משהו טיפה משמח..

Noaal

New member
משהו טיפה משמח..

זוכרים את ההודעה הזו? אז ביום שישי "דומינו" ואני נסענו ללכוד את החתולה. היא הייתה במצב קשה (הכל מוגלתי ונשפך), לא היה לנו צורך לנסות כי החתולה נכנסה בקלות למנשא. נסענו איתה לצב"ח י-ם (תודה לסבלנות על התמיכה הטלפונית), שם חתמנו על ויתור על החתולה, לא לפני שהוט' שבדקה אותה - אמרה שלמרות המצב הקשה, הכל תלוי בחתולה. היום דיברתי עם חברה שלי שעובדת שם, היא אמרה שחל שיפור בחתולה (אתם לא יכולים לתאר לעצמכם באיזה מצב רע היא הייתה), והיא מנסה להתפנק ולילל. תודה לצב"ח שנתנו לה סיכוי. אני ממשיכה להחזיק לה אצבעות.

savlanut

New member
איזה כיף

אלה התגמולים שלנו אחרי כל הזוועה ששומעים ורואים ומטפלים בעצמנו. קצת נחמה שעשינו משהו טוב לעוד חתול או חתולה.

החתולה מנומרת כזאת

ורזה עם ריר ומוגלה בעין ??? מתי הבאת אותה לצב"ח ? אני חושבת שאני טיפלתי בה ....

Noaal

New member
החתולה היא טריקולורית

הובאה אחרי שעות העבודה ביום שישי. הייתה שם וט' נחמדה מאוד בשם חן שטיפלה בה.. אם את נמצאת שם, תצלמי בבקשה את הפרסי בצבע חול (הייתי בלי מצלמה), הוא מדהים ומגיע לו בית.

חן מקסימה ../images/Emo24.gif

אני חושבת שכולנו עושים עבודת קודש שם ובכל מצב כאשר מדובר בחיות . אני נמצאת קבוע בימי שלישי סיבוב האחרון לכלבים וטיפול כללי לכלובים חתולים ,האכלה של גורים קטנים וכל מה שצריך ! לצערי אין לי מצלמה כך שלא אוכל לצלם אותם . יש שמה חתול פרסי ??

Noaal

New member
פרסי מההההמממםםם!

אם כך, אני אנסה להגיע מחר ולצלם אותו.

למעלה