מרכז לידר - Here I come :)

Cookie11

New member
מרכז לידר - Here I come :)

תודה לכולם על העזרה. נרשמתי בשעה טובה. נתראה ביום שישי הקרוב על האופניים...

Cookie11

New member
בסופו של דבר

עברתי לגני תקווה רק ביום שישי, לכן ביטלתי את הרישום שלי מראש לשיעור של שישי ובקשתי להגיע ביום שבת. רק מה, שבעלי היקר הכניס את כל הקרטונים לחדר אחד והכיתוב של חלק מהקרטונים היו מול הקיר, מתחת לקרטונים כבדים אחרים. הוא הלך לעבוד בשבת בבוקר ואני מחפשת את הקרטון שרשום עליו "נעליים". אין צורך לומר שלא מצאתי מכיוון שלא יכלתי להרים את הקרטונים האחרים שהיו עליו. לרגע עלתה בי המחשבה אולי להגיע לשיעור עם סנדלים... סתם סתם...(אגב, ניסיתי להתקשר לבטל את לא הגעתי אך כנראה שאין פקידה בשבת בבוקר במרכז, אז סליחה אם תפסתי למישהו מקום). בכל מקרה התעלומה נפתרה בשבת בערב. אתמול (יום ראשון) לקחתי יום חופש מהעבודה ורצתי לשיעור של ליאת בבוקר והיה מעולה! באמת רמה אחת מעל. אופניים חדישות (אני בטראומה מהמכון הקודם שבו היה צריך להגיע 20 דקות טרם השיעור כדי לבדוק זוגות אופניים עד שהיית מגיע לזוג שהיה תקין וגם אז הרצפה עקומה וצריך לשחק עד שאתה מגיע למצב שבו הן לא רוקדות לך), מיזוג מצוין, סאונד מעולה וכמובן מדריכה נהדרת וקשובה! רק לאחר השיעור קישרתי שזו ליאת אונגר. לא יכולה לחכות להגיע לשיעורים של מדריכים אחרים, למשל שלך יוסי :) היום אני אצל עינת ב- 19:30. מישהו מכאן יהיה? וואו, איזה כיף לחזור לכושר... חודש וחצי לא התאמנתי (עבודה / חגים / חברים מחו"ל / מחלה... תירוצים תירוצים)

למעלה