משאל משולש לסוף השבוע

True Colors

New member
משאל משולש לסוף השבוע ../images/Emo68.gif

כמנהגנו בקודש... ענו בהמוניכם! נתחיל בשאלה שטחית, אבל ראויה להבהרה [
]: מי הבחור הכי שווה שמאריה שיתפה אתו פעולה? [1] Usher [2] Eric Benet [3] Brian McKnight [4] Nick Lachey [בעלה של ג'סיקה סימפסון] איזה שיר נושא אתם הכי אוהבים? [1] Emotions [2] Music Box [3] Butterfly [4] Rainbow [קטע האינטרלוד] אם מאריה לא היתה הזמרת הכי טובה בעולם, היא היתה: [1] מדענית בנאס"א [2] מתנדבת בבית חולים לחולי נפש [3] פדיקוריסטית/מניקוריסטית/מאפרת/מעצבת-שיער וכדומה [4] גננת

always be me mc

New member
המממ... תשובות שלי

בנוגע לשיתוף פעולה אין לי ממש מושג בנוגע לשיר נושא: באטרפלי אפילו שהבחירה היתה קשה הייתי חושבת שתהיה משהו מסוג תשובה 3 פדיקוריסטית/מניקוריסטית וכל השטויות האלה

natali carey

New member
../images/Emo68.gif שלי

1. Usher 2. Emotions 3. היא הייתה אמא שלללללללי (חח.. וסבתא של טלי)

True Colors

New member
../images/Emo26.gif

מי הבחור הכי שווה שמאריה שיתפה אתו פעולה? Eric Benet - יפיוף! בלתי חוקי כמה שהוא יפה. במקום השני - בריאן. אני שלו Whenever He Calls. איזה שיר נושא אתם הכי אוהבים? Butterfly - מאריה הגדירה את השיר כבלדה הכי טובה שלה, ואני חושב שהיא צודקת. שיר יפהפה, עם הגשה קולית יפהפייה וטקסט כואב. אם מאריה לא היתה הזמרת הכי טובה בעולם, היא היתה: גננת - רואים שהיא מאוד אוהבת ילדים ונהנית לבלות איתם.

ubiko

New member
אני!

מי הבחור הכי שווה שמאריה שיתפה אתו פעולה? [1] Usher איזה שיר נושא אתם הכי אוהבים? [3] Butterfly אם מאריה לא היתה הזמרת הכי טובה בעולם, היא היתה: [3] פדיקוריסטית/מניקוריסטית/מאפרת/מעצבת-שיער וכדומה

מותר לי גם../images/Emo35.gif../images/Emo9.gif

אממ, אני חדש פה בערך. אני כבר קורא מלא זמן, ומת עליה..אז אני מצטרף..
והתשובות...: ..לא ידעתי שיש לה דואט עם ניק
, איך קוראים לשיר?? בכל מקרה, מבין אלה הכי אהבתי את Brian McKnight. הכי טובים זה מיוזיק בוקס ובטרפלי, קשה לבחור בניהם
ומתנדבת

True Colors

New member
בטח מותר! ../images/Emo9.gif

תמיד כיף לראות עוד אנשים שמעריכים ואוהבים את מאריה
השיר המשותף של מאריה ושל ניק הוא Thank God I Found You מתוך האלבום Rainbow. השיר מציג את Joe ואת 98Degrees [הלהקה של ניק], ככה שזה לא ממש דואט, אלא יותר שיתוף פעולה. ספר לנו קצת על עצמך
...

אההה אז אני מכיר

אממ...קוראים לי אסי..אני בן 18 מחולון, מתגייס שבוע הבא.
ואני שונא להציג את עצמי
ויש לי כמה אלבומים של מאריה..(שאת כולם קניתי החודש..) music box buttefly giltter rainboy chamberlest no.1 ואני מתכוון ממש בקרוב לקנות את הדיסק הראשון והדיסק אנפלאג..

mc charm

New member
שלי:

מי הבחור הכי שווה שמאריה שיתפה אתו פעולה? [2] Eric Benet איזה שיר נושא אתם הכי אוהבים? [3] Butterfly אם מאריה לא היתה הזמרת הכי טובה בעולם, היא היתה: [1] מדענית בנאס"א- חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שלי ../images/Emo13.gif

1. אריק בנט- הוא המועדף עליי מבין הארבעה וגם באופן כללי הוא מצויין בעיניי ! 2. השיר נושא האהוב עליי הוא Butterfly. יש לי המון מה להגיד עליו, בין היתר בגלל שתקופה ארוכה הוא היה שיר הנושא שלי אבל אני אתמצת את זה ל-מדהים!!! 3. הייתי רוצה להאמין שמאריה הייתה גננת...
האמת שהיא נראת לי טובה עם ילדים. ...זהו.... שבת שלום לכולם !

always be me mc

New member
אהה סלחו לי יש לי קליטה איטית חח

אז בין שיתופי פעולה הכי אהבתי את thank god I found you (חח אולי כי תאחרים אני לא ממש מכירה) ואני ניסיתי לחפש את unplagged בכל מקום איפה שאני גרה ואין! אומנם יש לי את זה בוידיאו אבל הוא לא עובד. אז אני צריכה את הדיסק דחוף!! ואם כבר הזכירו את עניין האלבומים אני חושבת שיש לי הכול חוץ מemotions ואנפלגד יש לי: mariah carey music box merry christmas daydream butterfly rainbow glitter greatest hits charmbracelet the remixes חחח כל זה בתוך שנתיים כמה כסף כמה! אה כן לא לשכוח את הסינגל אחד סרט גליטר אחד מופע הדיות 98 אוסף מספר אחד של מאריה בדיוידי טוב זהו בערך..

ליאתגל

New member
mine!

מי הבחור הכי שווה שמאריה שיתפה אתו פעולה? Eric Benet-i love him! he is so telented! and he really looks good! איזה שיר נושא אתם הכי אוהבים? Butterfly-amazing!! אם מאריה לא היתה הזמרת הכי טובה בעולם, היא היתה: פדיקוריסטית/מניקוריסטית/מאפרת/מעצבת-שיער וכדומה- hahahaha. she would desine weird heairdows. גננת-shes good with kids. I CANT WRITE IN HEBROW. p.s- sorry about the speeling.

MissPop

New member
שלי...

נתחיל בשאלה שטחית, אבל ראויה להבהרה []: מי הבחור הכי שווה שמאריה שיתפה אתו פעולה? [4] Nick Lachey [בעלה של ג'סיקה סימפסון] איזה שיר נושא אתם הכי אוהבים? [1] Emotions [3] Butterfly לא רוצה לבחור ביניהם
אבל אם אני חייבת, אבל ממש ממש חייבת, אז כמובן ש BUTTERFLY. אם מאריה לא היתה הזמרת הכי טובה בעולם, היא היתה: [3] פדיקוריסטית/מניקוריסטית/מאפרת/מעצבת-שיער וכדומה

eranmc

New member
תשובות

מי הבחור הכי שווה שמאריה שיתפה אתו פעולה? [4] Nick Lachey [בעלה של ג'סיקה סימפסון] וגם הוא לא משהו. איזה שיר נושא אתם הכי אוהבים? [2] Music Box אם מאריה לא היתה הזמרת הכי טובה בעולם, היא היתה: [3] פדיקוריסטית/מניקוריסטית/מאפרת/מעצבת-שיער וכדומה

למעלה