מר בשיר צברי בותאני המלחין, הזמר והעיתונאי

hemiitz

New member
מר בשיר צברי בותאני המלחין, הזמר והעיתונאי

משתף אותכם בהפתעה שבישרתי לכם על בשיר שנמצא בישראל קבלו קישור לסירטון

../images/Emo198.gifBashir Sabri Botani, welcom to Israel

kulululuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
her biji bashir sabri botani u welcom israel kulululuuuuuuuuuuuuuuuu biji kurdistan biji kurdistan biji kurdistan ווואוווווווווווווווווווווווו זה בלתי ניתן לתאר את ההתרגשות הגדולה לא תארתי לעצמי כזה דבר עד שעכלתי את מה שאני רואה מול העניים חימי שחקת אותה בענק כל הכבוד לך על הכנסת אורחים אני משתתפת בשמחה הגדולה ומקווה לפגוש את באשיר סברי בוטני כאן בישראל הניגון על חליל הרועים מדהים מדהים מדהים,אני גאה בילד שלך שמחזיק שם את הסיכה סמל ודגל כורדיסטאן ילד מקסים ומתוק מסור לבאשיר דש חם ואת ברכתי הרבה תבורכו בשבוע טוב ונפלא יחד תהנו מהמפגש המרגש וסגירת מעגל כול כך מיוחד עמנואלה

../images/Emo140.gifברוך הבא לאורח מכורדיסטאן

חימי המוזיקה שלך בחליל מאוד מרגשת ונעימה מאוד מאוד מאוד!!
לרגע חשבתי שאתה נמצא בכורדיסטאן עד שקראתי את הכתוביות ביוטוב הבנתי שבעצם האורח הוא המוזיקאי איזה יופי לך שהגיע אליך אורח מכורדיסטאן ועוד אורח מכובד,תהנו לכם מהמפגש ונשמח לשמוע מכם בשורות טובות האם הולכת להיות לכם עבודה משותפת במוזיקה ?

hemiitz

New member
תודה לך שלהבת,אני לא יודע אם יהיה שיתוף

מוזיקלי,יכול להיות בעתיד אני חושב אבל לא כרגע

hemiitz

New member
שששלום חברות וחברים!!!!

אכן בשיר סברי בוטני היה אצלי מיום שישי ועד להיום בבוקר, כול מילה שאומר לכם זה לא טיפה בים מימה שהיה לי סוף השבוע, אורח ניכבד מאוד ומכובד מאוד שנתן לי את הזכות לארח אותו אצלי בבית,שימח אותי ואת בני מישפחתי מאוד מאוד, היחסים בני לבן בשיר נוצרו דרך האינטרנט בעיקבות תגובה שלי לאחד הסירטונים של בשיר שהועלו ע"י חבר של בשיר ליוטיוב, ומאז אני בקשר יום יומי עם בשיר, עד לרגע שפגשתי את בשיר בנמל התעופה בן גור יון, אני רוצה להביא את בשיר לפורום כדי לאפשר לכם לשאול את בשיר כול מה שאתם רוצים לדעת,אבל אני לא יכול כרגע להבטיח את זה דיברתי על הנושא עם בשיר והוא נתן את הסכמתו לדבר, אני מאוד מקווה שזה יקרה כי בשיר נימצא בלוח זמנים מאוד עמוס וקצר אז נשאיר את זה כך וברגע שהדבר יתאפשר כמובן יהיה עידכון בנושא, בהודעה הראשונה שלי יש הזמנה ליום רביעי הקרוב,ארוע של יהודי עירק שיתקיים באור יהודה אחר הצהריים כול מי שרוצה להגיע לשם מוזמן,הכניסה חופשית,זה יהיה במעמד של אנשים מכובדים מהעדה העירקית של ישראל ,אז הינה היזדמנות לפגוש את בשיר שם, אני מקווה מאוד שיתאפשר להביא את בשיר גם לירושלים לערב היכרות במתנס גוננים אם זה יתאפשר אז תקבלו עידכון בנושא, חשוב לעקוב בימים הקרובים להודעות, טוב בילבלתי לכם היום הרבה,זה גם חלק מההיתרגשות והמגע הקרוב שלי אל בשיר, מאחל לכם אחלה של בשורות חמי

hemiitz

New member
ההזמנה לארוע באור יהודה לבשיר סברי בוטני!!!!!

הזמנה לערב מוסיקלי אגודת האקדמיאים יוצאי עיראק מתכבדת להזמין את חבריה לערב מוזיקאלי ופגישה עם המלחין, הזמר והעיתונאי מר בשיר צברי בותאני, יליד צפון עיראק החי בשווידיה, ביום ד' 23.12.09, בשעה 17:30, בחדר ע"ש מר ג'ורג' אליאס, במרכז מורשת יהדות בבל, שד' מרדכי בן-פורת 83, אור-יהודה (הכניסה למפגש עם הזמר חופשית) מנחה: עו"ד יחזקאל פטל, מ"מ היו"ר של האגודה בתוכנית: 17:45 ברכות: מר אכרם ברזאני, מזכיר אגודת הידידות ישראל כורדסטאן פתיחה: מאת פרופ' שמואל מורה, יו"ר האגודה 18:00 מפגש עם המשורר והזמר בותאני, ושיחה על יצירותיו המוזיקאליות, פעילותו העיתונאית וקשריו עם יהודי כורדסטאן 18:15 המשוררת אסנת אברהמי, קריאת השיר "אבוא אליך בשימלה", שהלחין מר בותאני בתרגומו לערבית מאת שמואל מורה השמעת השיר על-ידי הזמר בותאני והשירים שהוקלטו בדיסק סי. די. שאלות ותשובות 19:30 סיום (הדיסק ימכר לחברי האגודה בהנחה) הערה: בשעה 20:00 תקיים השחקנית שושה גורן ערב הווי עיראקי. החברים מוזמנים למופע.

Amir Kurdi

New member
ברוך הבא לישראל באשיר צברי בוטני

חימי תודה רבה לך על הכל ישר כח מרגש מאוד כל החיבור שנוצר ופתיחת קשרים בין כורדים ישראלים לכורדים מכורדיסטאן,מי היה מאמין מאוד אוהב את הקליפ והמוזיקה על חליל כורדי,הנעימה מאוד נעימה ויפה מה מטרת הביקור של באשיר בישראל האם אצלך זאת אחת התחנות שהוא עובר בישראל בפעם הקודמת שהיה בישראל הוא הקליט כאן מוזיקה ועבד על אלבום עם הזמר רונן יונה תמסור לבאשיר שיש לנו זמרת בשם הדסה ישורון והיה כדאי לעבוד יחד על איזה שיר משותף האירוע של ערב יהודי עירק האם זה גם ערב כורדי לא הבנתי במה זה מדובר בדיוק ולמה באשיר צריך להיות באירוע הזה

hemiitz

New member
לאמיר

בשיר ידוע אצל יהודי עירק בשל היותו מלחין ,ואבא של בשיר גם מלחין שכתב את המוזיקה של כול הזמרים של עירק לכן הוא נערץ ע"י הקהילה העירקית בישראל ההזמנה כוללת את כול מי שמעוניין להגיע כולל הכורדים

Avigail levi1

New member
../images/Emo104.gifברוך הבא לישראל

חימי תרגיש טוב כול הכבוד על הנתינה שאתה עושה בקהילת הכורדים ועל קירוב לבבות ישר כח הקליפ שלך מדהים ויפה מאוד אתה מאוד מוכשר
בהצלחה בערב יהודי עירק

hemiitz

New member
אני יודע שבשיר מקליט מוזיקה גם הפעם אבל לא

בדיוק היתענינתי בנושא ,אני התחנה הראשונה של בשיר ואני מקווה שעוד פעם הוא יבוא אליי לפני שהוא עוזב , לגבי הדסה,אני יכול להגיד שהם מכירים הרבה יותר מימני והרבה יותר לפני שאני ידעתי ביכלל ושמעתי על בשיר בוטאני

למעלה