משהו ארוך למי שיש כוח , עצות אם אפשר..

משהו ארוך למי שיש כוח , עצות אם אפשר..

קודם כל כתבתי לפני כמה זמן את זה בפורום הזה.. ואחרי מה שכתבתי יש המשך למה שקורה היום .. "מה אתם הייתם עושים במקומי ? הכרנו באוגוסט דרך האינטרנט היינו מדברים המון בהתחלה והכל היה שיחות שהתחילו ממנו אחרי איזה חודשיים החלפנו מספרים והתחלנו לסמס אחד לשני בערך כמעט חודשיים לא היה יום שלא דיברנו אם זה באסמסים או במסנג'ר. הגיע השלב שכבר שנינו רצינו להיפגש במציאות, בכל זאת כבר הרבה זמן דיברנו וירטואלי . ניפגשנו בדצמבר בחופשת חנוכה לאיזה שעתיים נדמה לי,הייתי ביישנית כולי , ולא פתוחה כמו שאני. ומי שמכיר אותי אני הכי לא ביישנית,מדברת,חופרת,והכי שמחה שבעולם. אבל איתו התביישתי,זה לא שישבתי ושתקתי,דיברתי אבל לא הייתי פתוחה,היו גם שתיקות. בקיצור אותה פגישה הסתיימה לה שהמשכנו להיות בקשר,סוגשל קרירות הייתה כמה ימים,שיחות קטנות אבל איכשהו שוב פעם התגבר הקשר שלנו,שוב פעם שיחות יומיום .. ואחרי דצמבר ניפגשנו בסוף ינואר – פגישה שניה. שוב פעם התביישתי,הייתי נבוכה,כבר הרגשתי אליו רגשות מסויימים. שוב פעם פגישה של איזה שעתיים,שתיקות פה ושם. ואחרי הפגישה הזאת לא דיברנו מספר ימים הרגשתי כ"כ נורא ולא הבנתי מה קרה,אדישות מוחלטת ממנו. ואז זה הגיע, הוא אמר לי שהוא לא מסוגל עם האדישות שלי. ושבאותה פגישה [השניה] הוא רצה לנסות משהו אבל אי אפשר הייתי כולי אדישה והוא שאל למה,אז אמרתי לו שהרגשתי משהו ופחדתי והחלטתי להיות אדישה . הוא הבין שאני מרגישה משהו אבל אמר שאין מה לעשות גם המרחק הפריע לו מלכתחילה ואחרי השיחה הזאת החלטנו להתרחק אחד מהשני .. ביקשתי ממנו שניפגש אבל ללא תועלת לא ניפגשנו . מאז עד היום לא ניפגשנו .. אחרי הפגישה השניה התרחקנו איזה שבועיים אחד מהשני , היו ימים שלא ידעתי מה הוא עושה , אם הוא חיי וכו' .. – מה שפעם ידעתי כל צעד שלו. ואחרי שבועיים חזרנו לשיחות יום יום,אבל האסמסמים הרצופים יום יום לא חזרו . רק לא מזמן האסמסמים פה ושם חזרו,וקבענו להיפגש בפסח .. עכשיו מה אתם אומרים ללכת על זה? כדי? יש טעם? הרי ברור שאם הוא רוצה להיפגש זה כי הוא נותן לזה עוד סיכוי או שאני סתם חושבת ככה? ואיך אני יכולה לא להתבייש? להשתנות? להיות אני בפגישה .. לא להיות לחוצה. " - רשמתי את זה שתביאו טיפים,האמת ניפגשנו הפעם גיוונו קצת הלכנו לים ואחרי שלא מצאנו מקום נורמלי בספסלים שם,וכי הוא רצה לקחת אותי לשתות משהו או לאכול וכל פעם אמרתי "לא " כי התביישתי ללכת איתו,חזרנו חזרה לקניון. בקיצור,הייתה פגישה רגילה דיברנו,הרגשתי פחות ביישנית,אבל כנראה שעדיין הייתי לחוצה וביישנית. אגב,זו הייתה פגישה רביעית. אחרי שניפרדנו,הבנתי ששוב פעם משהו לא בסדר היה,והוא עדיין לא לקח ממני רושם של אחלה בחורה ושכיף לו איתי. לא דיברנו 4 ימים אח"כ והבנתי שכנראה שזהו אנחנו לא הולכים לדבר יותר בחיים,אחרי 4 ימים שלחתי לו "למרות שאנחנו לא בקשר שיהיה לך חג שמח" - זה יצא ערב חג פסח. הוא שלח יום למחרת חג שמח. ומאז חודש לא דיברנו. אחרי חודש,חזרנו לקשר [החודש הזה זה בדיוק הימים האלו] הוא חזר לשלוח הודעות במסן ולדבר עוד ועוד.. ובדיוק לפני כמה ימים הוא אמר "רואה אני לא יכול לנתק איתך תקשר" אפילו הציע להיפגש כשאני יוכל,והפעם לבוא מוכנים כדי להיכנס לים וזה.. אז באנו סתם לים עם בגדים ארוכים אפילו. אחרי כל הסיפור הארוך הזה? מה לעשות? בכלל שווה לדבר איתו? בכל זאת הוא ניתק תקשר איתי מה קרה פתאום שהוא ניזכר בי? תודה לכל מי שקרה את החפירה הזאת !!

lintu14

New member
../images/Emo13.gif

תקשיבי, גם אני הייתי כמוך כאילו,כשיצאתי פעם ראשונה עם מישהו הייתי אדישה (אני הייתי מגדירה את זה ביישנית! )כי הייתי מאוד לחוצה והיה חשוב לי למצוא חן ופחדתי שלא וכו וכו וכו. בכל אופן, הדרך הכי טובה להתמודד היא פשוט לעשות את זה. לכי ,תצאי. מקסימום הרווחת התמודדות שלך במצבי לחץ כשאכפת לך מהקשר. מעבר לזה אם את מסתמסת אתו תגידי לו שלוקח לך זמן להיפתח, ואין מה לעשות התרגלתם לקשר וירטואלי וזה לא בדיוק אותו דבר. בהצלחה
ד"א,עזבי אותך ללכת איתו לים...אם לאכול קשה לך ומביך אותך על ידו אז אולי כדאי ללכת לשתות משו או איזה הופעה אפילו.. ככה יהיה על מה לדבר ופחות לחץ

אבל הנה עכשיו זו הולכת להיות פגישה רביעית

וכל פגישה הייתה אחרי חודש כמעט! ואני עושה את זה,אבל מפעם לפעם הביישנות פוחתת . לא יודעת מה יש לי,כנראה שלוקח לי יותר מידי זמן [?] הופעה,מסיבה זה ממש כיף ומגניב רק בעייתי כי אנחנו לא גרים באותה עיר [וכן זו בעיה]

lintu14

New member
אני מבינה

בכל זאת נראה לי כדאי לחשוב על איזה משהו לעשות, אני באופן אישי, יש מעט מאוד אנשים שיש לי מה לעשות איתם כשאני נפגשת איתם בלי מטרה.. לפחות תלכו לקנות משהו לשתות,או אנערף.
אין דבר כזה יותר מידי זמן, את כולה בת 18 (גמאני,אגב) זה פסדר גמור
היו לך קשרים לפני כן? (ד"א בן כמה הוא?)

הוא גם בגילי ..

והנה מה שעוד יותר אולי משפיע,שהוא חושב שהיו לי קשרים בעבר ותאמת? שלא היו לי בכלל. שלחתי לך מסר אגב

hagitoby

New member
אין לך מה ללכת איתו לים

אפילו אם זה עם בגדים ארוכים את לא מרגישה איתו בנוח,משהו עוצר אותך ואולי זה הפחד להיפגע.. אגב אין לך מה להיפגש איתו כי משהו מונע ממך לצאת מהקונכיהה שלך. אם את רוצה אותו,את צריכה לעשות מאמץ ואז תראי שברגע שתעברי את ה"גבעה" הזו זה יהיה יותר קל.עוד עצה:מניסיון אישי הייתי מאוד ביישנית בגיל הזה,אבל חבל שתפסידי קשר שיכול להיות מעולה רק בגלל בישנותך..{כלומר אם זו הבעיה היחידה,מה שמונע ממך}

אם בגדים ארוכים לא ללכת לים ?

למה? סתם ישבנו שם לא משהו מיוחד.. והאמת שרציתי אותו,באמת שכל פעם הוא ידע איך לשמח אותי,וסוגשל פרפרים בבטן כמו שאומרים .. עכשיו כבר פחות אולי כי כבר חודש שלא דיברנו . אבל זהו שהביישנות הזאת אצלי תמיד בהתחלה,היא אמורה להעלם מתישהו. ותראי או תראה?
כשהוא הציע להיפגש, פתאום הוא אמר "אבל למה להיפגש שוב פעם תיהיי אדישה?" לא פירטתי ופשוט אמרתי "אני לא יכולה להבטיח לך כלום..אני לא יודעת..אתה הצעת להיפגש.." והאמת הוא המשיך לדבר על הפגישה,וזה לא מובן מצד אחד מפריע לו האדישות,הביישנות או מה שזה לא יהיה אצלי..מצד שני הוא חזר להיות איתי בקשר . . .

hagitoby

New member
הביישנות פה לא תורמת לך/

אומרים שביישנות זה דבר נפלא,אבל את לוקחת אותה לרמה אחרת לגמרי,את גורמת לו להבין שלא נוח לך איתו! ללכת לים?את הולכת להיכנס לשם?מה זה יעזור עם בדים זו עדיין סיטואציה שלא תהיה נוחה לך ואם הוא חזר אז ככל הנראה הוא נזכר בשיחות שהיו לכם,בהרגשה שהייה לו איתך שבשיחה את אחרת שם מאשר פנים אל פנים.

אבל הוא כן יודע איך אני במציאות

וכשהוא שאל אותי "רגע למה להיפגש שוב פעם תיהיי אדישה?" אמרתי לו שאני לא יודעת,ואני לא מבטיחה כלום... אז הנה עובדה שהוא כן רוצה להיפגש איתי .. איך שהוא חזר לקשר הוא הציע את זה.

shookyboy89

New member
השאלה שלי היא

מי עושה דייט בקניון... זה לא שאתם בני 13 והוא הציע לך חברות ועכשיו אתם הולכים עם הכיתה לקולנוע.. לא מרגישה בנוח, קומי ותלכי

מה הבעיה לשבת בספסל ולדבר?

עדיף את זה מאשר פגישה רומנטית על החוף ושאני עוד יותר לא ירגיש בנוח .

shookyboy89

New member
זו בעיה

שאת רוצה לפתח קשר אבל לא מוכנה להכנס לסיטואציות רומנטיות את רוצה קשר ולא יזיזות- תיכנסי לסיטואציות רומנטיות.. becareful what you wish for- עם 2 אקסיות עשיתי דייט ראשון בספסל בגן ציבורי.. כשבדייט עם אחת מהן, צפינו בליקוי ירח בלילה, ותכננתי את זה כך.. כשאמרתי לה פתאום- "תראי מה קרה לירח"... :D, ואז הסברתי לה מה קורה והיא ממש נדלקה מזה.. זה הפך מלשבת בספסל ולדבר- לפגישה רומנטית...

אבל מה אני יבוא אליו ויגיד לו

"כך אותי לפגישה רומנטית?!" הוא הציע לי עכשיו [לפגישה הרביעית] ללכת בשקיעה לים..

lintu14

New member
לייק../images/Emo45.gif

הבחור למעלה צודק, אין מה לפחד מסיטואציות רומנטיות-
ולשבת על ספסל זה עלכיפאק, אבל אם אפשר ללכת בשקיעה לים
עדיף

shookyboy89

New member
לא

הוא אמור לעשות לבד... לחשוב על זה לבד... ואת- אמורה לזרום.... הוא הציע לך- אז תזרמי לפגישה... ואני מניח שתהיה רומנטית.. תמשיכי לברוח מהרומנטיקה- תישארי לבד...

עזרה ראשונה../images/Emo101.gif

את ילדה בת 18 .מה שאת לא רוצה, אל תעשי. אני מציעה לך לנצל זמן עד הפגישה הבאה ולברר עם עצמך : איזה סוג של יחסים את רוצה איתו ומה הקצב שמתאים לך. ושוב לא לעשות דברים מתוך פחד וחוסר ביטחון רק כדי לרצות אותו. אחרי שתבררי עם עצמך ותגיעי להחלטה מה טוב לך ,תדברי איתו על כך אבל, שימי לב לא ב4 עניים כי את לא מסוגלת אלא בטלפון/היתכתבות איפה שאת חזקה. יתכן מאוד והבחור בגילך סובל מאותה בעיה של חוסר ניסיון בחיים וגם היה שמח שתדברו . אני בטוחה שאחרי כל השלבים שתעשי, בטחונך העצמי יתחזק,וזה אומר שזוהי הדרך הנכונה.

תביאו לפטופים לפגישה הבאה

כל תוכלו לשבת אחד מול השני וגם להתכתב אחד עם השני

למעלה