מרשמים והפניות מפרטי- קופ"ח כללית- אודה לעזרתכן

מרשמים והפניות מפרטי- קופ"ח כללית- אודה לעזרתכן

הי בנות,

אם קיבלתי הפנייה למעקב זקיקים מהרופא הפרטי (ברי קפלן) וכן מרשמים לגונאל ואוביטרול, אני צריכה להמיר אותם למרשמים של הקופ"ח כדי לקבל את ההנחה לזריקות ולעשות את המעקב?
אם כן איך מבצעים את ההמרה? דרך הרופא נשים? כי לקבוע עכשיו תור לרופא נשים יקח זמן שלא בא לי לבזבז....

londi81

New member
עם המרשמים אין בעיה

יכול להיות שזה תלוי בהכרה של קופת החולים ברופא - אבל לי הוציאו בלי בעיה כם בסופר פארם וגם בבית מרקחת של הכללית..
לגבי מעקב זקיקים - זה יותר מורכב, כי אם את עושה פרטי את לא אמורה לעשות את המעקב בקופה אלא בבית החולים הפרטי שבו עובד הרופא. יש רופאים ומרפאות שיותר מעכגלים את הפינה הזו, אני יודעת שאצלי ברמת אביב ג אין שום מצב להמיר את ההפניה, ועשיתי את כל המעקבים ובדיקות הדם באסותא/מדיקל

תודה...עוד משהו

לגבי מרשמי הזריקות- את אומרת ללכת עם זה ישר לסופר פארם ולנסות לרכוש?
לגבי המעקב- מוזר כי הרופא הפנה אותי במפורש לעשות את המעקב במרכז בריאות האישה ברמת אביב...
בכלל כל הממשק בין הזכויות שלי בקופ"ח לבין הפרטי לא ברורים לי בכלל, זה מבאס ולא בא לי סתם לשפוך כסף רק כי אני לא מבינה מה קורה

londi81

New member
ממש אין שום בעיה בסופר פארם - אני הוצאתי ככה את כל המרשמים

שקיבלתי מבר חוה...
לגבי המעקב זקיקים, ברמת אביב הם סופר חשדנים, והאמת שדי בצדק - יש שם עומס גדול של נשים, ומי שבחרה במסלול הפרטי לא צריכה גם "לנצל" את המשאב הציבורי. בגדול, מה שהם אומרים, זה שקופת החולים מממנת לך (בהשתתפות עצמית או טופס 17) את הטיפול הפרטי, וחלק מהמימון מכסה גם את הבדיקות שאת אמורה לעשות באסותא לצורך העניין. אם את מגיעה לרמת אביב, יוצא שהקופה משלמת כפול על הטיפול שלך, וגם שאת תופסת מקום של מישהי אחרת. יכולה לספר לך שאני גרה 5 דקות מרמת אביב, ועדיין העדפתי לעשות מעקבים במדיקל/אסותא רמת החיל, שניהם מקומות שהנסיעה אליהן בבוקר זורמת, יש חניה, והתוצאות מגיעות ישר לרופא.

דילוגית

New member
אני בכללית וכן עשיתי מעקבים דרך הקופה בהזרעות

הי,
אני לא יודעת באיזה שלב את בטיפולים, אבל עבור הזרעות בפרטי לא קיבלתי טופס 17 בכלל וכן עשיתי את כל בדיקות הדם בקופה (ופעם אחד גם US כשהיה חג והרופא הפרטי לא עבד).
הוא נתן לי טופס בקשה לבדיקה, שלחתי לרופאת המשפחה שלי במייל, והיא נתנה לי הפניות.
&nbsp
את המרשמים שלו כיבדו בכל בית מרקחת שבו ניסיתי לקנות, וגם קיבלתי את ההנחה לילד ראשון בלי בעיה (רק תוודאי שכתוב על המרשם מאחורה לאיזה ילד מדובר).

תודה, אני בשלב טרום טרום

אובחנתי לפני שבוע כפוליציסטית ומתוכננת להתחיל גונאל עוד שבועיים (אחרי נסיעה לחו"ל) ואז אובטירול והזרעה בעז"ה.
כרגע בשלב שאני מנסה להבין מי נגד מי חחחח
ממה שביררתי לגבי ההפניות אמרו לי שממירים בלי בעיה גם במרכז לבריאות האישה עצמו בלי צורך לקבוע תור מיוחד, אבל שבמרשמים לפעמים עושים בעיות... מקווה שיהיה בסדר. אני עדיין מחכה לתשובה מהמרפאה לגבי זה.
את ההזרעה בפרטי מממנים באיזשהו אופן? יש דרך לקבל על זה החזר מקופת החולים? כמה כסף זה עולה בכלל?

למעלה