מרסס צבע עם תא לחץ

מרסס צבע עם תא לחץ

בחנויות שאני מכיר מוכרים מערכת ריסוס עם מיכל הזנה בלחץ שלא רק עולה מעל 1000 ₪, היא גם נראית בומבסטית לצורך ריסוס של 1 גלון צבע.
האם מישהו יודע היכן (בארץ) אני יכול להשיג מערכת כמו בתמונה המצורפת?
בחנות שראיתי בחו"ל, היא עולה 54 דולר, אבל אני לא מצליח לבצע קניה בגלל שאני מחוץ לארה"ב.
שימו ללב, אני צריך שלמרסס תהיה דיזה בקוטר של 2-2.5 מ"מ.
תודה לאלו שיענו לעניין.
יאיר

milch

New member
קניות/רכישות מארה"ב

קימות שתי אפשרויות, הראשונה שהספק שולח לישראל והשניה שלא. למיקרה השני ניתן להשתמש בשרותי חברת משלוחים וקניות.
קיימות חברות נוספות מסוג זה, לי יש נסיון טוב איתם.

בהצלחה!

תודה,

אני שאלתי האם למישהו יש מידע על מכשיר שכזה לרכישה בארץ.
אני מכיר את כל השיטות לרכישה באמצעות מישהו אחר בארה"ב, בינתיים אינני רוצה באחת האופציות העומדות לרשותי,
בעיקר בכדי למנוע מאותו אחד לרכוש לי את המכשיר במתנה

gb228

Member
כנראה שלא הסתכלת בעיון

הוא לא הציע בעזרת מישהו אחר שירכוש עבורך (ובטח לא ישלם עבורך)
בסה"כ מנגנון שמאפשר לך לרכוש אונליין מספק ששולח רק בתוך ארה"ב, ומביא לך את זה לארץ - כמובן זה עולה משהו, אבל ב 200ש"ח בחו"ל מול 1000 ש"ח בארץ כנראה שיש מרווח שיכול להצדיק את זה.

סליחה

שלא פרטתי במדוייק לגבי הצעתו, אבל בהחלט הבנתי אותה.
יש לכם להציע תשובה לשאלתי המקורית, האם ניתן לרכש בארץ מערכת כזו במדוייק?

הבנתי ממך שיש, אבל במחיר שאינך רוצה לשלם ? חדד את השאלה. ובכלל, מה המיוחד שבמיכל הזה ? שהוא יכול להכיל כמות צבע ?

טעות

אולי לא הסברתי ברור, המערכת שיש להשיג בארץ כוללת מיכל של כעשרה ליטר ועולה מעל 1000 ₪.
המערכת שבתמונה שהבאתי עולה פחות מ-1/5 .
כל הכמות שאני צריך לרסס לא עולה על חצי ליטר בעשר פעמים שונות של ריסוס אגיע לפחות מגלון אחד.

המיוחד במערכת, טמון בהתאמתה לסוג הצבע. אני מתכוון לרסס בצבע תוצרת חברת זולטון שכולל בתוכו חלקיקים בקוטר של מעל מילימטר.
מה ששונה ממרסס רגיל, המערכת מציעה, הזנת הצבע בלחץ מוגדר לתוך המרסס.
כבר ניסיתי לרסס במרסס רגיל בכל מיני לחצים, אבל אחרי 3 שניות בערך המרסס נסתם.
החברה שמייצרת את הצבע המליצה על המערכת שאני מחפש.

בינתיים, איזה מכר מצא כזו מערכת אצל מישהו שכפי הנראה ישאיל לי אותה ובא לציון גואל.

למעלה