משאלת לב?

משאלת לב?

היי לכן, טופי וסנופי המקסימות!

חלמתי הלילה חלום, שאני רק רוצה לוודא אם הוא משאלת לב או משהו אחר..

פרטים-
אני בת 18 , רווקה.
מתגייסת עוד חודש וחצי בדיוק לכלל צהלי, כלומר, אני לא יודעת איפה אשרת..
הרצון הגדול שלי תמיד היה להיות לוחמת, אבל אז גיליתי שיש לי בעיה בריאותית שהיא לא מורידה לי פרופיל, אבל עדיף שאני לא אהיה לוחמת בגללה (והכל לטובה, שמחה שעשיתי את זה). אח"כ רציתי להיות מאוד מפקדת כיתת טירונים (מכית). שלחתי המון פקסים לצבא אבל הם לא רצו אז עזבתי.
ועכשיו אני מתגייסת לאיזה תפקיד שהם יביאו לי. העניין הוא שאני נורא מפחדת מזה שאני אתגייס לתפקיד שאני לא יאהב את השירות בו ולא יספק אותי כתפקיד טוב ותורם לצבא.
השאיפה שלי זה להיות מפקדת, אבל אף אחד לא מתחשב בשאיפות שלי. וכרגע הרצון שלי זה להיות בחיל האוויר.

אז לחלום-
חלמתי שאני הולכת למקום כלשהו, ואז אני מדברת עם חיילת ממש נחמדה. שאלתי אותה שאלות לגבי הצבא והתעניינתי, ואז בלי שאמרתי לה על רצונותיי היא הציעה לי שהיא יכולה לסדר לי בפרוטקציות להיות בחיל האוויר בתחום של המפקדים, קצינים וכ"ו. אמרתי לה שכן, שאני מאוד רוצה. כמעט בכיתי לה שם מרוב אושר.
אח"כ אמרתי לה תודה רבה, והלכתי משם. הגעתי לאוטובוס, ומישהו (לא זוכרת מי זה היה. אני אפילו לא יודעת אם הכרתי אותו או לא) שאל אותי מה אני אעשה בצבא, אז אמרתי לו שאני אהיה בחיל האוויר - מפקדת ואז הוספתי, עם הרמטכ"ל.

מבאס שעכשיו אני יודעת שמפקדת בחיל האוויר אני לא יהיה [כי החלומות שלי תמיד הפוכים]. משאלת לב?? :(

תודה רבה!

טופי33

New member
היו לך חלומות נבואיים בעבר!

בכל מקרה קשה לדעת אם החלום נבואי או כפי שציינת משאלה שהיית רוצה שתתגשם.
גם אם כן וגם אם לא נראה על פי החלום:
-שינוי חברתי לטובה{חיילת נחמדה}
-כדאי לך לומר מה את רוצה ,אולי יהיה מי שינחה אותך .כפי שבחלום שאלת שאלות והתעניינת ,אך עלייך לפנות לגורמים המתאימים.
הגעתי לאוטובוס-על מנת להצליח עלייך לעשות את המעבר מהתיכון לצבא תוך שינוי פנימי.
גם בחלק השני המפגש מראה על שינוי חברתי {גם מבחינת חשיבה}וגם שאילת שאלות והבעת הרצונות.
כפי שמאמינים ב"סוד"שיש להביע את הדברים ולדמיין אותם כפי שהיינו רוצים שיקרו במציאות.
בהצלחה רבה

הלוואי והייתי יודעת אם זה חלום נבואי.

נצטרך לחכות ולראות

היו לי עוד המון חלומות הלילה שאני זוכרת דרך כל מיני אסוציאציות.
נזכרתי עכשיו בחלום נוסף אם זה בסדר,

חלמתי שאני נמצאת במקום כלשהו, ויש לי שני עגילים בלחי. עגיל בכל צד. העגיל נכנס מהלחי בפנים, ונסגר כשהוא בתוך הפה. (זה אפילו לא נשמע אפשרי, אבל בחלום זה קרה וזה היה נראה נורמאלי).
ואז רציתי לשים עגיל נוסף בלחי ימין, אבל לא היה לי שם חור אז הכנסתי את העגיל ותוך כדי חוררתי את הלחי, וסגרתי את העגיל. ואז אני מסתכלת על זה וקולטת ששמתי את זה הפוך, אז רציתי להוציא את העגיל כדי לסדר אותו. ממש כאב לי להוציא, ובכיתי ולא הצלחתי מירוב כאבים. ואז מישהו הגיע לעזור לי להוציא את העגיל, וזה עדיין כאב לי אבל בסוף הצלחתי וכאב לי מאוד הפה, כך שממש לא רציתי להחזיר את העגיל בחזרה. בכיתי שם מירוב שזה כאב לי.
וזהו..

האמת שזה מזכיר לי את החלום הקודם שלי עם המסמר ברגל (אם את זוכרת)..

ואני חושבת שאני צריכה לכתוב עוד פרטים בשביל החלום הזה-
1) לאחרונה קרו לי כמה עניינים עם גברים. הראשון זה מישהו שרצה אותי אבל אני לא רציתי אותו, ואמרתי לו שאני לא בקטע, והוא נפגע כנראה וניתק איתי קשר לצערי.
עניין נוסף זה מישהו שרצה אותי, ובהתחלה לא אהבתי אותו ואז התחלתי לחבב, אבל זה נהרס כשחברה שלי אמרה לו שאני לא בקטע שלו. ואז הוא אמר לי את זה והחלטתי לנתק איתו קשר, והתעצבנתי על החברה.
עניין אחרון זה הידיד הכי טוב שלי שאוהב אותי מער לידידה וזה לא הדדי מבחינתי.

2) נמצאת בחודש מאוד מאוד לחוץ מבחינה לימודית, ואני לא מוצאת את הכוח ללמוד.

תודה רבההה !!

טופי33

New member
שלום ספיר היקרה

שני העגילים בלחי מייצגים שני דברים שהגעת אליהם למרות שהיו נראים לך בלתי אפשריים.עגיל מהמילה גיל.כאמור שני דברים שנראים לעין שהגעת אליהם למרות הכל.
משהו שלישי ניסת מאוד ולא הצלחת וזה גרם לך לכאב נפשי ולתחושה קשה.
שימי לב המילה לחי בהיפוך אותיות =חיל.
מה נראה לך?

למעלה