מרשים ויותר...

j o z z z

New member
מרשים ויותר...../images/Emo92.gif

הרשמתם אותי מאוד, הנושא הזה מתחיל לעניין אותי יותר ויותר אני תקוע בפורום שלכם כבר שעה וכל פעם אומר "הנה הודעה אחרונה ואני יוצא" אז לפני שאני יוצא מהמחשב אשמח אם תנתחו גם את כתב היד שלי. שמי יוסי ואני בן 23 כותב ביד ימין. תודה

j o z z z

New member
אני לא רוצה להתקרצצ אבל בבקשה..

אל תשכחו אותי.. שבוע טוב

כי19

New member
שלום יוסי וגמר חתימה טובה.אני רואה

שאתה קצת עייף נפשית ומיואש קצת מלהשיג ולהצליח במקומות שתכננת להצליח,כלומר שאתה מתקשה קצת להשיג דברים מסויימים בחיי הימיום. הקשר עם ההורים בסדר גמור,אבל אתה עוד יותר מסמפט את אמא שלך,כי על אביך נראה שיש לך ביקורת עליו ואתה מרגיש שהוא אשם על כל מיני דברים שקרו לך. אתה מאוד חמים ורגיש וקשוב לאחרים,ואתה הרבה פעמים פשוט נהנה לתת ולעזור לאחרים ואפילו להזיע חינם בשביל מישהו אחר,כן ממש יופי של טוב לב. היכולות הלמידה שלך ממש טובים.ריכוז ברמה טובה,אתה תופס טוב עניין,אתה מעדיף ללמוד חומר לאט יותר ואז להרגיש שאתה שולט בחומר,מאשר לרוץ קדימה ולהרגיש חפיף כזה. אני אומר בזהירות,שיש לך איזשהו אלמנט של תלות באחרים,קשה לזהות במי זה אבל אתה מרגיש שלולא חבר מסויים או אדם מסויים אתה פשוט לא תוכל להמשיך לחיות.וזה לא בריא לך,למה החיים עוד לא נעצרו מאף אחד בעולם שמת או נעלם,ככה שאתה יכול להרגיש טוב עם עצמך,ולדעת שאתה מספיק שווה בשביל שתמצא מכרים ואוהדים,כי אתה נפלא ואנושי.

j o z z z

New member
תודה רבה באמת..

כל מה שכתבת באמת נכון העניין עם ההורים והקשר החזק יותר עם אמא, גם העניין של החבר הטוב דיי נכון אבל זה לא ממש תלות הייתי רוצה לדעת א. איזה תחום לימודים יכול להתאים לי ב. (_אם זה אפשרי) איזה סוג של אבא אני אהיה

shamon51

New member
מחזק את "כי19" ומוסיף

בחור חם וריגשי שמה שחשוב לו
זה ההערכה של אחרים
כביכול אם אחרים לא מעריכים אותך אז אתה לא שווה. ובאמת השקט הנפשי יבוא כשתדע להעריך את עצמך ולא תהיה תלוי בקבלת ההערכה מאחרים. איך מגיעים לזה ? עושים רשימה של כל ההשגים שלך ומשווים לאחרים בין החברים ומיד תראה שיש לך מה להיות גאה בעצמך
ללא צורך באישור וחיזוק מאחרים.
מה שכתבתי אממ
קצת מתפתל
אבל עוזר

j o z z z

New member
תודה

לא נראה לי שאני יעשה את עניין הרשימה עם חברים שלי פעם אחרונה שהשוונו הם דיי התבאסו (;

shamon51

New member
האמת שנראה יותר מתאים

ניק כמו "שוססס" מאשר "גוזזז" כי נראה לי שאתה בחור מדהים ביכולות שלך

shamon51

New member
ולמה שלא ייצא ממך משהוא ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

לאיודע23

New member
כי..

בקשתי שיכתבו לי בקשר לכיוון ללימודים או תעסוקה ולא כתבו -- חשבתי שזה מן רמז עבה

shamon51

New member
אממ - יתכן

הפורום מתנהל על בסיס התנדבותי ולא כל כתב זוכה לתשומת לב ו
לא בגלל סיבה מיוחדת
אז תנסה שוב, אולי למישו יהיה חשק וזמן

כי19

New member
לא צריכים להשוות עם החברים.אלא עם

עצמך אתה משווה את מה שאתה כתבת על הדף,ואז אתה מתבונן בדף ומוצא תכונות שאין לחבריך.

למעלה