישיים . תן לאדם את הכבוד שמגיע לו ואל תפרסם דברים שאולי שמעת ממשהו נכונים או לא לפני שאתה כותב ולוחץ על המילה שלח תחשוב עוד פעם . קובי

Inner Smile 24

New member
אתה לא חושב שאתה מגזים?

התעניינו בד"ר אבינוח מתוך דאגה, לא משהו אחר... לא חושבת שנאמר כאן משהו פוגע... לדעתי התגובה שלך לא היתה במקום.

קובי d1

New member
התגובה שלי כן במקום אני לא מגזים

אפשר לשאול מה שלום ד"ר אבינוח ואפשר לשאול במסר אישי את מנהל הפורום אבל לא לכתוב שהרופא חולה מאוד מסתם שמועות . אולי זה בכלל לא נכון אולי הרופא לא רוצה שיפרסמו את זה תחשבי על זה .... קובי

../images/Emo68.gifאני פגשתי לפני שעה את ד"ר אבינוח...

לפני שעה הייתי אצל ד"ר אבינוח לביקורת לאחר ניתוח והכל מצויין. שלומו טוב והוא לא נראה שונה מאתמול.
סתם שמועותתתתתתתתתתתתת

גנית10

New member
למה היית אצלו? הכל בסדר איתך.....?

מזמן לא דיברנו, מה קורה? מה עשית אצלו? יש זמן לשיקוף לדעתי לא?

גנית10

New member
נגנב לי הפלאפון ואיתו מס' הפלאפון שלך.

נגנב לי הפלאפון ואיתו מס' הפלאפון שלך. צרי איתי קשר

ד קובי

New member
השמועה והבדיחה הזו הגיעה אליי לפני חודש כמעט

ד"ר אבינח בקו הבריאות והכל בסדר אצלו... נפוצו שמועות על גידול באיברים שונים בגופו לא היה ולא נברא והוא בריא לחלוטין!!!

לא נעים

צריך מאד להזהר ונכון - לפני שמעלים נושאים מסוג זה - צריך לחשוב פעמיים.

רוייקו

New member
שאלתי כבר לפני כמה שבועות אודות השמועות

ונעניתי שהכל בסדר. ראיתי אותו בעצמי אבל אני לא יודע אם משהו השתנה. אני מקווה שהכל אכן שמועות חסרות בסיס.

קוקלה 1

New member
ככל שעובר הזמן גדלה הערכתי לרופא המופלא הזה

לעבודתו הבלתי נלאית,למרץ ולזמן העצום שהוא משקיע בנו במטופלים בכל רחבי הארץ וגם מחוץ לה לראייה הבלתי מתפשרת של תוצאות ניתוח הטבעת המצילות חיים ומלוות לאורך שנים ארוכות לאנושיות שלו , בעיני הוא רופא בחסד עליון אם לא הגדול מכולם, כל כך הרבה אנשים חבים לו תודה ענקית על ששינה את חייהם, לפעמים אני חושבת איך אפשר להודות לו כקבוצה על פועלו ומעשיו, אין ספק שהוא הרופא הכי מוערך אהוב ויקר לי.

TRANSFER

New member
אני מסכים איתך בכל מילה

ההצלחה שלו מתבטאת בכך שאני לא ראיתי אותו כבר כמה חודשים- כי הכל בסדא (בלי עין הרע). אבל משום מה יש רושם שהוא רופא ש"מקל ראש" בהרבה נושאים שרופאים אחרים מחמירים. אני לא אומר כמובן "חפיפניק" אבל מן הרגשה כזאת שמקל ראש יתר על המידה.. רק לאחרונה שמעתי שבאסותא משחררים הביתה באותו יום של הניתוח, אני די הייתי בשוק.

דודה4

New member
שלום!

ראשית- אני נותחתי באסותא תא וממש לא שוחררתי באותו יום. באסותא ראשלצ משחררים באותו יום בערב את מי שנותח באותו בוקר מוקדם ( יום שישי) אבל מי שרוצה להשאר שבת ( הן בשל העובדה כי לא נוסע בשבת או כי סתם בא לו ) הם מאשרים מיידית. נראה לי ממש לא במקום ולא מכובד להכפיש שמו של אדם ולאמר כי הוא"מקל ראש"..... אם זו דעתך - זכותכך לחשוב כך אך מתוך כבוד לאיש ראוי לשמור אותה לעצמך!!!!!!!!

ליבי3617

New member
לא נראה לי הכפשה

וזכותו של כל אחד לומר מה נראה לו ומה לא. יש רופאים שלא יושבים עם המטופלים שלהם הרבה ולא מסבירים להם הכל ומאידך יש רופאים שאין להם מעקב אחרי המטופלים שלהם... יש כאלה שנותנים דיאטה קשה מאד ויש מתירנים. גם בניתוח שאני עברתי (שרוול) יש אלף ואחת דעות. יש רופאים שמשאירים בבית חולים כמעט שבוע כשאני שוחררתי אחרי יומיים ויש ששוחררו אחרי לילה אחד. הכל מקובל... ואלה הרופאים המצילים את החיים של כולנו (למרות ששפיכת סופרלטיבים כאלה על רופא נראית לי "מתוקה מדי" אבל זו דעתי). אם דעתו של טרנספר היא כזו, בואי נכבד אותה. את לא שוחררת באותו יום אבל יש לא מעט אנשים שכן... ויכול להיות שזה מהווה סיכון מסויים. נראה לי שזאת הייתה הכוונה.

דודה4

New member
הי

ליבי היקרה סתם לידיעה - 14 איש נותחו ע"י המנתח באותו יום וכולם השתחררו למחרת ............................. בכל מקרה , כוונתי היא שלא נראה לי שיש למישהו זכות לשפוט ולכנות אף רופא / מנתח או כל אדם אחר בכינויים אלו או אחרים . אני באופן אישי קיבלתי את כל ההסברים שהייתי צריכה לקבל מדר אבינח ולדעתי רבים יסכימו איתי שאנו מקבלים תשומת לב מלאה כשאנו צריכים אותה ( כולל קשר טלפוני לנייד וכולל ביקור לפנות בוקר לאחר הניתוח עי המנתח עצמו כשמנתחים אחרים כבר ישנים בביתם). בכל מקרה זכותכם לחשוב מה שבא לכם ולבחור את המנתח שבא לכם אך - בבקשה- אל תפגעו בכבודו של אדם

ליבי3617

New member
דודה

לזה בדיוק התכוון המשורר. כך נראה מההודעה בכל אופן טרנספר חושב שהעובדה שאנשים משתחררים באותו יום יכולה להיות בעייתית. זו דעה. למנהל הפורום יש רשות למחוק את הדעה הזו אם הוא רואה לנכון אבל לא נראה לי שזה נחוץ. יש הרבה דעות ותמיד יהיו. אי אפשר להגיד למישהו אל תביע את דעתך. זו ממש לא הכפשה והוא לא כונה באף כינוי. הוא לא אמר חלילה שד"ר אבינוח לא מיומן או שהוא חפיפניק (בפירוש נכתב: אני לא אומר שהוא חפיפניק) לא רק הוא זמין דרך אגב. יש הרבה רופאים שזמינים הרבה יותר... ואם כבר מדברים על דעות.. אני חושבת שהעובדה שמנתח לא מקושר לדיאטנית היא יותר חמורה ממנותח שמשתחרר מוקדם כי הוא מרגיש טוב.

קובי d1

New member
לליבי

אני מסכים איתך שהרופא המנתח צריך להפנות לדיאטנית שמתמחה בכל סוגי הניתוחים . בשביל זה הן קיימות כל אחד ותחום ההתמחות שלו . בקשר לזמינות של הרופאים ,לפעמים זה מוגזם שמטרידים רופא על כל ביפס קטן או גרעפס שלא לפי התכנית. עם כל הכבוד לרופא יש גם חיים פרטיים ואי אפשר להתקשר חופשי בכל שעות היממה על כל שטות ,בשביל זה יש חדר מיון בשביל זה יש את הפורומים והקומונות אני בטוח שיש כאלה שלא יסכימו איתי אבל זאת דעתי . קובי

ליבי3617

New member
אני בהחלט מסכימה עם דעתך

יש הרבה דברים שממש לא קשורים לניתוח ובכל זאת כל אחד מרגיש חובה "ליידע" את המנתח שלו. לכן כל אחד מאיתנו שיכול לעזור נחשב

למעלה