משהו טוב

ארבע מתוך ארבע

פניתי לארבעה מקומות לפוסט ו... קיבלתי ארבע הצעות! (טוב, כמעט - אחת ההצעות עוד לא רשמית אבל אני כבר יודעת שתהיה כזאת). אז אחרי חודשים רבים של מתח, שבועות של ראיונות, בירורים וכסיסת ציפורניים, עכשיו אני בישורת האחרונה - אני צריכה להחליט במי לבחור
. מוכרחה לומר שזו הרגשה נעימה מאד להיות מחוזרת (כל מי שמציע יודע שיש לו מתחרים ומנסה לשכנע אותי לבחור בו), אם כי גם קצת לא נעים לי כי בכל בחירה שאעשה אצטרך להגיד לא לשלושה מקומות שבכל אחד מהם יש אנשים נחמדים מאד שעשו הרבה בשבילי. ואחרי שנחליט, אז נדע גם איפה אנחנו עומדים לגור בשנתיים-שלוש הקרובות - איזו הקלה זאת תהיה! שאחריה כמובן מגוון התרוצצויות ובירוקרטיות - בכל זאת לא קל לעבור מדינה. אבל - הרפתקאה בפתח ואני כבר מצפה לה בקוצר רוח

גוליגל

New member
וואו!

איזה חדשות נהדרות! כמה נפלא להיות בעמדת בחירה ומחוזרות כזו. כל הכבוד לך שהצלחת כל כך! אני לא מתמצאת בתחום הזה בכלל אבל מקווה בשבילך שתצליחי לבחור ככה שתהיי שלמה עם זה בהמשך, יחד עם משפחתך. והלוואי שתוכלי גם למנף לטובתך גם את המצב המחוזר שבו את נמצאת עכשיו
כל הכבוד לך, אלופה.

שווים בהחלט

אחת השאלות היא היא מה יעשה האיש - אנחנו מנסים למנף את המצב למצוא משהו נחמד גם בשבילו.

fossa

New member
טוב, בהכירי את המנחה שלך, ואת ה-"שם" שיש לו

בחוג האקדמי הרלוונטי - אין לי ספק שאם צלחת אותו בהצלחה אז קטן עלייך כל השאר

וואו, כל הכבוד!!!

המון בהצלחה עם הבחירה, כיף שיש את הררגשה הזו של הרפתקה בפתח!

נעמולה

New member
איזה יופי של בשורה!!!!!

ולבחור מקום ולהגיד לא לאחרים, נחשב בעיני לצרות של עשירים. מקומות שווים לגור?

יש כמה מקומות שווים לגור

חוץ מהעובדה שנצטרך להתרגל למזג האויר שהוא קר ומושלג בחורף.

איזה כיף לך! מאחלת לך שתבחרי בטוב מכולם ושיהיה לך פוסט נפלא! נשאר לי רק לקוות גם לי לטוב (שאף אחד לא עונה לי למיילים ומי שכב כן ענה פתאום נעלם לי ולא עונה יותר
)

בהצלחה מאד! ולגבי מיילים

חלק מהאנשים שפניתי אליהם לא ענו לי במייל. מה שעבד היה פנייה פנים אל פנים - בכנס למשל. וגם לא מזיק אם מישהו שהם מכירים פונה אליהם להמליץ עלייך.

למעלה