מרכז הליכוד חייב להתעשת ולהוציא מתוכו מנהיג חדש לליכוד ולראשות הממשלה: את דן מרידור

קירשנבאום8

Well-known member
וגם להחזיר את בני בגין, מיקי איתן, אפילו את ציפי לבני ואנשים ערכיים אחרים שהיו ליבת הליכוד ולא מסוגלים היום להצביע ליכוד.
מרידור הופיע אתמול אצל לוסי אהריש, כמה מכובדת הייתה הופעתו, אילו היה למרכז הליכוד שכל היו נפטרים מנתניהו, מחזירים את טובי הליכוד הללו, בוחרים בדן מרידור לתפקיד ראש הסיעה ומועמדה לראשות הממשלה.

ו-Fuck Netanyahu

איציק5111

Well-known member
וגם להחזיר את בני בגין, מיקי איתן, אפילו את ציפי לבני ואנשים ערכיים אחרים שהיו ליבת הליכוד ולא מסוגלים היום להצביע ליכוד.
מרידור הופיע אתמול אצל לוסי אהריש, כמה מכובדת הייתה הופעתו, אילו היה למרכז הליכוד שכל היו נפטרים מנתניהו, מחזירים את טובי הליכוד הללו, בוחרים בדן מרידור לתפקיד ראש הסיעה ומועמדה לראשות הממשלה.

ו-Fuck Netanyahu

רק לא את דן מרידור,הוא ומשפחתו התפרנסו כבר מספיק על חשבון הציבור. בני בגין עדיף בהרבה,צנוע ישר מה שחסר היום למנהיגי ישראל

evglev1

Well-known member
מנהל
רק לא את דן מרידור,הוא ומשפחתו התפרנסו כבר מספיק על חשבון הציבור. בני בגין עדיף בהרבה,צנוע ישר מה שחסר היום למנהיגי ישראל
בנוסף לשים את דן מרידור בראשות הליכוד זה כמו לשים את איילת שקד בראשות כחול לבן.

dory30

Well-known member

מרכז הליכוד חייב להתעשת ולהוציא מתוכו מנהיג חדש לליכוד ולראשות הממשלה: את דן מרידור​

היחיד שאיכשהו קרוב לרמת היושר והצניעות שם זה ניר ברקת וגם הוא שם על זמן שאול.

סתוונית333

Well-known member
היחיד שאיכשהו קרוב לרמת היושר והצניעות שם זה ניר ברקת וגם הוא שם על זמן שאול.

נראה לך?
הוא נפוח מחשיבות וגאווה עצמית ו גם לא העיז לגנות את מירי סיבוני וגם לא את מכלוף על השפה הבוטה ואיומי הסרק שלהם.
ראיתי אותו אתמול אצל אופירה וברקו ובא לי להקיא מהשטויות שהוא פלט.

DANIAVNI

Well-known member
כל הקשקושי שמאל שלכם
אנשים שמוכיחים דקה אחרי דקה שאינם מבינים מי ומה במצביעי הליכוד

מה אתה חושב
שההתנהגות של מירי רגב, מיקי זוהר ועוד מבריחה מצביעי ליכוד ?
לא
את הקהל שהם מעוניינים למשוך הם מושכים
דו מרידור
אשכנזי, מתון בדעותיו, מדבר עברית יפה, עשיר ובקיצור ש מ א ל נ י
הם יודעים יפה מאוד מה הם עושים

זה כמו דונאלד טראמפ
מה אתה חושב
טראמפ לא מבין שזה שצחק על ביידן עם מסכה ואחר כך חלה בעצמו לא הגחיך אותו ?
הוא יודע יפה מאוד
אבל מה שהוא עוד יודע זה שהמצביעים שלו לא ינטשו אותו בגלל זה להיפך
חמורים רוצים חמור כמוהם בשלטון, לא סוס אציל ( ייתכן ודוגמא הפוכה היתה יותר במקום כי בעצם החמור יותר חכם מהסוס ופחות יפה אבל נעזוב את זה ).

סתוונית333

Well-known member
כל הקשקושי שמאל שלכם
אנשים שמוכיחים דקה אחרי דקה שאינם מבינים מי ומה במצביעי הליכוד

מה אתה חושב
שההתנהגות של מירי רגב, מיקי זוהר ועוד מבריחה מצביעי ליכוד ?
לא
את הקהל שהם מעוניינים למשוך הם מושכים
דו מרידור
אשכנזי, מתון בדעותיו, מדבר עברית יפה, עשיר ובקיצור ש מ א ל נ י
הם יודעים יפה מאוד מה הם עושים

זה כמו דונאלד טראמפ
מה אתה חושב
טראמפ לא מבין שזה שצחק על ביידן עם מסכה ואחר כך חלה בעצמו לא הגחיך אותו ?
הוא יודע יפה מאוד
אבל מה שהוא עוד יודע זה שהמצביעים שלו לא ינטשו אותו בגלל זה להיפך
חמורים רוצים חמור כמוהם בשלטון, לא סוס אציל ( ייתכן ודוגמא הפוכה היתה יותר במקום כי בעצם החמור יותר חכם מהסוס ופחות יפה אבל נעזוב את זה ).
מה הקשר לשמאל ועוד בהכללה
זו דעה פרטית שלו שמייצגת רק את דעתו.

evglev1

Well-known member
מנהל
מה הקשר לשמאל ועוד בהכללה
זו דעה פרטית שלו שמייצגת רק את דעתו.
אם נעשה השוואה בין הדומה והשונה בין עמדותיך לעמדותיו של דן מרידור, יהיה פי עשר יותר דומה מאשר שונה. אפילו לימני מתון כמו סוהי דן מרידור לא מתקרב. הוא לא היה צריך לחזור לליכוד לא בתקופת שרון ולא בתקופת ביבי, הוא שמלאני מדי לכל מפלגה שמגדירה את עצמה כמפלגת ימין.

סתוונית333

Well-known member
אם נעשה השוואה בין הדומה והשונה בין עמדותיך לעמדותיו של דן מרידור, יהיה פי עשר יותר דומה מאשר שונה. אפילו לימני מתון כמו סוהי דן מרידור לא מתקרב. הוא לא היה צריך לחזור לליכוד לא בתקופת שרון ולא בתקופת ביבי, הוא שמלאני מדי לכל מפלגה שמגדירה את עצמה כמפלגת ימין.

התגובה שלי הייתה לאבני.

evglev1

Well-known member
מנהל

ו-Fuck Netanyahu

דן מרידור, ציפי לבני ורוני מילוא אינם אנשי ימין ואין להם מה לעשות בליכוד, אם הליכוד רוצה להיות מפלגת מרכז ללא שום נטייה ימינה הוא צריך להחזיר אותם ולהעיף את אלקין, לוין ועוד רבים, אם הליכוד רוצה להמשיך להנהיג את המחנה הלאומי עליו לברוח מדן מרידור ורוני מילוא כמו מאש, וזה תקף לכל מפלגה כל מפלגה שמגדירה את עצמה כמפלגת ימין צריכה להוציא כרטיס אדום נצחי לדן מרידור ורוני מילוא. מפלגת יש עתיד נתפרה עבורם כפו כפפה ליד, שיצטרפו ליש עתיד ושיפסיקו לנצל את עברם בליכוד כדי להתחזות לאנשי ימין.

מיקי איתן דווקא יכול לחזור. ובתור מנהיג הליכוד נראה שלניר ברקת הסיכויים הטובים ביותר, כי הוא לא התלכלך בפוליטיקה הארצית.

סתוונית333

Well-known member
דן מרידור, ציפי לבני ורוני מילוא אינם אנשי ימין ואין להם מה לעשות בליכוד, אם הליכוד רוצה להיות מפלגת מרכז ללא שום נטייה ימינה הוא צריך להחזיר אותם ולהעיף את אלקין, לוין ועוד רבים, אם הליכוד רוצה להמשיך להנהיג את המחנה הלאומי עליו לברוח מדן מרידור ורוני מילוא כמו מאש, וזה תקף לכל מפלגה כל מפלגה שמגדירה את עצמה כמפלגת ימין צריכה להוציא כרטיס אדום נצחי לדן מרידור ורוני מילוא. מפלגת יש עתיד נתפרה עבורם כפו כפפה ליד, שיצטרפו ליש עתיד ושיפסיקו לנצל את עברם בליכוד כדי להתחזות לאנשי ימין.

מיקי איתן דווקא יכול לחזור. ובתור מנהיג הליכוד נראה שלניר ברקת הסיכויים הטובים ביותר, כי הוא לא התלכלך בפוליטיקה הארצית.
מה זה איש ימין לדעתך?
אה, כן
שונא פלסטינים בפרט וערבים בכלל
ומשיחיסט הזוי

evglev1

Well-known member
מנהל
מה זה איש ימין לדעתך?
אה, כן
שונא פלסטינים בפרט וערבים בכלל
ומשיחיסט הזוי
איש ימין בעיני הוא מי שמתנגד לגבולות על בסיס גבולות 1967 והמרחב הוא בין תוכנית אלון לארץ ישראל השלמה. למרות שבעצם גנץ מבחינה רשמית עומד בקריטריונים, אבל אני לא מגדיר אותו כאיש ימין כי אני לא סומך עליו.

סתוונית333

Well-known member
איש ימין בעיני הוא מי שמתנגד לגבולות על בסיס גבולות 1967 והמרחב הוא בין תוכנית אלון לארץ ישראל השלמה. למרות שבעצם גנץ מבחינה רשמית עומד בקריטריונים, אבל אני לא מגדיר אותו כאיש ימין כי אני לא סומך עליו.

כלומר לא טעיתי בהגדרה -שונא פלסטינים ומשיחיסט הזוי .

תמר שרוני

Active member
אני מעולם לא הצבעתי ליכוד , וכנראה גם לא אצביע אני שמאלנית ,זה מה יש . אבל פעם זו היתה מפלגה מכובדת , עם אנשים חושבים ודואגים למדינה ואזרחיה . היום רובם דואגים לתיקים של ביבי ולא למדינה .אני מאמינה שהם , ברובם , יודעים שאם הראש יפול לא יהיה להם מקום בפרלמנט הישראלי ,ולכן עובדים מאד קשה לשמור עליו , [לא על הפרלמנט , על היושב בראשו, ומי שבקרוב כנראה ,ישב במקום אחר] .
אני באמת מאמינה שמרידור , בגין , לבני , מיקי איתן גדעון סער וכל החבורה הזו שפרשה או הופרשה מהליכוד עשו ויעשו לתובת המדינה , כפי שהם מאמינים שהכי טוב שאפשר . וגם אם זו לא דרכי , בהחלט מקובלת עלי דרכם כי זו הדמוקרטיה . ולא שינוי חוקים לפי צרכי ראש הממשלה .

סתוונית333

Well-known member
אני מעולם לא הצבעתי ליכוד , וכנראה גם לא אצביע אני שמאלנית ,זה מה יש . אבל פעם זו היתה מפלגה מכובדת , עם אנשים חושבים ודואגים למדינה ואזרחיה . היום רובם דואגים לתיקים של ביבי ולא למדינה .אני מאמינה שהם , ברובם , יודעים שאם הראש יפול לא יהיה להם מקום בפרלמנט הישראלי ,ולכן עובדים מאד קשה לשמור עליו , [לא על הפרלמנט , על היושב בראשו, ומי שבקרוב כנראה ,ישב במקום אחר] .
אני באמת מאמינה שמרידור , בגין , לבני , מיקי איתן גדעון סער וכל החבורה הזו שפרשה או הופרשה מהליכוד עשו ויעשו לתובת המדינה , כפי שהם מאמינים שהכי טוב שאפשר . וגם אם זו לא דרכי , בהחלט מקובלת עלי דרכם כי זו הדמוקרטיה . ולא שינוי חוקים לפי צרכי ראש הממשלה .

גדעון סער הוא מציאה קטנה
וכל השאר שפרשו גם לא יחזרו.

למעלה