משבר קשה אחרי פרידה ביוזמתי

שלום ,

סיימתי קשר אחרי 3 חודשים. קשר שהייתה בו עוצמה חזקה ותחושה של התאהבות מטורפת. יחד עם זאת, עלו בי ספקות וחששות לגבי הפרטנר- חשש שהוא עצבני\ חם מזג (התווכחנו לעיתים קרובות), חששתי שיש בו משהו טורדני (יש לציין שגם באופן מאובחן- הוא מאובחן בהפרעת OCD ומטופל תרופתית באופן יומי) וחששתי שהוא לא יציב\ בריא נפשית עד הסוף. בשל כל החששות האלו, החלטתי לסיים את הקשר. הוא התחנן להזדמנות נוספת של חודש לייצר את השקט שאני צריכה. הרגשתי שחודש הוא זמן שאינו מייצג ושאני מתקשה להאמין בלב שלם שזה יעזור.. הרגיש לי קצת כמו פלסטר.

למרות הרציונל שאני מציגה, אני עוברת משבר מאד גדול מאז הפרידה, מרגישה תקועה במקום ומלאה בשאלות האם עשיתי את הבחירה הנכונה. אודה לכל עצה.
תודה!

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שלום ,

סיימתי קשר אחרי 3 חודשים. קשר שהייתה בו עוצמה חזקה ותחושה של התאהבות מטורפת. יחד עם זאת, עלו בי ספקות וחששות לגבי הפרטנר- חשש שהוא עצבני\ חם מזג (התווכחנו לעיתים קרובות), חששתי שיש בו משהו טורדני (יש לציין שגם באופן מאובחן- הוא מאובחן בהפרעת OCD ומטופל תרופתית באופן יומי) וחששתי שהוא לא יציב\ בריא נפשית עד הסוף. בשל כל החששות האלו, החלטתי לסיים את הקשר. הוא התחנן להזדמנות נוספת של חודש לייצר את השקט שאני צריכה. הרגשתי שחודש הוא זמן שאינו מייצג ושאני מתקשה להאמין בלב שלם שזה יעזור.. הרגיש לי קצת כמו פלסטר.

למרות הרציונל שאני מציגה, אני עוברת משבר מאד גדול מאז הפרידה, מרגישה תקועה במקום ומלאה בשאלות האם עשיתי את הבחירה הנכונה. אודה לכל עצה.
תודה!
לפעמים כדאי וחשוב להישמע לתחושות הבטן. אם חשת שזה המצב, סביר שהימים שיחלפו בעתיד רק יוכיחו עד כמה צדקת.
נכון שקשה לחתוך קשר שנבנה והיה הדדי, אבל כפי שכבר כתב לך קודמי, עדיף שלא תהמרי ותלכי עם תחושותייך עד הסוף.
כי עדיף לסיים קשר לפי שהכל מתפוצץ בפנים, ובטח גם לפני שיש ילדים ומחויבויות נוספות. אז.. שיהיה בהצלחה.

הבלבול שאת מציגה נורמלי. תמיד קשה להיפרד ובטח בלי סיבה מספיק מוצדקת. אבל בואי נחשוב לרגע מדוע תחושת הבטן שלך גברה על הרצון לזוגיות. גם בטבע תראי שהנקבה מבקשת להזדווג עם הזכר הכי מוצלח בלהקה ולהביא ממנו צאצאים שישרדו. כשמצאת ספקות לגבי הזכר המושלם נרתעת מלהמשיך את הקשר. עם כול הכאב שנגרם לך מהפרדה וגם מהספקות. עדיין הבחירה שלך נכונה. אם תמשיכו יקנן בך התחושה אולי ואולי ותמיד תחפשי מה לא תקין בזוגיות. אז צאי לדרך חדשה בים יש המון דגים ובטח תמצאי את זה שיהפוך אותך למאושרת עם פחות ספקות. ואל תשכחי זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי אז תיהני ממה שמציע העולם.....

dave110

New member
אמרת פלסטר...?
אומנם ללב פצוע מתאים פלסטר.
פלסטר זה קשר נעים חמים ומגונן אבל דיי ברור שהוא זמני. עד שהפצע יחלים... בהצלחה

למעלה