מריבה עם החבר

PRETY GIRL

New member
מריבה עם החבר ../images/Emo10.gif

אני וחבר שלי מזה שלוש וחצי שנים רבנו ואני מרגישה ממש רע.
זה התחיל בטיול שעשינו בצפון עם המכונית של אבא שלו. בסיום הטיול כשחזרנו למכונית זרקתי את הנעליים שלי על רצפת המכונית והחבר שלי התחרפן!
חשוב לציין שחבר שלי אובססיבי למכונית הזאת, מפחד על כל שריטה קטנה, וזה בסדר מבחינתי אבל באותו רגע לא ממש חשבתי על זה.
הוא התחיל לצרוח עליי:"מה את עושה? באוטו של אבא שלך תזרקי נעליים ככה!" ממש נפגעתי, הוא היה יכול לדבר בצורה רגועה ויפה יותר אבל הוא השתגע לגמרי! החלטתי להעניש אותו ולא לדבר איתו (טעות מס' 1). אחרי נסיעה קצרה הוא נרגע ושאל אותי סתם איזו שאלה. אני לא עניתי והוא אמר:"אוקיי החלטת לשתוק? תזכרי!" כל הדרך לא פצינו פה והוא אפילו לא ניסה להתנצל על איך שהתנהג ולא ניסה לדובב אותי. חזרנו הביתה
ראינו טלוויזיה בשקט ועדיין לא דיברנו. כשהבנתי שהוא מנסה להעניש אותי בחזרה ניסיתי אני לדובב אותו (טעות מס' 2) אבל הוא התעלם ונתן לי צעקה של "די!מספיק!", יעני אני מציקה לו. לקחתי את הדברים שלי ונסעתי הביתה. שלחתי לו הודעת SMS שלדעתי הוא התנהג לא בסדר, הוא שלח לי במילים אלה:"את חרא של חברה ואין לי מילים לתאר מה אני חושב עליך עכשיו" שלחתי לו הודעה שגמרנו ושמצידי ישכח ממני (למרות שאינני רוצה להיפרד כלל וכלל, פשוט כל כך כעסתי- לא רק שהוא צעק עלי אני זאת שבאתי וניסיתי להתחנף אליו והוא עדיין בשלו.) אינני יודעת מה לעשות, לא רוצה בשום אופן להתקשר אליו כי אני יודעת שזה לא אמור להיות הצעד שלי. חשוב לציין שהוא חייל בקרבי בשטחים, אין לי מושג מה קורה איתו ואני דואגת. מה עושים??

Cobe Anan

New member
עם כל הכבוד לשירות הקרבי שלו..

אין לאף אחד הצדקה להתייחס אלייך ככה. איזה טעם יש לך בלהיות חברה של אדם כזה? אני מבין שנקשרת אליו, אבל הוא לא שווה את היריקה שלך, אם המכונית של אבא שלו יותר חשובה לו ממך. בקיצור, מה לעשות? אם הוא ממשיך להתעלם, תודיעי לו בצורה הכי יבשה והכי קרה שאין לך כוח למשחקים, ואת ממשיכה הלאה. אולי הרעיון קשה לך, אבל מי שצועק עלייך ככה לא ראוי להיות חבר שלך. זהו

PRETY GIRL

New member
ככה לזרוק כמעט 4 שנים יפות

בשביל מריבה טיפשית ועצבים של שניה? אני יודעת שהוא התנהג ממש לא בסדר אבל בדרך כלל הוא החבר הכי טוב שלי. כבר התחלנו לדבר על חתונה ואני לא חושבת שאוכל לחיות בלעדיו....

את באמת רואה את עצמך מתחתנת

עם אדם שאם חס וחלילה תעשי תאונה השאלה הראשונה שלו תהיה: "מה כבר עשית למכונית שלי?"?

או יותר גרוע

כשתתחתנו הוא יתבלבל (סטייל רוב מחברים) ויגיד את השם של החברה שלת המכונית שלו במקום את השם שלך?

PRETY GIRL

New member
חחחח זה לא ככה

פשוט הוא בן אדם שכל הזמן אוהב לרצות את הוריו ובמיוחד את אביו. הוא מפחד שיקרה משהו למכונית ויאשימו אותו, הוא תמיד מנקה אחריו בבית, תמיד ממלא דלק אחרי שימוש במכונית....ויש בזה יתרונות... הכוונה שלי הייתה שמה שהוא עשה לא בסדר זה לא שהיה איכפת לו מהמכונית אלא שדיבר אליי בצורה מגעילה למרות שיכל לדבר יפה יותר ואחר כך לא התנצל, לא חשב על להתנצל ועוד כעס עליי בסופו של דבר. לפעמים באמת בא לי לזרוק הכל אבל אני יודעת שהוא בן אדם טוב שממש מתאים לאופי שלי אבל לפעמים הוא לא משתלט על עצמו בדיבור וקשה לו לבוא ולהודות בטעות(הוצאתי ממנו התנצלות פעמים מעטות), לעזאזל, איך אפשר להישאר איתו ולהמשיך להיות מאושרת אבל גם "לחנך" אותו במקרים כאלה שידע איך להתייחס...אני משתגעת ויש לי מועקה בלב...

דבר ראשון

גם אני אוהב לרצות את ההורים שלי זה לא נותן לגיטימציה להתנהג כמו שהוא התנהג, במיוחד לא לחברה שלי. ואם היה מתנצל? היית מקבלת את זה? אם תתני לו את ההרגשה שהוא יכול להתנהג איך שהוא רוצה ואת תסלחי לו כאילו כלום לא קרה, זה בדיוק מה שתקבלי. רק שתדעי שאלימות פיזית הרבה פעמים מתחילה באלימות מילולית, בכל דבר וגם בין בני זוג. יצא לך לדבר איתו על איך שאת מרגישה?

PRETY GIRL

New member
תודה על התגובה

איך עליי לנהוג אם הוא יבוא ויתנצל? לסלוח לו? אני מתה לסלוח אבל איך אדע שהוא לא יתייחס אליי כך שוב? חשבתי על לבוא לביתו כשאינו נמצא(הוא בצבא), לקחת את כל הדברים שלי משם(ממש גרתי שם כמעט) ולהשאיר לו מכתב פרידה עם הסבר למה. האם זהו מעשה ילדותי? או שאולי הוא סופסוף יראה בי אחת שעומדת על שלה?ואם אתחרט, אין דרך חזרה...אני מבולבלת

אין על מה...

אני ממש לא חושב שאת צריכה לסלוח לו, כי לפי מה שהבנתי ממך זה לא שפעם או פעמיים הוא התנהג בצורה מגעילה, זה משהו די קבוע. לדעתי, (ושוב זו רק דעתי, ההחלטה הסופית צריכה להיות לפי דעתך) תעזבי אותו מהר ותמצאי מישהו ששווה אותך ויתייחס אליך כמו שמגיע לך. מה שכן, בגלל שזו מערכת יחסים רצינית, אני חושב שעדיף לך לסיים את זה פנים מול פנים, לא מכתב ולא טלפון.

אל תסיימי ת`קשר הזה!

זה קורה לכל אחד! הוא לא מלאך!! ואם זה היה להפך?! הוא גבר, ויש לו את האגו שלו.. אם את חכמה, תמשיכי את הקשר הזה, תתכופפי קצת, תורידי ת`ראש, תבקשי סליחה, ויהיה לך המשך מ.א.ו.ש.ר! מנסיון! בהצלחה לך..

משו אחד אני אגיד לךךךךך

"אין מודדין אדם בשעת כעסו" תחשבי על משו שהוא נקודה רגישה אצלך..את רוצה להגיד לי שאין מצב אפילו קטן שבקטנים שגם את היית מאבדת שליטה ומפתפרצת עליו?!?!?!??!

אם זה היה מופנה אלי

אני לא בחורה. בכל מקרה, דבר ראשון בשום אופן לא היית מדבר בצורה כזאת לחברה שלי. דבר שני, שעת צערו??????? היא בסך הכל זרקה את הנעליים במכונית שלו!

2 שרוטים..

תלכי אליו תדברו והכל יהיה בסדר.. אולי הוא סתם היה עצבני אותו רגע וחשב על משהו וזה יצא עלייך והמשיך להתגלגל... לא חבל..???

זה מה שאני חושבת...

תקשרי אליו..תאמרי לו שהיית לא בסדר..ושאת לא רוצה להיפרד ושאת דואגת לו ובאמת זה היה ילדותי מצידך.. אולי גם הוא שם מתגעגע אלייך..פשוט הוא כועס..איפשר לזרוק 3 שנים וחצי ככה לפח !!!!!!

keren888

New member
הלוואי על כולנו בעיות כאלו

כי היא מודעת לעובדה שיש לא בעיה עם הרכב.. היא צריכה להבין ולא לחפש אותו בקטנה!! לדעתי את באמת צריכה להתקשר.. ולומר לו שאת מצטערת! ותתבגרו שניכם!!

למעלה