מרגישה צורך לחלוק

יעל326

New member
מרגישה צורך לחלוק

יצאתי הבוקר מ האולטרסאונד הראשון. לפני שבוע התבשרנו בהכפלת בטא תקינה ואמרו לי לחזור היום לבדוק שק הריון. עבר עלי שבוע מטורף שהרגיש כמו שנה!
והיום ראיתי שק ואפילו דופק! ממש קטן אבל ראיתי! זו פעם ראשונה שהתחלתי לבכות. עד עכשיו אני לא מרגישה "שם" אלא מטופלת רגיל.
זה היה לי ממש מרגש ורציתי לחלוק את זה אתכן כי אתן פה כל הדרך איתי! קיבלתי את הצילום הזה של האולטרסאונד עם השק ושמתי בארנק- לא חשבתי אי פעם שיהיה לי כזה וכל כך קינאתי בנשים שיש להם- הדברים הקטנים ששברו לי את הלב...
אני כמובן ממשיכה להיות עם חששות לקראת הבדיקה הבאה ומתחילה להבין שבעצם... עד הלידה בעז"ה יהיו לי חששות כאלה.
אני אמורה בסוף השבוע לטוס, משהו שקבענו כבר ממש מזמן (מי חשב שיצליח בכלל) הרופאה אומרת שאין שום בעיה להמשיך לקחת תמיכה בחול- זה גם מוסיף לי חששות. מישהי טסה בשלב מוקדם כל כך?

תלתלית20

New member
וואו!!

איזה מרגש מה שכתבת! עוד לא הייתי שם וטרם חוויתי אבל נתת לי שניה וחצי לדמיין איך זה :) שיהיה לך המשך הריון תקין ובריא, תהני בחו״ל ותמשיכי לעדכן אותנו בבשורות טובות!

היא321

New member
מזל טוב!

שיהיה המשך תקין!
טסתי כמה ימים אחרי החזרה וחזרתי לבטא חיובית.
אחכ טסתי שוב בשבוע 14.
בנוכחי טסתי בשבוע 11 או 12.
רצוי לשבת במטוס במעבר ולקום כל שעה בערך לסיבוב במטוס להזרים את הדם. בעקרון אין מניעה לטוס

PAND76

New member
איזה כיף לשמוע!!! תקשיבי לרופאים.

אני חושבת שלשנות אווירה יעשה לך טוב ויפיג חלק מהחששות. בילוי נעים
!

haych

New member
ריגשת אותי מאוד!

איזה יופי!!
תהני בחו"ל, תסתובבי הרבה במטוס ותנסי לא לדאוג!

מרגש, בשעה טובה

תקראי טוב טוב את האותיות קטנות של הביטוח שלך לגבי היריון בכלל
והיריון לאחר טיפולים בפרט..
&nbsp
תהני!
&nbsp
&nbsp

למעלה