משהו חדש

משהו חדש

מאוד קשה לי לפרסם את זה אבל אני רוצה תגובות כנות. עוד דף במחברת שלי/ מורגאן. תבטחי בי, זה לא יכאב בכלל תחשפי בפני את כל הרגשות שלך למה? כי את אוהבת אותי נו קדימה תני להכל לזרום זה לא כואב נכון? ומה עם אני אסובב את זה קצת לכאן? ואלחץ שם? קצת כואב? את יכולה לסבול את הכאב הזה? נו ברור כי את אוהבת אותי ואם אני אקשור את זה על חוט חוט דק דק שעומד להיקרע זה כואב? כן, זה כבר ממש כואב נו קדימה אז מה עם זה כואב? ידעת שזה יכאב מההתחלה לא? תיפתחי עוד בפני ספרי הכל תחשפי הכל לא איכפת לי שאת מרגישה עירומה או שאת יושבת בפינה לבד מבזבזת את כל הדמעות שלך בוכה גם אני בוכה גם אני מלאת חתכים גם אני שונאת חורף גם אני מעריכה שקט גם אני אוהבת אנשים יפים

Human Nature

New member
קראתי ברפרוף. |טל| †

אני ממש מוכרח לעוף. תגובה, יקירה, מאוחר יותר.

Human Nature

New member
תגובי. |טל| †

לקטע שכתבת יש פוטנציאל עצום. חלקו מתממש, אך רובו מתפספס. בחרת להציג את הקטע כשיר. כתבת אותו כשיר- אבל משהו לא הולך כמו שצריך. בתור שיר, הוא בינוני ומטה. למה? הוא נשמע יותר כמו קטע שאתה אומר. חסר לו איזשהו קצב שיש לשירה. הוא נראה כמו שיר- אבל הוא לא מרגיש כמו שיר. מכאן לעצתי- קחי את הקטע והפכי אותו למונולוג. יש לו את כל הנתונים להפוך למונולוג מדהים, כזה שאני אשמח להציג בבגרות הלא-רחוקה שלי
העברת רגש של בדידות- תצליחי להעביר אותו יותר טוב במונולוג. לטעמי, לפחות.

למעלה