משהו היה צלילה באיי גאלפגוס(אוקדוור

LaOS

New member
משהו היה צלילה באיי גאלפגוס(אוקדוור

אני רוצה לברר את המחירים ואת המלצות על צלילה באיי גאלפגוס , משהו היה שם ?

shahafdori

New member
פרטים על הגלפקוס

צללתי שם לפני 8 שנים אז הזיכרון קצת מאורפל אבל תפנה לאריאל (מדריך בדוגית )הוא עבד שם הטוח שהוא יכול לעזור לך או מנוע חיפוש גוגל תחפש ותמצא כך בחשבון זרמים חזקים מאוד מים קרים אבל רואים דברים שלא תראה בשום מקום אחר

ilanbt

New member
מה התקציב שלך?

ואני שואל במלוא הרצינות כי זה לא זול בשום קנה מידה.גם לא החופשות התרמילאיות וגם לא החופשות של המפונקים. צירפתי לך כמה לינקים לספינות של מפונקים. בכל מקרה לנסוע לצלול בגלפגוס בלי לצלול באיי וולף ודארווין כנראה לא שווה את ההשקעה.

yochaib

New member
לא מדוויק יש אופציות זולות

לפני כעשור עשיתי טיול בדרום אמריקה והייתי קמצן כלכך שזה מפחיד אותי עד היום מצאנו דרך לקמצנים בני תפרנים נכון שזה לא כולל את דארווין וולף אבל אלו צלילות ראויות 1. יש טיסות סדירות של חיל האוויר האקוודוריאני פעם ביום מגוויאקיל שזה טיסה בעמידה או בעמידה על גבי כבשה העלות היתה פחות ממאה דולר, יש מועדון צלילה באי המרכזי שמאפשר צלילות ביציאה עם דינגי או זודיאק, שבוע איתם מושלם מראש בלי החזרים עולה 300$ אפשר להגיע למקום לא בוענה ולתפוס מקום על סירות שלא מולאו סוגרים את זה ישירות מול המפעיל של הסירה והמחיר יורד פלאים. מכיוון שזוגתי לא צללה אז זה נראה כהתעללות בפולניה להוציא את העלות החודשית של שנינו בשבוע אחד רק עליי ....בתמורה היא הבטיחה לעשות קורס...

ilanbt

New member
ואתה מקבל את התמורה המלאה לכספיך

ואתה שם V על צלילה בגלפגוס. אבל לוולף ודארוין אתה לא מגיע.

yochaib

New member
בערך

אתה טופס טרמפ על בסיסי מקומות פנויים אם מצאת ספינה שנוסעת אליהם ויש לה מקום פנוי שיחקת אותה אבל כמו שאמר לי בחור גרמני שחזר מכזה טרמפ זה כמו רולטה אתה אפ פעם לא רוצה לעלות על ספינה כי אולי מחר תבוא זו שמפליגה רחוק יותר ומצד שני אתה בגלפגוס כל תולעת שזוחלת כאן היא יפה מדהימה קיימת רק כאן ועל סף הכחדה. איך תישאר בנמל ותחכה לספינה יותר מידי היא תכחד נדמה לי שאתה אמרת פעם שאת מחן דרווין עוברים אלה שמתאימים ואלה שיש להם המון מזל

aroni

New member
טיסות של חיל האוויר - בוטלו לאזרחים

אם איני טועה.

ilanbt

New member
המידע של יוחאי רלוונטי

ללפני 11 שנה קצת דברים ומחירים השתנו.

LaOS

New member
אני יודע שזה יקר - אני כן מוכן לשלם

כי זה רק פעם בחיים ... לפני מה ששמעתי שזה שווה לעשות צלילה שם. נכון? אתם מסכימים איתי ? אני מוכן לשלם בסביבות 1000$-1200$ אני מקווה שזה תקציב מספיק ?

LaOS

New member
ועוד משהו...

אני מעדיף להצטרף כמה שיותר ישראלים ... ולא קבוצת זרה ... מפני אני די גרוע באנגלית ואני מפחד שלא אבין אותו את המדריך וכו.. ולכן זקוק לתירגום וכו... :)

ilanbt

New member
קח בחשבון

100$ דמי כניסה וטיסה לא זולה מאקוודור לגלפגוס.

LaOS

New member
לא אכפת לי איך נראית הספינה...

הכי הכי חשוב זה זה שירות וציוד צלילה תקינים ואחריות. לא אכפת לי על ספינה מפוארת וכו , מה שהבאת לי את 3 האתרים הספיניות אלו עולה כ 2000-2500 דולר . זה מחיר ממש טירוף

ilanbt

New member
הצלילה בגלפגוס

עצמה ולא בוולף ודארוין לא שווה את המאמץ ושווה לך לשקול צלילה בקולומביה במקום. בכל מקרה יש ספינה שמתמחה בתרמילאים ועושה שבוע באיים המרכזיים וזה עולה בערך כמו התקציב שלך.(לא זוכר איך קוראים לה אבל תעשה חיפש בגוגל יכול להיות שהיא עדיין קיימת) הספינה הזו לא מגיעה לוולף ודארוין. קבוצות של ישראלים קשה לי להאמין שתמצא אבל ברמות מחירים האלה שווה שתעבוד על הספרדית שלך ולאיו דווקא על האנגלית.

אבי ע

New member
למרבה הצער הדברים הללו יקרים ../images/Emo10.gif

2000 דולר הוא מחיר סביר לגמרי לצלילות טובות באתרים מהסוג הזה ברוב חלקי העולם, ואם כמו שאמרת "פעם בחיים" אז תשקול בכל זאת להוציא את ההוצאה הזו, ולא סכום שהוא עדיין גבוה (1000 דולר) ובעצם לא להיות באתרים הטובים ממש של האזור.

el capitano

New member
גלאפגוס

הייתי שם לפני כשנה ואני ממליץ בחום על טיול משולב של צלילה וטיולים באיים עצמם. ישנן מספר ספינות שמאפשרות סיורים יבשתיים בשילוב עם צלילות (צלילה עד שתיים ביום). ניתן להוזיל מחירים אם אתה בטיול ארוך ואין לך בעייה להגיע לאי המרכזי ולחכות לעלות לספינה על בסיס מקום פנוי. בכל מקרה ממליץ לך ללכת על ספינה קטנה עם מעט אנשים ואז הייחס אישי ולא שורפים שעות ארוכות על התארגנויות לצלילה או לירידה לחוף. מצרף לינק לספינה בה הפלגתי.

LaOS

New member
תודה על התגובותכם... והשאלה..

בגלל המחיר היקר , חשבתי שאם אפשר לקחת רק 3-4 צלילות בלבד ולא כל הצלילות. האם זה אפשרי ? המטרה לצלילה זה לראות 1 - לוויתין כריש 2 - מלא כרישים , כרישים פטיש 3 - כלבי ים, צבים

ilanbt

New member
כלבי ים רואים באיים המרכזיים

יש שם גם כרישים לבני קצוות, פטישנים הרבה יותר נדיר לראות. בשביל כרישי ליוויתן מפליגים לוולף ולדארוין בעונה יוני - ספטמבר שם גם רואים פטישנים. בשביל צבים צא לספארי בטיראן (שווה בלי קשר)

LaOS

New member
אתה בטוח שעונה זה יוני ?

כי ביררתי על זה ואמרו שעונה זה אפריל ? או שאני טועה ? אני מגיע באפריל . אבל אם יותר מומלץ להגיע ביוני , גם זה אני יכול להגיע . . .

למעלה