מרקו וי בארץ!!

spearhead

New member
מרקו וי בארץ!!

כולם להצמד מחר ב 12 ל 99ESC מרקו וי בסט מיוחד!!! לכל מי שתוהה מיהו מרקו וי, תנו שמיעה ל Marco V - C:\del ותבינו למה אני מתכוון!!!

DeepN3lue

New member
מגניב ביותר

תישמעו קצת טק טראנס לא יזיק לכם Nancy Sinatra -Bang Bang (Marco V Bootleg Mix) בדוק הוא ינגן אותו

Kgt1

New member
מכל הטראקים של היוצר מספר אחד

בעולם זה מה שאתה ממליץ עליו? חחח

Kgt1

New member
אתה חדש יחסית ופשוט לא יודע שמדובר

בדיג'יי האהוב עליי בעולם...

DeepN3lue

New member
מממ...

לא ממש המלצתי....אמרתי שאני מאמין שהוא ינגן אותו! אם כבר להמליץ על דברים של מרקו וי...יש לו המון טראקים גאוניים. יש אחד שאני לא חושב שהוא שוחרר אבל אני חולה עליו הוא נקרא My Acid PeaceMaker לא מזמן יצא Marco V - God Child אחד הטראקים הכי נכונים לפתיחת סט טק טראנס לדעתי. כמו שנאמר פה ton tb - dream machine (marco v remix) חזק! עוד רמיקס פצצה שלו Solar Stone - 3rd Earth (Marco V Remix) ואיך אפשר לשכוח את Energy 52 - Cafe Del Mar (Marco V Remix) האגדי!

Kgt1

New member
לקראת סוף ההודעה סוף סוף ראיתי

חומר איכותי מתחיל לבעבע... :)

spearhead

New member
עוד כמה אהובים וטובים:

marco_v-echnalava קטע באמת ענק!! marco_v_vs_jens_-_loops_and_tings_relooped_marco_v_mix_judge_jules_re-edit אחת הגירסאות הטובות של הטראק לדעתי... המיקס של מרקו וי האדיט של judge_jules Marco V - I Feel You בעיקר לחובבי הוואקל

Arseny

New member
כושיליאחותכם

קודם כל אם מדברים על מרקו אז : The Great Escape הטראק שנגנז ... אחחח איזה כאב לב :( קיצור לשמועעעעעעעעעעעעע מחר חפירות ב- 99esc *U%()#*%_(!

למעלה