מרכזית כ"ס--> פ"ת סגולה

מצב
הנושא נעול.
מרכזית כ"ס--> פ"ת סגולה

מרכזית כ"ס--> פ"ת סגולה
מתחנה מרכזית כ"ס, על איזה אוטובוס אני צריך לעלות כדי להגיע הכי קרוב לתחנת הרכבת פ"ת סגולה או, מתחנה מרכזית כ"ס לתחנת בית יהושוע או, מתחנה מרכזית כ"ס לתחנת הרצליה מישהו עוזר?

התשובה

מרכזית כ"ס--> פ"ת סגולה
מתחנה מרכזית כ"ס, על איזה אוטובוס אני צריך לעלות כדי להגיע הכי קרוב לתחנת הרכבת פ"ת סגולה או, מתחנה מרכזית כ"ס לתחנת בית יהושוע או, מתחנה מרכזית כ"ס לתחנת הרצליה מישהו עוזר?
התשובה
קו 921 לצומת סגולה ובנוסף קו 641 או 647

oren*

New member
שאל את הנהג אם הוא עוצר על גשר

מרכזית כ"ס--> פ"ת סגולה
צומת ירקונים - זו התחנה הכי קרובה לתחנת הרכבת. אל תיקח קו לצומת סגולה, המרחק מהצומת לתחנת הרכבת גדול ותאלץ ללכת את הכל ברגל (לחזור לצומת ירקונים, להיכנס למרכז המסחרי ומשם לתחנת הרכבת). אם הוא לא עוצר בצומת ירקונים, רד בצומת ירקון (ליד המקום של יגאל) - תחנה אחת לפני תחנת הרכבת.

תודה לכוווולם!

צומת ירקונים - זו התחנה הכי קרובה לתחנת הרכבת. אל תיקח קו לצומת סגולה, המרחק מהצומת לתחנת הרכבת גדול ותאלץ ללכת את הכל ברגל (לחזור לצומת ירקונים, להיכנס למרכז המסחרי ומשם לתחנת הרכבת). אם הוא לא עוצר בצומת ירקונים, רד בצומת ירקון (ליד המקום של יגאל) - תחנה אחת לפני תחנת הרכבת.
תודה לכוווולם!

alantan

New member
הקוים הם...

מרכזית כ"ס--> פ"ת סגולה
הקוים הם...
571 ,561 לצומת ירקונים כל 15-20 ד´ זמן נסיעה כ-25 ד´ 029 ,012 לתחנת הרצליה כל 5-12 ד´ זמן נסיעה כ-35-40 ד´ לבית יהושוע אין קו ישיר מת"מ כ"ס אבל קו 640 נוסע מצ´ רעננה דרך רח´ טשרניחובסקי במערב העיר ועובר ליד תחנת בית יהושוע, אך איני יודע אם הנהג יש תחנה שם. הנסיעה צריכה לקחת כ-35 ד´. הלו"ז מכ"ס הוא מ-13:30 עד 18:30 כל שעה עגולה, ומנתניה (ת"מ) 06:30, 07:05, 07:30, 08:00. מהנסיון שלי, ברוב המקרים עדיף לקחת 567 (אגד) או 149 (דן) לרכבת מרכז בת"א.

מצב
הנושא נעול.
למעלה