מרשה לעצמי כי יבש פה-
שאלון!
תענו!

מרשה לעצמי כי יבש פה-../images/Emo204.gifשאלון!../images/Emo204.gif תענו!

שם: גיל: בצפר כיתה: אוהב את הבצפר? יש לך הרבה חברים בכיתה? משקיע בלימודים? מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה? ובמבחן? השעו אותך? אם כן-לכמה זמן? הברזת? אם כן-מאיזה שיעור/ים? המקצוע שאתה הכי טוב בו: המקצוע שאתה הכי גרוע בו: המורה הכי נחמד שמלמד אותך? המורה הכי מרגיז ושנוא? משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]? אם כן-איזה? יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]? אם כן-אתה באחת מהן? לוקחים אוכל לבצפר? קונים בקיוסק[אם יש]? תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם? איזה? ובכמה קומונות? איזה? מנהלים פורום/קומונה? איזה? הכרת פעם אנשים דרך תפוז? נפגשת איתם? נוצרו קשרים לאורך זמן? ובאינטרנט בכללי, הכרת אנשים? פגשת אותם? נוצר קשר? יש בלוג? נמצא בפורומים שהם לא בתפוז? איזה? מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב? להקה אהובה? זמר/ת אהוב/ה? אוהב פופ? היפ-הופ? רוק? פופ-רוק? רוק אלטרנטיבי? רוק כבד? מטאל? האבי מטאל? מזרחית? דיכאון? טראנסים? אחר- מנגן על משו? אם כן-על מה? היית רוצה לנגן על משו? אם כן-על מה? שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת? מלפפון או מלפלפון? אוטו או מכונית או רכב? מקדונלדס או מקדולאנדס? המבורגר או המבונגר? יש חבר/ה? אם כן-כמה זמן? אם לא-היית רוצה? אוהבים מישו? הוא גדול/קטן או בגיל שלכם? אוהבים מסטיקים? טיק-טק? סוכריות על מקל? טופי? מרשמלו? מעשנים? ניסיתם פעם?

אאאאאאאאני../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif השקעתי, תקראו D:

שם: גיל:
בצפר כיתה: י/2. אוהב את הבצפר? לא אוהבת ולא שונאת
יש לך הרבה חברים בכיתה? לא מאוד, עוד לא הכרתי
משקיע בלימודים? יאפ
מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה? אממ, 70 בכתה ז' כי המורה שנאה אותי. זה היה במחשבים
אבל שנה שעברה הכי נמוך היה 80 או 85
ובמבחן? 27
זה היה חד פעמי, באמת
השעו אותך? בחיים
אם כן-לכמה זמן? ^ הברזת? מן הסתם
אם כן-מאיזה שיעור/ים? לא זוכרת
המקצוע שאתה הכי טוב בו: הממ, כל המקצועות ההומניים
המקצוע שאתה הכי גרוע בו: מת'?
(יותר נכון אלגברה). המורה הכי נחמד שמלמד אותך?לא ממש הכרתי את המורים בבית ספר החדש עדיין... המורה הכי מרגיז ושנוא? את זה אני יכולה להגיד! המורה המגעילול לאנגלית
משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]? נגיד
כשיש התרמות וזה אני משתתפת, אבל זה יותר ביסודי לא? P: אם כן-איזה? ^ יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]?
לא! אם כן-אתה באחת מהן? ^ לוקחים אוכל לבצפר? בארור!
קונים בקיוסק[אם יש]? יש, אבל לא קונה.. יש תור ממש ארוך תמיד
תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם? ממ, כותבת בקביעות וזה? רק כאן, אבל עוד כמה קוראת.. וכותבת מידי פעם
איזה? שישיסטים בעיקר
ובכמה קומונות? 0 איזה? ^ מנהלים פורום/קומונה? ניהלתי קומונה וסגרתי אותה עקב כישלון
איזה? THREE DOORS DOWN
הכרת פעם אנשים דרך תפוז? בוודאי נפגשת איתם? פעם אחת :) נוצרו קשרים לאורך זמן? אכן כן ובאינטרנט בכללי, הכרת אנשים? יאפ פגשת אותם? נו כן אמרתי לך כבר
נוצר קשר? כן כן כן יש בלוג? לא נמצא בפורומים שהם לא בתפוז? לא
איזה? ^ מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב? כל סוגי הורוק, פאנק... להקה אהובה? אין אחת יש מלאאאאא
זמר/ת אהוב/ה? ברי סחרוף אוהב פופ? לא ממש היפ-הופ? לא סובלת!
רוק? אכן
פופ-רוק? ממ, נסבל... רוק אלטרנטיבי?
רוק כבד?
מטאל?
האבי מטאל? מידי פעם
מזרחית? רק בשביל הצחוקים
זה עושה מצב רוח טוב D: דיכאון? לא ולא! טראנסים? לאאאאאאאא :| אחר- לא דעת מנגן על משו? נגיד חח אם כן-על מה? התחלתי ללמוד לנגן על גיטרה
היית רוצה לנגן על משו? כן, לשלוט טוב מאוד בגיטרה, וללמוד לנגן על תופים גם מתישהו
אם כן-על מה? ^ שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת? ישנה מלפפון או מלפלפון? גם וגם P: אוטו או מכונית או רכב? אוטו נראלי
מקדונלדס או מקדולאנדס? מקדונלדס
המבורגר או המבונגר? המבורגר
יש חבר/ה? לא
אם כן-כמה זמן?
אם לא-היית רוצה? לא סתם חבר, שיאהב אותי
אוהבים מישו? כן הוא גדול/קטן או בגיל שלכם? בגילי אוהבים מסטיקים? כן!
טיק-טק? זה נחמד
סוכריות על מקל? כןןןןןןןןן!!!!!! DDD: טופי? לא בע! מרשמלו? לא לא ולא!! מעשנים? לא! ניסיתם פעם? X:
נו היה ממש נחמד!!
יומטוב D:

Ogakor

New member
הוו! כמה שחיכיתי לזה! תבורכי!

שם: גיא גיל: 78 בצפר חרא כיתה: י' ? אוהב את הבצפר? תלוי.. יש לך הרבה חברים בכיתה? הממ בכיתה הם מועטים ואייכותיים למדי, בשכבה כן משקיע בלימודים? כמה שאפשר (נו להבריז 4 שעות זה להשקיע כי אתה צריך מנוחה כדי להיות מרוכז בשעתיים שישית שביעית מתמטיקה!) מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה? 40
במחשבים בכיתה ז'.. הדפוק הזה לא שם לב שעברתי מקצוע אז הוא חשב שהברזתי מכל השיעורים ובמבחן? 48 אני חושב.. אלגברה כיתה ח'.. השעו אותך? חס וחלילה! אני ילד טוב! אם כן-לכמה זמן? הברזת? הו הו.. כן גדול! אם כן-מאיזה שיעור/ים? כל מיני... המקצוע שאתה הכי טוב בו: הממ.. אני חושב לשון. לא סגור על זה השנה, וגם נראה לי ג"ג המקצוע שאתה הכי גרוע בו: מתמטיקקה המורה הכי נחמד שמלמד אותך? הממ.. הכי נחמד. הממ.. לא יודע, אולי לתנך המורה הכי מרגיז ושנוא? תקשורת! בלע משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]? לא כ"כ, יש לי מספיק על הראש! אם כן-איזה? יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]? לא שידוע לי אם כן-אתה באחת מהן? לוקחים אוכל לבצפר? כן קונים בקיוסק[אם יש]? לא רצוי.. לא קניתי שם מכיתה ז'. רק לשעות חירום.. גועל נפש של אוכל.. יש שמועות שהשניצלים זה מחתולי רחוב והשמן טיגון זה בעצם שמן מנועים.. לכו תדעו! תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם? אחד בתכלס, שניים בכללי, שלושה אם אתם באמת רוצים לדעת, וארבעה אם מחשיבים את הקומונה איזה? שישיסטים וסדרות מציאות ובכמה קומונות? אחת ויחידה! איזה? http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?Communaid=21135 מנהלים פורום/קומונה? קומונה, הישרדות.. סתכלו למעלה ^ איזה? 21135 הכרת פעם אנשים דרך תפוז? ברור!!! נפגשת איתם? ברור!! נוצרו קשרים לאורך זמן? הוו כן! ובאינטרנט בכללי, הכרת אנשים? כן פגשת אותם? לא נוצר קשר? כן! 300 שקל על שיחות טלפון ולא יודע כמה על SMSים קיבינימאט! יש בלוג? היה נמצא בפורומים שהם לא בתפוז? לא, פיכסה כל השאר איזה? מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב? מה שברדיו להקה אהובה? קולדפליי זמר/ת אהוב/ה? אריק ברמן.. וכל מיני אוהב פופ? תלוי היפ-הופ? כנל רוק? תלוי איזה פופ-רוק? נו מה נהיה! רוק אלטרנטיבי?
רוק כבד? לא מטאל? בטח! שרית חדד המלכה! אייל גולן המלך!!
דיכאון?
בבקשה לא! טראנסים? הממ רק את הזה של אינפקטד ששמים בגלגלצ.. אינסיין נראה לי אחר- מנגן על משו? XD אם כן-על מה? על העצבים של ההורים שלי (הא איזה מקורי נכון!) היית רוצה לנגן על משו? כן אם כן-על מה? תופים
כינור נראה לי ממש מענין ומפוחית! שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת? אני כל הזמן מתבלבל.. לא זוכר מה הנכון.. ועוד אמרתי שאני טוב בלשון
מלפפון או מלפלפון? מלפפון! אוטו או מכונית או רכב? אוטו.. רכב זה לגדולים..
מקדונלדס או מקדולאנדס? מדונאלדס (מקדולאנס חחח
) המבורגר או המבונגר? אמבונגר שולט!! יש חבר/ה?
אם כן-כמה זמן?
אם לא-היית רוצה? ברור! אוהבים מישו? כבר לא. הוא גדול/קטן או בגיל שלכם? הממ
אוהבים מסטיקים?
טיק-טק? כשיש.. סוכריות על מקל? כן, אבל לא את המעפנות שהמקל שלהם נתלש אחרי 3 שניות.. טופי? הוו כמה שכן! מרשמלו? באירועים מיוחדים מעשנים? לא ולא! ניסיתם פעם? כמעט, ואני שמח שלא.

Rioter

New member
עונה גם. ^^

שם: שיר
בצפר אחד מבתי הספר בראשל"צ ^^'
כיתה: י
אוהב את הבצפר? יאפ
יש לך הרבה חברים בכיתה? כע
משקיע בלימודים? כשצריך
מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה? 80?
ובמבחן? זה היה באופן חריג!!! X: אהה..
41. ושיפרתי את הציון. קיבלתי סופי 87. XD
השעו אותך? לא
אם כן-לכמה זמן?
הברזת? לא :$
אם כן-מאיזה שיעור/ים?
המקצוע שאתה הכי טוב בו: לשון
המקצוע שאתה הכי גרוע בו: אנגלית
המורה הכי נחמד שמלמד אותך? המחנך שלי
המורה הכי מרגיז ושנוא? המורה לביולוגיה >>
משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]? פעילה חברתית, כן D:
אם כן-איזה? פורום ("מועצת תלמידים"), ממ"צים.. אוהבת להתנדב בכיתה ולעזור
יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]? לא נראלי
אם כן-אתה באחת מהן? אין לי בעיה להיות
לוקחים אוכל לבצפר? ברור
קונים בקיוסק[אם יש]? לעיתים רחוקות ממש
תפוז ואינטרנט
בכמה פורומים אתם? וואו, מלא
איזה? אינליכוחלספור X:
ובכמה קומונות? 1?2?3?
איזה? פרטיות, של חברים
מנהלים פורום/קומונה? כע
איזה? ..
הכרת פעם אנשים דרך תפוז? אהא
נפגשת איתם? יה
נוצרו קשרים לאורך זמן? יאפ
ובאינטרנט בכללי, הכרת אנשים? כן XD
פגשת אותם?
נוצר קשר? אעע איזה שאלון חופר. כן
יש בלוג? יה
נמצא בפורומים שהם לא בתפוז? כן
איזה? ש..א..ל..ון..חופר.. בגיימר (www.gamer.co.il)
מוזיקה
איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב? מוסיקה ישראלית בעיקר
להקה אהובה? אין אחת ספציפית
זמר/ת אהוב/ה? שלמה ארצי
אוהב פופ? כמעט ולא
היפ-הופ? לא
רוק? כע
פופ-רוק? בערך
רוק אלטרנטיבי? טוב דייייייי מה זה המלנאתלפים סוגים. מה שנעים באוזן וזהו!!
רוק כבד?
מטאל?
האבי מטאל?
מזרחית?
דיכאון?
טראנסים?
אחר- ......................
מנגן על משו? פסנתר
אם כן-על מה? "
היית רוצה לנגן על משו? גיטרה \ תופים
אם כן-על מה? "
שונות
איך אתה אומר:
ישנה או יושנת? ישנה
מלפפון או מלפלפון? מלפפון
אוטו או מכונית או רכב? אוטו
מקדונלדס או מקדולאנדס? מקדונלדס
המבורגר או המבונגר? אני לא עילגת, בקיצור
יש חבר/ה? אין
אם כן-כמה זמן?
אם לא-היית רוצה? יה
אוהבים מישו? קראש?
הוא גדול/קטן או בגיל שלכם? כע
אוהבים מסטיקים? לאאאאאא
טיק-טק? כן
סוכריות על מקל? לא
טופי? לאלא
מרשמלו? לאלא
מעשנים? לאלאלא
ניסיתם פעם? לא

עדידוש

New member
אני,אני,אני../images/Emo13.gif

שם: עדי גיל: 15.4 בצפר: לאובק כיתה: י'1 אוהב את הבצפר? זה בא בימים
יש לך הרבה חברים בכיתה? סביר בעצם לא כ"כ משקיע בלימודים? כן מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה? בכיתה ז' 60
ובמבחן? X_X חסוי השעו אותך? כן אם כן-לכמה זמן? יום הברזת? כן אם כן-מאיזה שיעור/ים? שנה שעברה ממדע, כל שישי בערך
המקצוע שאתה הכי טוב בו: אמור להיות ספרות המקצוע שאתה הכי גרוע בו: מתמטיקה\כימיה המורה הכי נחמד שמלמד אותך? השנה לאנגלית
המורה הכי מרגיז ושנוא? לצערי כולם חוץ מלאנגלית משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]? לא אם כן-איזה? יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]? ביינתים לא אם כן-אתה באחת מהן? ^ לוקחים אוכל לבצפר? בטח חח קונים בקיוסק[אם יש]? אם אני מסיימת ממש ממש מאוחר ואני פשוט מתה מרעב אני קונה תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם? הזה איזה? ובכמה קומונות? איזה? מנהלים פורום/קומונה? לא איזה? הכרת פעם אנשים דרך תפוז? בטח נפגשת איתם? בטח נוצרו קשרים לאורך זמן? כן
ובאינטרנט בכללי, הכרת אנשים? לא פגשת אותם? נוצר קשר? יש בלוג? כן
http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=403988 נמצא בפורומים שהם לא בתפוז? לא איזה? מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב? רוק שקט כזה להקה אהובה? sum41 גרין דיי ולינקין פארק זמר/ת אהוב/ה? אבריל לאבין אוהב פופ? תלוי במצב רוח היפ-הופ? זה נחמד רוק? כן פופ-רוק? ממ..כן רוק אלטרנטיבי? למה לא רוק כבד? לא מטאל? לא האבי מטאל? לא מזרחית?לא דיכאון?לא טראנסים? כן אחר- מנגן על משו? לא אם כן-על מה? לא היית רוצה לנגן על משו? כן אם כן-על מה? על גיטרה שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת? ישנה [אני את הבגרות בלשון שלי עוד לא עשיתי!!!!!!] מלפפון או מלפלפון? מלפפון
אוטו או מכונית או רכב? אוטו מקדונלדס או מקדולאנדס? מקדונלדס:O המבורגר או המבונגר? המבורגר
יש חבר/ה? לא אם כן-כמה זמן? אם לא-היית רוצה? כן
אוהבים מישו? לא הוא גדול/קטן או בגיל שלכם? אוהבים מסטיקים? כן טיק-טק? בערך סוכריות על מקל? לא כ"כ טופי? כן מרשמלו? רק את הוורוד
מעשנים? ברור [לא.] ניסיתם פעם? לאלא

abs7

New member
סתם כי משעמם.. ../images/Emo3.gif

שם: אריאל גיל: 15.5 בצפר: אם אני אגיד מישהו יכיר ? ! כיתה: י'- מן הסתם .. :] אוהב את הבצפר? אממ כן יש לך הרבה חברים בכיתה? חח כן
משקיע בלימודים? כמה שאפשר מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה? 80 בערך ובמבחן? נכשלתי =/ השעו אותך? לא הברזת? כן אם כן-מאיזה שיעור/ים? כל מיני חח המקצוע שאתה הכי טוב בו: מתמטיקה-אלגברה המקצוע שאתה הכי גרוע בו: ספורט?! או אם לא ספורט אז גיאומטריה המורה הכי נחמד שמלמד אותך? המורה לערבית המורה הכי מרגיז ושנוא? המורה למתמטירה משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]? חלקן .. יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]? חחחח כן אם כן-אתה באחת מהן? לא לוקחים אוכל לבצפר? בטח קונים בקיוסק[אם יש]? בטח תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם? 2 ובכמה קומונות? 0 מנהלים פורום/קומונה? לא.. הכרת פעם אנשים דרך תפוז? אממ כן :] נפגשת איתם? לא נוצרו קשרים לאורך זמן? כן ובאינטרנט בכללי, הכרת אנשים? חוץ מתפוז לא יש בלוג?היה איזה? בישראבלוג מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב?הכל מהכל אוהב פופ?כן היפ-הופ?כן רוק? כן פופ-רוק? פופ רוק!? רוק אלטרנטיבי? כן רוק כבד? לא .. =/ מטאל? לא האבי מטאל? לא מזרחית?כןןןןןןןןןן#!@;] דיכאון? לא =/ טראנסים? כן מנגן על משו? לא היית רוצה לנגן על משו?כן אם כן-על מה? גיטרה שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת? ישנה מזו העילגות הזו יושנת ? מלפפון או מלפלפון?מלפפון אוטו או מכונית או רכב? אוטו מקדונלדס או מקדולאנדס?מקדולאנדס המבורגר או המבונגר?המבורגר יש חבר/ה? לא אם לא-היית רוצה? ברור אוהבים מישו?לא אוהבים מסטיקים? מישהו לא!? טיק-טק? כן סוכריות על מקל? הסטייה שלי טופי? כן מרשמלו? בל"ג בעומר .. מעשנים? לא ניסיתם פעם? לא

MeMeMeMe

שם: עטר גיל: 15 וחצי עוד מעט בצפר כיתה: י' אוהב את הבצפר? כרגע לא הכי אבל יהיה טוב :} יש לך הרבה חברים בכיתה? לא ממש משקיע בלימודים? אכן מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה? נמממ 90 נראלי.. או 85 ובמבחן? אוי נושא כאוב. 31 וזה היה הנכשל הראשון והיחדי שלי |: השעו אותך? ממ לא:O אם כן-לכמה זמן? - הברזת? אכן כן, אוי כתה ט'
כמה הברזתי..(עלקק) אם כן-מאיזה שיעור/ים? ערבית, של"ח (חצי שנה ראשונה של ט'
), ספרות לפעמים.. ומחליפים המוןן המקצוע שאתה הכי טוב בו: אומנות נראלי, הבעה, ספרות, לשון המקצוע שאתה הכי גרוע בו: מתמטיקה :S :S המורה הכי נחמד שמלמד אותך? ממממ היו שנה שעברה מלא :( עכשיו נראלי ספורט! D: המורה הכי מרגיז ושנוא? ממ אני שונאת מורה למת' כי זה מת'.. ויש מורה צנון לאנגלית אוחצ'ון כזה ממ ספרות מציקה משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]? לא ממש אם כן-איזה? - יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]? חחח לא כ"כ אם כן-אתה באחת מהן? - לוקחים אוכל לבצפר? נו ברור
קונים בקיוסק[אם יש]? חח קניתי ארטיק :ם תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם? זה ועוד כמה :] איזה? ^^ ובכמה קומונות? - איזה? - מנהלים פורום/קומונה? חח ניהלתי קומונה פעם XD איזה? לא משנה.. הכרת פעם אנשים דרך תפוז? אכן
נפגשת איתם? אכן! :O נוצרו קשרים לאורך זמן? כןכן ובאינטרנט בכללי, הכרת אנשים? לא כ"כ פגשת אותם? לא נוצר קשר? לא יש בלוג? היו כמה
נמצא בפורומים שהם לא בתפוז? ממ לא איזה? - מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב? רוק
להקה אהובה? ממ יש המוןהמוןהמוןהמון!%$#@ זמר/ת אהוב/ה? - אוהב פופ? בלעכס היפ-הופ? ^^ רוק? אכן
פופ-רוק? מממ תלוי רוק אלטרנטיבי? אכן
רוק כבד? אכן
מטאל? אכן
האבי מטאל? ממ לא כ"כ שומעת אבל זה בסדר מזרחית? בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע! דיכאון? לא טראנסים? ממ יש מצב שזה חביב אבל לא ממש אחר- מנגן על משו? לא כ"כ (חלילית XD) אם כן-על מה? - היית רוצה לנגן על משו? מאוד!!!
זה מדהים.. ואני ממ מתחברת.. אם כן-על מה? ממ כל דבר.. שיהיה מיוחד. אני אוהבת גיטרה תופים כינור זה מאוד מאגניב הכל נראלי. שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת? ישנה!!!! ככה אומרים! מלפפון או מלפלפון? מלפפון אוטו או מכונית או רכב? אוטו מקדונלדס או מקדולאנדס? חחחחחחחחחחחח הראשון.. אחים שלי אומרים ת'שני תמיד XD המבורגר או המבונגר? חחחח בדיוק כמו התשובה הקודמת. יש חבר/ה? נופ אם כן-כמה זמן? - אם לא-היית רוצה? לא יודעת כל דבר בזמנו אוהבים מישו? לא הוא גדול/קטן או בגיל שלכם? - אוהבים מסטיקים? אכן
טיק-טק? אמ זה חביב סוכריות על מקל? אכןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן טופי? לא כ"כ מרשמלו? לא מעשנים? לא לא לא ניסיתם פעם? לא אולי שחטה אבל זה היה סתם לא מכוונה של לנסות לא מודגש. אין לי כוח. תתמודדו. גם ככה לא תקראו את זה. :}

Sunshine41

New member
../images/Emo13.gif

שם: ספיר גיל: 15 בצפר: מכללת אורט כיתה: י' אוהב את הבצפר? כה למה לא... יש לך הרבה חברים בכיתה? כן משקיע בלימודים? משתדלת מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה? 60 ובמבחן? 20 השעו אותך? לא אם כן-לכמה זמן? X הברזת? כן אם כן-מאיזה שיעור/ים? לא זוכרת... אולי היסטוריה המקצוע שאתה הכי טוב בו: אממ אנגלית? המקצוע שאתה הכי גרוע בו: היסטוריה בעע המורה הכי נחמד שמלמד אותך? איה אוד המורה הכי מרגיז ושנוא? לא יודעת... כמעט כולם משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]? להה אין זמן אם כן-איזה?X יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]? לא... כולם עצלנים אם כן-אתה באחת מהן? ........... לוקחים אוכל לבצפר? פעם ככה פעם ככה קונים בקיוסק[אם יש]? ... תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם? 3 איזה? רד הוט, כלי נגינה ונגנים, שישיסטים ובכמה קומונות? 4 איזה? קומונה חברתית של רד הוט, צוללת צהובה, אקסמן, קומונת אדומים מנהלים פורום/קומונה? לא איזה? הכרת פעם אנשים דרך תפוז? בטח נפגשת איתם? אהא נוצרו קשרים לאורך זמן? וודאי ובאינטרנט בכללי, הכרת אנשים? כן פגשת אותם? כן נוצר קשר? כן יש בלוג? כן נמצא בפורומים שהם לא בתפוז? לא איזה? מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב? רוק להקה אהובה? רד הוט זמר/ת אהוב/ה? לא יודעת אוהב פופ? לא ממש היפ-הופ? כן זה נחמד רוק? כן פופ-רוק? לא רוק אלטרנטיבי? כן רוק כבד? כן מטאל? תלוי האבי מטאל? לא ממש מזרחית? לא! דיכאון? לאאאאאאאא טראנסים? קצת אחר- Fאנק! מנגן על משו? כן
אם כן-על מה? גיטרה חשמלית היית רוצה לנגן על משו? כן אם כן-על מה? על פסנתר שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת? ישנה מלפפון או מלפלפון? מלפלפון אוטו או מכונית או רכב? אוטו מקדונלדס או מקדולאנדס? מקדונלדס המבורגר או המבונגר? המבורגר יש חבר/ה? לא אם כן-כמה זמן? אם לא-היית רוצה? לא אוהבים מישו? כן הוא גדול/קטן או בגיל שלכם? גדול אוהבים מסטיקים? קצת טיק-טק? כה סוכריות על מקל? כה טופי? כה מרשמלו? כה מעשנים? לא ניסיתם פעם? כן

עונהעונהעונהעונה עונההההההה../images/Emo9.gif

שם:שיר גיל:עוד שבוע ויום-15
(ב-7.10) בצפרבן צבי כיתה:י' (יש עוד משהו בפורום שישיסטים
?) אוהב את הבצפר?כן
יש לך הרבה חברים בכיתה?אכן :] משקיע בלימודים? ת'אמת שלא כ"כ
,לעשות שיעורים ולהתכונן למבחנים בדרך,בנסיעה לת"א-נחשב?
מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה?אממ,השנה?-88,הבעה
ובמבחן?הכי נמוך שאני זוכרת זה 56 נדמה לי...כיתה ז',מחשבים,בוחן פתע
השעו אותך?NOP. אם כן-לכמה זמן?-- הברזת?יאפ:) אם כן-מאיזה שיעור/ים? ספורט...D: המקצוע שאתה הכי טוב בו:אנגלית נראה לי(?) המקצוע שאתה הכי גרוע בו:שנה שעברה זה היה הבעהP: המורה הכי נחמד שמלמד אותך?המורה לספרות ולתעבורה(אותה אחת)-היא ממש סטאנד-אפיסטית
אין,כל הכיתה נקרת אצלה חח...וספורט,יש לנו מורה לפילאטיס:] המורה הכי מרגיז ושנוא?ערבית :[ ודווקא אני דיי אהבתי ערבית,עד כה. משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]?משתדלת^^ אם כן-איזה?השנה עוד לא היה כלום:O יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]? לא,תודה לאל">< אם כן-אתה באחת מהן?-- לוקחים אוכל לבצפר?ברור,לא? קונים בקיוסק[אם יש]?יש קפיטריה,וקניון צמוד
אז לפעמים בקפיטריה,יותר בקניון (מותר לנו להיות שם בהפסקה,כי מותר לצאת...)
תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם?אממ,אפשר לומר 3. איזה? ימי הולדת ומתנות,שישיסטים,ומחול. ובכמה קומונות?1. איזה?קומונת האיחוד(שליטע!):] מנהלים פורום/קומונה?לא איזה?-- הכרת פעם אנשים דרך תפוז?כן,הרבה. נפגשת איתם?לא ,לצערי
נוצרו קשרים לאורך זמן?באינטרנט כן... ובאינטרנט בכללי, הכרת אנשים?כן פגשת אותם?זה חוזר על עצמו
נוצר קשר?^ יש בלוג?היה נמצא בפורומים שהם לא בתפוז?לא,אני נאמנה ^^ איזה?-- מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב?בעיקר רוק קל,ומוסיקה שקטה. להקה אהובה?יש כמה-westlife,הפרוייקט של עידן רייכל. זמר/ת אהוב/ה?עברי לידר
אוהב פופ?פה ושם... היפ-הופ?נאאא
רוק?כן,שינוי מרענן
פופ-רוק?
רוק אלטרנטיבי?
דיי מתעבת חח רוק כבד?תלוי מטאל?לא... האבי מטאל?ממש לא... מזרחית? כל-כך,אבל כל-כך כל-כך כל-כך כל-כך כל-כך כל-כך כל-כך כל-כך כל-כך כל-כך כל-כך כל-כך כל-כך כל-כך כל-כך... לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא.
דיכאון?יא רייט -.- טראנסים?נייס
אחר- מנגן על משו?לא אם כן-על מה?-- היית רוצה לנגן על משו?אולי גיטרה,כי יש לי קלאסית אחת וחשמלית אחת,אז זה קצת מגרה:] אם כן-על מה?^ שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת?ישנה!! מלפפון או מלפלפון?גם וגם =] אוטו או מכונית או רכב?אוטו מקדונלדס או מקדולאנדס?מקדונלדס (עוד לא נתקלתי במי שמשתמש בשני
) המבורגר או המבונגר?המבורגר יש חבר?לא
אם כן-כמה זמן?-- אם לא-היית רוצה? בטח!
*ממש מבאס אותי שמי שאוהב אותי הוא [עד עכשיו לפחות] אף=פעם לא הטעם שלי:/* אוהבים מישו?לא הוא גדול/קטן או בגיל שלכם?-- אוהבים מסטיקים?כןןן,אננס חמוץ שולט! טיק-טק?זה בסדר
סוכריות על מקל?לא טופי?לאא מרשמלו?נחמד מעשנים?לא,תודה לאל =] ניסיתם פעם?לא,ואני גם מקווה לא לנסות. ביום שאני אנסה,אני אאבד את כל העקרונות שלי (ומספר אחד שבהם-לא להיכנע לפוזאיזם.
)
תודה על השאלון,ממש אהבתי

יוצאת עוד מעט לטיול.. מקווה להספיק לסיים...

שם:טל גיל:15 בצפר כיתה: י' :O אוהב את הבצפר? פעם אהבתי יותר.. היום לא אוהבת ולא שונאת.. יש לך הרבה חברים בכיתה?מה זה הרבה?! יש כמה.. אבל חצי כיתה זה חדשים.. אז לוקח זמן להכיר.. משקיע בלימודים?כן... מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה?ממ... זה במילים אצלנו.. אז הכי נמוך זה טוב מעוד (משמע 90+) איזה חרשנית אני!! ובמבחן? 5. כןכן.. חמש מתוך מאה.. וכן, התכוננתי אליו! השעו אותך?לא.. אם כן-לכמה זמן? הברזת?לא.. אני מהחבר'ה שמשיגים אישור להברזה..מחנוכה לפסח לא נכנסתי לשיעורים שנה שעברה. הכל באישור כמובן.. אם כן-מאיזה שיעור/ים?מכולם.. המקצוע שאתה הכי טוב בו:מתמטיקה (אני יצורה!!) המקצוע שאתה הכי גרוע בו:אנגלית. המורה הכי נחמד שמלמד אותך?שם יעזור במשהו?! המורה הכי מרגיז ושנוא?כנ"ל.. משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]? לפעמים.. אם כן-איזה? יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]?לא.. אם כן-אתה באחת מהן? לוקחים אוכל לבצפר?בטח! קונים בקיוסק[אם יש]?כמעט וולא.. תפוז ואינטרנט בכמה פורומים אתם?לא יותר מידי.. בעיקר קוראת פסיבית, כמו פה בערך:O איזה?המוןהמוןהמון.. מי זוכר בכלל?! ובכמה קומונות?לא.. איזה? מנהלים פורום/קומונה?לא.. איזה? הכרת פעם אנשים דרך תפוז?כן.. נפגשת איתם?נפגשת הערב..טיול תנועה.. נוצרו קשרים לאורך זמן?חודשים בערך.. ובאינטרנט בכללי, הכרת אנשים?רק דרך תפוז נראה לי.. פגשת אותם? נוצר קשר? יש בלוג?לא.. נמצא בפורומים שהם לא בתפוז?לא.. איזה? מוזיקה איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב?הכל. בעיקר ישראלי!! להקה אהובה?לא משהו מיוחד.. זמר/ת אהוב/ה?גם.. אבל יותר אוהבת לשמוע זמרים מזמרות.. אוהב פופ?הכל היפ-הופ?הכל רוק?הכל פופ-רוק?הכל רוק אלטרנטיבי?לא משהו.. רוק כבד?לא יותר מידי... מטאל?בקטנה.. האבי מטאל?כנ"ל.. מזרחית?כנ"ל דיכאון?לא!! טראנסים?בערך.. אחר---איזה משעמת אאני אה?! מנגן על משו?לא.. למדתי פעם על תופים.. אם כן-על מה? היית רוצה לנגן על משו?גיטרה! אבל אין לי זמן לזה=/ אם כן-על מה? שונות איך אתה אומר: ישנה או יושנת?ישנה.. מלפפון או מלפלפון?מלפפון.. אוטו או מכונית או רכב?אוטו! מקדונלדס או מקדולאנדס?מקדונלדס המבורגר או המבונגר?המבורגר. יש חבר/ה?לא.. אם כן-כמה זמן? אם לא-היית רוצה? מי לא היה רוצה?! אוהבים מישו?מקווה שכבר לא.. הוא גדול/קטן או בגיל שלכם?בגיל.. אוהבים מסטיקים?לא! רק מנטה תכלת.. טיק-טק?כן!! סוכריות על מקל? לא כלכך.. טופי?רק לימון.. מרשמלו?לא! בעצם רק שרוף מהמדורה. מעשנים?לא! ניסיתם פעם?לא!! וואלה הספקתי! נתראה בעוד 4 ימים!!

DEANC

New member
כאילו שיש לי משהו יותר טוב לעשות../images/Emo3.gif

שם: דין.
).
בצפר
כיתה: י'.
אוהב את הבצפר? תגדירי אוהב...יש ויש.
יש לך הרבה חברים בכיתה? כרגע לא אבל יש לי את החברים שלי, עוד מעט אכיר את כולם.
משקיע בלימודים? לא.
מה הציון הכי נמוך שקיבלת בתעודה? 65? יש מורות ששונאות אותי. מצד שני זה מתאזן עם ה-100יות שיש לי.
ובמבחן? בואו נניח לזה
השעו אותך? כמובן.
אם כן-לכמה זמן? אני יודע בוודאות שהיו כמה פעמים של יום אחד, אני מנסה להיזכר אם גם הייתה פעם של 3.
הברזת? משתדל שלא אבל כמובן שכן.
אם כן-מאיזה שיעור/ים? לא זוכר, מתיאוריה לפני היציאה לחופש.
המקצוע שאתה הכי טוב בו: פיזיקה, ביולוגיה, מחשבים...ריאלי
המקצוע שאתה הכי גרוע בו: תנ"ך.
המורה הכי נחמד שמלמד אותך? ביולוגיה, היא אוהב אותי
המורה הכי מרגיז ושנוא? המורה להיסטוריה, זונת הכתבות.
משתתף בפעילויות בצפר[טקסים, התרמות וכו'..]? אני לא משתתף בהתרמות מסיבות עקרוניות, בטקסים דווקא כן.
אם כן-איזה? השתתפתי בטקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה, ניסיתי לשנות את התוכן שלו אבל לא הצלחתי.
יש לכם ועדות בכיתה[נו כמו כיתה ג'..]? לא.
אם כן-אתה באחת מהן? /
לוקחים אוכל לבצפר? כמובן.
קונים בקיוסק[אם יש]? לפעמים.
תפוז ואינטרנט
בכמה פורומים אתם? 4, 3 מהם בתפוז.
איזה? 3 של האטריק (אחד פנימי ובאחד אני כבר לא כ"כ פעיל) ובפורום הזה כמובן.
ובכמה קומונות? 0.
איזה? /
מנהלים פורום/קומונה? הציעו לי, ניהלתי בעבר אבל כרגע לא.
איזה? /
הכרת פעם אנשים דרך תפוז?
נפגשת איתם?
נוצרו קשרים לאורך זמן? רומנטיים?
ובאינטרנט בכללי, הכרת אנשים?
פגשת אותם?
נוצר קשר? שוב זה?
יש בלוג? לא פעיל.
נמצא בפורומים שהם לא בתפוז? כן.
איזה? האטריק ישראל (HT-IL ~ הטיל|בוחק|).
מוזיקה
איזה סוג מוזיקה אתה הכי אוהב? רוק/פופ-פאנק ובזמן האחרון גם רוק ישראלי.
להקה אהובה? אחת? לא רוצה. Sum 41, Billy Talent, מוניקה סקס (ורוצה לשמוע יותר איפה הילד?, מופע הארנבות... וכדומה).
זמר/ת אהוב/ה? לא שומע זמרים בד"כ, אני רוצה לשמוע יותר שירים של ירמי קפלן.
אוהב פופ? לא 100% פופ.
היפ-הופ? כבר לא.
רוק?
פופ-רוק?
רוק אלטרנטיבי?
רוק כבד?
מטאל?
האבי מטאל?
מזרחית?
דיכאון?
טראנסים?
אחר- פאנקים למיניהם אבל לא כבדים.
מנגן על משו? יונתן הקטן והסנדק על פסנתר, נחשב?.
אם כן-על מה? ^
היית רוצה לנגן על משו? לא.
אם כן-על מה? /
שונות
איך אתה אומר:
ישנה או יושנת? ישנה.
מלפפון או מלפלפון? מלפפון.
אוטו או מכונית או רכב? אוטו.
מקדונלדס או מקדולאנדס? מקדונלד'ס.
המבורגר או המבונגר? המבורגר.
יש חבר/ה? לא
אם כן-כמה זמן? /