מרגיש כ"כ מוזר , אוווף ......

מרגיש כ"כ מוזר , אוווף ......

מוזר לי לגלות בגיל כ"כ מאוחר את הנטיות שלי
זה אפילו מפחיד אותי ...

G a l 5

New member
שלום.

זה מפחיד בכל גיל. ברור שכשזה מגיע בגיל צעיר, אז זה הרבה יותר "קל" (זה לא באמת קל באף גיל, אבל עדיף בגיל צעיר יחסית), מאשר להתחיל להרגיש דברים בגיל מאוחר יותר כמו 20 פלוס וכו'. לדעתי, ואני חושב שככה גם בן 16 צריך להתנהג, אתה לא צריך לחשוב על זה יותר מידיי. אל תשבור את הראש, ותיכנס לדיכאונות כמו חלק מהאנשים (אההמ כותב התגובה) . תמשיך לחיות את החיים שלך כפי שהם, תעשה דברים שאתה נהנה מהם, ולאט לאט אתה תבין כבר מה אתה רוצה בחיים. תעשה מה שעושה לך טוב, בין אם זה בא בצורת גבר או אישה. וכן, זה קל להגיד את זה, אבל ככה עדיף. האמת שנראה לי שסתם בילבלתי אותך יותר. גל.

resputin

New member
מפחיד למה?

אין גיל מאוחר מדי לגלות נטיות מיניות. נכון, אומנם התרגלת לצורת חיים מסויימת, אבל במהרה תגלה שהקווים המנחים הם פחות או יותר אותו הדבר ורצים עם זה הלאה. תרצה לשוחח בפרטי? אולי אוכל לעזור לך קצת. אם כן, שלח מסר (בתחתית ההודעה - "מסר למחבר\ת").

אווווופס ... חחחח, זה לא שייך לפה

זה היה אמור להיות מסר אישי ... בגללי בסוף עוד כולם ידעו שאני ואתה ביחד
חחחח, סתם צוחק ...

ThE PuSsYcAt

New member
כל דבר חדש מפחיד

זה תמיד ככה זה הדבר הכי אנושי בעולם לפחד אבל תזרום עם מה שאתה מרגיש, זאת תמיד נראתה לי הדרך הכי בטוחה להתגבר עם משהו מעורפל ומפחיד

מזדהה...

תראה למרות שגיליתי את זה יותר מוקדם ממך - 17... עדיין זה גם מאוד מבלבל... כבר עברתי את הקטע של המפחיד (ממש לא מזמן...) אם תרצה איזושהי תמיכה בזה אז אין לי בעיה... תשלח לי מסר אישי ואם תרצה נוכל כבר להמשיך לדבר באייסי או במסנגר או משהו...

MeetLofe

New member
עם הזמן זה ישתפר אני בטוח

אתה תתחיל להבין מה אתה רוצה מעצמך בקשר לזה עכשיו זה קצת שוק בשבילך אבל אל תמהר לשום מקום קח את זה באיזי ולך עם זה לאט לאט תעשה מדיטציה זה טוב!!:p

לא יכול לעשות מדיטציה. אחת הצ'אקרות

שלי תפוסה
תמיד שאני מגיע למצב של שקט, ורגיעה, מתמקד בדממה, מנסה לרוקן מחשבות .. אני מרגיש לחצים באזור "העין השלישית".

למעלה