מרשק מסביר..

Permafrost

Active member
לא אשחית שעתיים מן הפנאי המצומצם שלי על משהו שאינני יודע האם יעניק תובנות, או שמא מדובר בהבלי קונספירציות.
ספר נא לי במליך איזו תאורית-קשר או מזימה מוצגת שם.
אם אינך מסוגל - סמן שלא הבנת מה נטען שם...

רוב הזמן נח

Well-known member
לא אשחית שעתיים מן הפנאי המצומצם שלי על משהו שאינני יודע האם יעניק תובנות, או שמא מדובר בהבלי קונספירציות.
אם אתה מקשיב לשקרים של משרד הבריאות, תתאמץ להקשיב גם לזה.

רוב הזמן נח

Well-known member
הוא יותר מבדר משליין. אז זה שווה. הוא גם מרוויח פחות והוא לא מעסיק פוגעני. :cool:

1ספי11

Well-known member
תמיד. אבל זה לא אומר שיש לי עניין לשחק איתך את המשחקים האלה. דברי לחלוטין מבוססים על עובדות, אתה יכול להיות רגוע :).
אם עובדה,מה הבעיה להביא הוכחה?
אני מסכים שמדי פעם אתה מביא עובדות. לא הרבה.

Harrington

Well-known member
אם עובדה,מה הבעיה להביא הוכחה?
מי אמר שבעיה? אמנם אני לא מחזיק כאן 'תיק מרשק' על המחשב, כך שהדבר יצריך חיפוש אינטרנטי מהיר. אלא שחיפוש כזה אתה יכול לבצע בדיוק כמוני כמובן. לכן איני רואה כל סיבה לעשות זאת עבורך. כאמור מעלה, לפעמים אני משחק, אבל לא תמיד בא לי על המשחקים האלה. תוסיף על כך שזה מעניין אותי כקליפת השום אם אתה מאמין לי או לא, ותבין שגם אם אין בעיה, זה ממש לא אומר שתמיד אענה לבקשותיך :).
אני מסכים שמדי פעם אתה מביא עובדות. לא הרבה.
מרגש. אבל אני ממש לא תמיד מביא עובדות. גם לא כתבתי שאני עושה זאת. אמרתי או ליתר דיוק אישרתי, שתמיד יש לי עניין בעובדות. לעולם לא אטען ביודעין משהו שהוא שקרי או לא מבוסס. עניין של דרך חיים. לא משהו שקשור אליך אישית :).
אבל כאמור אך לפני רגע, זה לא באמת מעניין אותי אם אתה מאמין לי או לא, חושב שאני מתבסס על עובדות או לא, או כל דבר אחר שחולף במוחך :). לדידי די לי לחלוטין בכך שהאמת כתובה וניתנת לקריאה על-ידי כל המעוניין. מי מאמין לאחר מכן לְמה ומדוע? איש באמונתו יחיה, די פשוט :).

רוב הזמן נח

Well-known member
זה הסרטון שיוטיוב מחקו לו. אם יוטיוב מוחק לכם סרטון בנושא קורונה או חיסונים, סימן שמישהו בממסד לא אהב מה שיש שם. חופש הביטוי כבר לא קיים בקורונה.

הכי מעצבן זה שיש כ״כ הרבה עורכי דין שיוצאים נגד דיקטטורת השקרונה,
אבל המקסימום שהם עושים, זה להרצות בכיכר הבימה, במקום ללכת לבג״ץ,
לתפוס שם לכולם בביצים, ולא לשחרר עד שיהיו משפטי נירנברג.
גם כל המפגינים נגד דיקטטורת השקרונה, מפגינים נגד התו הירוק וכאלה, במקום
אך ורק לדרוש משפטי נירנברג.
מה בעיה ? פשוט שופטים את ביבי, ליצמן, אדלשטיין, הורוביץ, פרייס, בר סימן טוב, גרוטו,
סדצקי, אש, שוטרים, פקחים ומאבטחים, פשוט תולים אותם, ופשוט אין יותר פגיעות בזכויות אדם
ופשוט אנחנו חוזרים לחיים הקודמים שלנו !
מה מסובך ?!

למעלה