מרוץ הלילה של נייקי בתל אביב - 29.10.13.

מצב
הנושא נעול.

מיכי 10

Member

בשבוע הבא בטח יציפו אתכם כאן בשאלות הכוונה לתח"צ, כיוון שרחוב אבן גבירול והרחובות הסמוכים לו, ייסגרו לתנועה כבר החל מ-16:00.

גם אני, מן הסתם, אשאל אתכם עבור חברים שלי, שיצטרכו להגיע למועדון אספרנטו שלנו, מול בית מפעל הפיס בתל-אביב.
החברים שנוסעים בתח"צ, באים מבת-ים, מרמת השרון, מחולון ומרמת גן וכיו"ב.
אנחנו מתחילים את הפעילות ב-18:00. חלק מאיתנו מסיימים אותה בסביבות 19:15, וחלקנו - ב20:45. כך שיצטרכו גם לצאת מהאזור בזמן קיום המרוץ.

מקווה שיהיו פתרונות, ושלא נצטרך לוותר על מה שתכננו לאותו ערב.

droriko

New member
אגב נכנסתי לעמוד השינויים

בשבוע הבא בטח יציפו אתכם כאן בשאלות הכוונה לתח"צ, כיוון שרחוב אבן גבירול והרחובות הסמוכים לו, ייסגרו לתנועה כבר החל מ-16:00.

גם אני, מן הסתם, אשאל אתכם עבור חברים שלי, שיצטרכו להגיע למועדון אספרנטו שלנו, מול בית מפעל הפיס בתל-אביב.
אנחנו מתחילים את הפעילות ב-18:00. חלק מאיתנו מסיימים אותה בסביבות 19:15, וחלקנו - ב20:45. כך שיצטרכו גם לצאת מהאזור בזמן קיום המרוץ.

ומסתבר שמשנים גם את קו 29, אז אל תגידו אחרי זה לא אמרנו לכם....

מיכי 10

Member
תודה דרוריקו. לא הבנתי את העניין עם

ומסתבר שמשנים גם את קו 29, אז אל תגידו אחרי זה לא אמרנו לכם....
תודה דרוריקו. לא הבנתי את העניין עם
קו 29, אבל מי שצריך אותו, בוודאי יבין ויבדוק. :)

אורי404

New member
מירוץ נייקי

מירוץ נייקי
שינויים ב"דן"
שינויים ב"מטרופולין"
לא מצאתי באתרים של "אגד" ושל "קווים" עדכונים על שינויים. אבל מטבע הדברים, יהיה צורך לשנות את המסלולים. כנראה הם יעדכנו בהמשך.
שיהיה מירוץ מהנה!

מיכי 10

Member
תודה על התשובה ועל הקישורים, אוֹרי.

מירוץ נייקי
שינויים ב"דן"
שינויים ב"מטרופולין"
לא מצאתי באתרים של "אגד" ושל "קווים" עדכונים על שינויים. אבל מטבע הדברים, יהיה צורך לשנות את המסלולים. כנראה הם יעדכנו בהמשך.
שיהיה מירוץ מהנה!

פשוט אעביר לפורום שלנו (אספרנטו) קישור לכאן, כך שמי שמשתמשים בתחבורה הציבורית כדי להגיע אלינו, ימצאו בעצמם את הפרטים לגבי הקווים השונים.

אם יבקשו ממני מידע נקודתי, אכנס לשרשור הכוונה כדי לברר.
תודה,
מיכל.

אורי404

New member
בכיף מיכי [מיכל?] לגבי יתר הקווים

פשוט אעביר לפורום שלנו (אספרנטו) קישור לכאן, כך שמי שמשתמשים בתחבורה הציבורית כדי להגיע אלינו, ימצאו בעצמם את הפרטים לגבי הקווים השונים.

אם יבקשו ממני מידע נקודתי, אכנס לשרשור הכוונה כדי לברר.
תודה,
מיכל.
אם אפשר לשאול, האם מיכי הוא השם שקוראים לך מעבר לאינטרנט או שם אחר?

לענייננו; אני מניח, שבימים הקרובים גם חברות "אגד" ו"קווים" (שפועלות בתוך תל אביב) יעדכנו על שינויי תנועה.
לגבי קו 29, שdroriko כתב; כנראה הייתה הסתלבטות. זהו קו עם מעט מאוד נוסעים לכדי אפס נוסעים. כנראה הסתלבט, שכתבו גם אותו.

מיכי 10

Member
מצחיק שהוא הסתלבט על זה. חבל שאין קו כזה

אם אפשר לשאול, האם מיכי הוא השם שקוראים לך מעבר לאינטרנט או שם אחר?

לענייננו; אני מניח, שבימים הקרובים גם חברות "אגד" ו"קווים" (שפועלות בתוך תל אביב) יעדכנו על שינויי תנועה.
לגבי קו 29, שdroriko כתב; כנראה הייתה הסתלבטות. זהו קו עם מעט מאוד נוסעים לכדי אפס נוסעים. כנראה הסתלבט, שכתבו גם אותו.
באזור שלי. הייתי שמחה להשתמש בו.

בעבר השתמשתי בקו 56 (מרמת גן לתל אביב ובחזרה), שהיה מגיע פעם בשעה בלבד, אבל היה כמעט כמו הסעה פרטית מבחינת כמות הנוסעים ומהירות ההגעה, וגם התוואי שלו היה הכי ישר ופשוט, בלי "מסע להכרת הבסיס".

לגבי חברות "אגד" ו"קווים", אחכה לעדכונים.

*~*~*~*~*
כן, מיכל. רבים קראו לי בעבר מיכִּי (בכ"ף דגושה, כמובן), או מימי, אבל כיום נשארו רק מעטים (כי ההורים וחבריהם והדודים - כבר אינם)
. רוב האחרים (לא כולם) עברו בינתיים ל'מיכל'. בעיני כולם שמות נעימים, ואני עונה בכל מקרה.

אורי404

New member
טוב לדעת על שמך
לגבי היתר

בעבר השתמשתי בקו 56 (מרמת גן לתל אביב ובחזרה), שהיה מגיע פעם בשעה בלבד, אבל היה כמעט כמו הסעה פרטית מבחינת כמות הנוסעים ומהירות ההגעה, וגם התוואי שלו היה הכי ישר ופשוט, בלי "מסע להכרת הבסיס".

*~*~*~*~*
כן, מיכל. רבים קראו לי בעבר מיכִּי (בכ"ף דגושה, כמובן), או מימי, אבל כיום נשארו רק מעטים (כי ההורים וחבריהם והדודים - כבר אינם)
. רוב האחרים (לא כולם) עברו בינתיים ל'מיכל'. בעיני כולם שמות נעימים, ואני עונה בכל מקרה.
טוב לדעת על שמך
לגבי היתר
כנראה בקו 29 בגוש דן, אין ממש צורך עם מסלול לא יעיל ובגלל זה כמות הנוסעים.
זה נחמד, כאשר יש קו יעיל, שלא דחוס לנסוע בו.
אם הבנתי מהודעות קודמות שלך, את גרה בהוד השרון (או שמא מזדמן לך להיות בה).
גם שם (אני גר ליד הוד השרון ויוצא לי להיות בה לעתים קרובות. רק אמש ביום שישי הייתי שם), בהחלט אפשר לנסוע באוטובוסים, שבחלק משעות היום רחוקים מלהיות מלאים. לגבי מסלולי נסיעה, טוב. בחלק יש "מסע להכרת הבסיס" וחלק אחר הם קווים נוחים. אבל אולי אני טועה ולא התכוונת להוד השרון ומערבב את זה עם דברים אחרים.

מיכי 10

Member
קו יעיל ולא דחוס, זאת לא בדיוק הנורמה,

טוב לדעת על שמך
לגבי היתר
כנראה בקו 29 בגוש דן, אין ממש צורך עם מסלול לא יעיל ובגלל זה כמות הנוסעים.
זה נחמד, כאשר יש קו יעיל, שלא דחוס לנסוע בו.
אם הבנתי מהודעות קודמות שלך, את גרה בהוד השרון (או שמא מזדמן לך להיות בה).
גם שם (אני גר ליד הוד השרון ויוצא לי להיות בה לעתים קרובות. רק אמש ביום שישי הייתי שם), בהחלט אפשר לנסוע באוטובוסים, שבחלק משעות היום רחוקים מלהיות מלאים. לגבי מסלולי נסיעה, טוב. בחלק יש "מסע להכרת הבסיס" וחלק אחר הם קווים נוחים. אבל אולי אני טועה ולא התכוונת להוד השרון ומערבב את זה עם דברים אחרים.
אני מניחה...

בהוד השרון אני לא גרה, אלא נוסעת לשם (לא בתח"צ) בערך פעם בשבוע מרמת גן, לשיאצו. :)
אז אם יש לי מזל ואני מקבלת תור בשעה נוחה, זה סביר. אם לא, התנועה כל כך עמוסה ופקוקה, שכדי לא להשתגע לגמרי, למדתי שעדיף לי לחזור דרך פתח תקווה וכביש "מכבית". אם יש הבדל בקילומטרים, הוא זניח, ואני מגיעה מהר יותר.
תודה, בכל אופן.

droriko

New member
חסר שיאצו בתל אביב?

אני מניחה...

בהוד השרון אני לא גרה, אלא נוסעת לשם (לא בתח"צ) בערך פעם בשבוע מרמת גן, לשיאצו. :)
אז אם יש לי מזל ואני מקבלת תור בשעה נוחה, זה סביר. אם לא, התנועה כל כך עמוסה ופקוקה, שכדי לא להשתגע לגמרי, למדתי שעדיף לי לחזור דרך פתח תקווה וכביש "מכבית". אם יש הבדל בקילומטרים, הוא זניח, ואני מגיעה מהר יותר.
תודה, בכל אופן.
חסר שיאצו בתל אביב?
הרי חצי מהתושבים שם הם היפים, מחסור במטפלים בשיאצו בטח שאין שם

מיכי 10

Member
חחח. כשאותה

חסר שיאצו בתל אביב?
הרי חצי מהתושבים שם הם היפים, מחסור במטפלים בשיאצו בטח שאין שם
חחח. כשאותה
מטפלת גרה בתל אביב - נסעתי לתל אביב.

אבל אתה צודק, זה לא ממש הגיוני. הנסיעות לשם מעצבנות אותי. אולי אחפש ברמת גן...

hai001

New member
זה מוזר שכתבו את קו 29 ברשימה של השינוים

*~*~*~*~*
במרוץ של נייקי כי הוא מסיים את הפעילות שלו ב16:00, השינוים זה בכלל משעה 17:30.

מיכי 10

Member
באמת מגוחך. אבל אולי זה נכנס איכשהו,אוטומטית.

במרוץ של נייקי כי הוא מסיים את הפעילות שלו ב16:00, השינוים זה בכלל משעה 17:30.
באמת מגוחך. אבל אולי זה נכנס איכשהו,אוטומטית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה