מרזי מורית...

מרזי מורית...

אני רוצה לשמוע דעות ואם יש כאן מישהו שבאמת זה עזר לו. אני יודעת שעדיף דיאטה לאורך זמן ושזה יותר מסודר, אבל אין לי מספיק כוח רצון, אז חשבתי שאולי אם אני אוציא על זה כסף יהיה לי חבל לא לעשות את הדיאטה ואז אם אני ארד מהר במשקל אולי זה ייתן לי מוטיבציה לשמור על התוצאות...

לדעתי

תעשי מנוי לחדר כושר, תוציאי 2500 שקל על המנוי, ואז תראי שאת חייבת לעשות ספורט. כשתעשי ספורט תראי שאת חייבת גם לאכול נכון - כי מה את ספורט ואוכלת שטויות... אז את סתם מבזבזת את הספורט.... לכן - גם תעשי ספורט וגם תאכלי נכון, וככה תרדי...

טלי 21

New member
דודה שלי הורידה יותר מ-30 קילו..

ועלתה הכל חזרה והיא ממש התבאסה על הכסף והזמן.. אז יופי היא ירדה במשקל.. מה אז? מה היא למדה מזה? הם לא שינו לה את הראש דרך חיים.. לדעתי כל הקיצורי דרך סתם מאריכים אותה

זו בעיה קצת.

כי גם אין לי סכום כזה, וממילא אין לי זמן ללכת הרבה להתעמל. עכשיו אני הולכת פעמיים בשבוע (לפעמים 3) לאירובי או עיצוב, אבל יותר מזה לא יהיה... וזה לא גורם לי לאכול פחות משום מה.

את לא צריכה לאכול פחות

את צריכה לאכול מ-א-ו-ז-ן. איזון זה לא פחות מדי קלוריות, חלוקה לפי אבות מזון שונים, 5-6 ארוחות ביום. זאת תזונה שאת לא נשארת רעבה בחיים, את מספקת לגוף את כל מה שהוא צריך וגם יכולה לרדת יפה במשקל, כי את מצמצמת את הקף הצריכה של השומניים הרוויים והפחמימות הפשוטות ומגדילה את הקף החלבון, הפחמימות המורכבות והשומניים הלא רוויים. הרחבה כאן.

אני חייבת לאכול פחות

כי אני אוכלת ממש המון. כמובן שבדרך כלל כשאני אוכלת זה לא קשור לתחושת רעב בכלל: דווקא בארוחות אני לא אוכלת הרבה והן מסודרות יחסית, פשוט ביניהן אני אוהבת לנשנש כל הזמן - ובדרך כלל המשמעות היא לנשנש חטיפים ושוקולד, ולא נשנוש של יוגורט... שומנים רוויים ופחמימות פשוטות זה מה שאני הכי אוהבת, אז בטח שאני צריכה לאכול פחות. מה, לא?

מקבוצות המזון הזו - כן

אכילה כמו שתארת היא אכילה לא מאוזנת. קבוצת המזון הזו (שומן רווים ופחמימות פשוטות) היא הקבוצה שממנה צריך לאכול פחות והיא אבן היסוד להשמנה, כי מרבית האוכלוסיה לא שמה עליה גבולות. זה שאמרת שאת הכי אוהבת את זה - מצוין. זה לגיטימי (יש כאלה שמתביישים בזה). אך העובדה שאת מוותרת לעצמך, לא מאמינה העצמך שאת יכולה לשים לעצמך גבול, לאכול ממה שאת אוהבת את המידה ולא יותר ומנסה לשים לעצמך גבולות באמצעים חיצוניים מפוקפקים (מרזה מורית ושות') שגם לא יעילים לבריאות וגם לא פותרים את ההתניה בין ההשתוקקות לקבוצת המזון הזו לנפש - לרוב ההשתוקקות לקבוצת מזון זו מקורה בקונפליקט לא פתור שהדחקנו. הבנה וחיבור לעצמנו, תזונה מאוזנת ופעילות גופנית - היא הפירתון היחיד הקבוע! מרזי מורית ושות' זה פיתרון זמני לבעיה קבועה!

למעלה