מרק מוזילה את מחיר התרופה

מצב
הנושא נעול.

fighter21

New member

השאלה אם היא תעמוד במחיר החדש, השאלה אם המחיר החדש בכלל רווחי לה או שהיא עושה את זה רק כדי להוציא את טבע מהתחרות.. השאלה אם המהלך ייפגע בטבע או שמה הוא בכלל ייפגע במרק עצמה..

אני מניח

השאלה אם היא תעמוד במחיר החדש, השאלה אם המחיר החדש בכלל רווחי לה או שהיא עושה את זה רק כדי להוציא את טבע מהתחרות.. השאלה אם המהלך ייפגע בטבע או שמה הוא בכלל ייפגע במרק עצמה..
אני מניח
שמרק עשו את החישוב הכלכלי ובדקו מה הם ירוויחו או יפסידו אם טבע תכנס למלחמת המחירים איתם או אם לא תכנס למלחמת מחירים, והגיעו לתוצאה שמשתלם להם להוריד את המחיר. השאלה הגדולה לדעתי, היא האם יצרניות תרופות אחרות יורידו גם הן את המחיר.

גלארזז

New member
סוחר יומי זה לא חוקי שאתה מפרסם את

אני מניח
שמרק עשו את החישוב הכלכלי ובדקו מה הם ירוויחו או יפסידו אם טבע תכנס למלחמת המחירים איתם או אם לא תכנס למלחמת מחירים, והגיעו לתוצאה שמשתלם להם להוריד את המחיר. השאלה הגדולה לדעתי, היא האם יצרניות תרופות אחרות יורידו גם הן את המחיר.
סוחר יומי זה לא חוקי שאתה מפרסם את
האתר שלך דרך פורום תפוז.

קרלטון

New member
והקומונה למי שייכת?

בזמנו אוראל נחסם על זה שפרסם את....
הקומונה בפורום הזה.
והקומונה למי שייכת?
לתפוז או לאשכולית?
אוראל נחסם על זה שפרסם את טלנירי, לא את הקומונה שלו...

yair24

Member
גם לי קצת הוא שייך

לא להנהלה
אלא לחברה.. ואם אתה בעל מניות בתפוז אז הפורום שייך קצת גם לך. (עד מתי נמשיך עם השרשור האינטילגנטי הזה?!)
גם לי קצת הוא שייך
(נמשיך עם השירשור הזה עוד קצת)

yair24

Member
קרלטון

לא להנהלה
אלא לחברה.. ואם אתה בעל מניות בתפוז אז הפורום שייך קצת גם לך. (עד מתי נמשיך עם השרשור האינטילגנטי הזה?!)
קרלטון
כמה מניות אני צריך לקנות בתפוז בשביל להצביע בישיבות הדירקטוריון לתת לי צבע אדום בפורום כמו לאיש השקים וקונונדרום?

קרלטון

New member
צבע אדום והטי-שירט החדש של טבע

קרלטון
כמה מניות אני צריך לקנות בתפוז בשביל להצביע בישיבות הדירקטוריון לתת לי צבע אדום בפורום כמו לאיש השקים וקונונדרום?
צבע אדום תקבל רק אם תכנס לשורט עצבני על תפוז. עכשיו אתה מבין את הסוד של קוננדרום ואיש השקים. לעומת זאת, אם תקנה הרבה מניות שלה מקסימום תקבל צבע אפור (כמו השיערות שלך שיאפירו עד שיצא לך משהו מהמנייה הזאת)... ...אבל אם אתה בקטע של צבעים ואופנה, שמעת שטבע התחילה לשווק גם חולצות טי-שירט חדשות? מקדימה יש כיתוב "הזוקור עשה לנו זובור" ומאחורה - "טבע. טבעי שנטבע".

חחחח ../images/Emo6.gif

צבע אדום תקבל רק אם תכנס לשורט עצבני על תפוז. עכשיו אתה מבין את הסוד של קוננדרום ואיש השקים. לעומת זאת, אם תקנה הרבה מניות שלה מקסימום תקבל צבע אפור (כמו השיערות שלך שיאפירו עד שיצא לך משהו מהמנייה הזאת)... ...אבל אם אתה בקטע של צבעים ואופנה, שמעת שטבע התחילה לשווק גם חולצות טי-שירט חדשות? מקדימה יש כיתוב "הזוקור עשה לנו זובור" ומאחורה - "טבע. טבעי שנטבע".
חחחח

yair24

Member
טבע נראה לי הולכת

טבע נראה לי הולכת
לאכזב את המשקיעים שלה. חבל על הזמן...

KobeRider

New member
בהחלט, אפילו עברה בהצלחה

קובריידר, אמרנו מועד ב' ב-$30?
בהחלט, אפילו עברה בהצלחה
מה עכשיו? יש כאן מנתחים שחושבים שמחיר המנייה משקף דיסקאונט מערך החברה? אולי מזרח ומערב יפגשו, ויש לנו הזדמנות לונג מצויינת.

קרלטון

New member
תראה

בהחלט, אפילו עברה בהצלחה
מה עכשיו? יש כאן מנתחים שחושבים שמחיר המנייה משקף דיסקאונט מערך החברה? אולי מזרח ומערב יפגשו, ויש לנו הזדמנות לונג מצויינת.
תראה
המנייה אכן נסחרת בכ-30% פחות מהטופ שלה, אבל אני לא מדבר במושגים של דיסקאונט מערך החברה, אלא במושגים של מחירי שוק. רמת $30 היא רמה שהוכיחה עצמה שוב ושוב - ב-2003 (כרמת התנגדות), ב-2004 (כרמת תמיכה ובסוף השנה כרמת התנגדות) וב-2005 (בתור רמת התנגדות שהפכה לרמת תמיכה). יכול להיות שהמספר העגול "עזר" גם מבחינה פסיכולוגית לקבע אותה ככזאת. מה שזה אומר זה שהרבה כסף החליף ידיים במחירים הסמוכים ל-$30, כלומר הרבה קנו אותה במחיר הזה ובהתאמה הרבה גם מכרו אותה. אלה שמכרו ב-$30 שנה שעברה או לפני כן, חרקו שיניים בתסכול כשצפו איך המנייה עלתה אחרי שמכרו, הם עוד יושבים וזוכרים איך פספסו את ההזדמנות, ומנצלים את זה שהמנייה הגיעה לרמה הזאת כדי לקנות בתקווה שהמהלך יחזור על עצמו. אלה שקנו ב-30$ בעבר אבדו את כל הרווחים שלהם מאז והם בורחים החוצה ברמה הזאת, בכוונה לפחות לסגור על אפס תשואה ולא להפסיד כסף. אבל זה שיש קו תמיכה עוד לא אומר שגם הוא לא יכול להישבר. אתמול הוא החזיק מעמד יפה, אבל אין על זה "אחריות"
תראה לדוגמא מה קרה ב-2004: המנייה נתמכה בו בחצי הראשון של השנה ושברה אותו בחצי השני. תראה איזו נפילה יפה היא עברה אחרי ששברה אותו. לגבי המצב הנוכחי, ראינו בתחילת השנה בבירור שמגמת העלייה נגמרה והתחיל דשדוש, שהפך למגמת ירידה. הצרות של טבע לא התחילו עם ההודעה שלשום אלא בתחילת השנה. טבע נמצאת במגמת ירידה עד שיוכח אחרת... סיבובים קצרים של לונג אפשר כנראה לעשות עליה אם היא עולה מעל 32$ ואני מסכים אתך שזאת עשויה להיות נקודת כניסה מעניינת דווקא למי שיש זמן לשבת עם היד על הדופק (ולחתוך החוצה בזמן אם הדופק נעצר...) אבל מי שרוצה לתכנן השקעה לטווח של שבועות, חודשים או שנים - לא הייתי נכנס לפני שהייתי רואה את סוף התיקון וחזרה למגמת עלייה ברורה במנייה הזאת. זה מה שהגרף אומר... לגבי נתונים פונדמנטליסטים, אני יכול להביע את דעתי, אפשר לדבר על תרופות בקנה, על תחרות, מכפילים, חובות, מינוף, רכישות ועל פטנטים, אבל נראה לי קשה מאוד להשליך מתוך זה על מחיר המנייה. מהגרף אני רואה חד וחלק שהמשקיעים לא אוהבים את טבע מתחילת השנה. אחרת למה הם מוכרים אותה במחירים הולכים ויורדים? ...לא ממליץ לא מחזיק וזה בטח לא תחליף לייעוץ וכולי.

yair24

Member
מה רע בתפוז???

מה רע בתפוז???
קצת הייטק אחי...

מצב
הנושא נעול.
למעלה