מרגישה טוב!!!

מרגישה טוב!!!

חבר`ה, היום אמרתי ``לא`` לארוחת צהריים גדולה (דבר שבד``כ מאוד קשה לי!) והסתפקתי במנה קטנה של אוכל... ועכשיו- בארוחת הערב- אני גם אסתפק במשהו קטן... לא יודעת, ה``לא`` הקטן הזה שאמרתי, גרם לי להרגיש טוב... יודעים למה אני מתכוונת? ;-) סתם רציתי לשתף אתכם!!! :) ממני, עדי התל-אביבית (שמסתפקת במועט... חחח... זה לא נשמע טוב!!!) B-)

פורומית

New member
איזה יופי לשמוע!!!!

כל הכובד, אני איתך לארוך כל הדרך... תמשיכי להצליח, כי ההצלחה מביאה תאבון להצלחה הבאה:) וזה לא משמין ממני, פורומית. :cool:

כן, פורומית... אני אשקול לסלוח לך!

;-) סתאאאאאאם... אוהבת אותך!!!!! :) (אני מקווה שהפעם התפוז כן יצא במקום!!!) :) ותודה רבה על העידוד והחיזוק והתמיכה... זה באמת עושה חשק להמשיך!!! ``תאבון`` - כמו שקראת לזה... וכן, זה בהחלט לא משמין!!! איזה כיף... B-) יאללה, אני עפה (אני הולכת לראות את ``יומנה של ברידגי`ט ג`ונס``, שמעתי שזה אחלה... ואני לא אאכל פופקורן!!! מבטיחה!) ;-) שיהיה לכולם לילה טוב והמשך יום הכי טוב שבעולם, ואל תשכחו: ``אין דבר העומד בפני הרזון``! חחח... :cool: מתה עליכם, עדי התל-אביבית

פורומית

New member
חמודה!!!

זה כל מה שיש לי להגיד לך :cool: עכשיו התפוז במקום הנכון, אז תסלחי לי?:) בהצלחה, ותאבון רב להצלחה... שתדעי לך שמי שמצליח להתגבר ולא לאכול שטויות, ובכלל מי שמצליח לשלוט על עצמו באוכל ודיאטה, זה מראה הרבה מאוד על האישיות גם מעבר לדיאטה, אז כל הכבוד תמשיכי להיות חזקה ונשתדל גם אנחנו פורומית.

adi from work

New member
כן, פורומית, הפעם אסלח לך

אבל זה רק בגלל שאני כה נחמדה... ;-) נשיקותס לכולם!!! :) עדי התל-אביבית

פורומית

New member
יששששששששש!

איזה כייף לי
תודה עדי מה אתם אומרים על הסמיילים החדשים של תפוז? פשוט ע-נ-ק, הם מתקדמים מיום ליום... אני מתחילה לחשוש שאם יום אחד בלבד אני לא אכנס לפורום, אני כבר לא אכיר אותו

uzik

New member
טיפים

אכן זה נותן הרגשה להצליח אבל מכאן ועד לתוצאה הסופית הדרך ארוכה. הרעבה היא השיטה הכי פחות מוצלחת להשיג תוצאה ולשמור עליה לאורך זמן ואם שמעת על ה יו יו זה קורה מהרעבה. יש שיטות אחרות של תזונה מאוזנת ובריאה כמו שאני עשיתי וירדתי יותר מ 20 ק``ג ושומר על זה שנים. בייחוד חבל להתחיל בהרעבה עצמית בגיל צעיר - משלמים על זה אחר מאוחר יותר. סליחה אם אני נשמע שלילי אבל הכוונה היא לעזור.

היי אתה גיבור גדול

בוא ואראה לי שגם....אני יכולה דרך אגב אם תדפדף מטה מטה תראה הודעית שרשמתי ואשמח לקבל תגובה ממך ובכלל מכל מי שמעוניין\ת להגיב תודה ויישר כח לכוללללללם

uzik

New member
זו לא גבורה - אולי פחד

זו לא גבורה גדולה - תמיד יגידו כולם וגם הרופאים שעודף משקל הוא האבא של כל הצרות ותזונה לקויה מהווה בסיס לכל ההרגשות הרעות שלנו והסטטיסטיקה של ארגון הבריאות העולמי תגיד ש 80% מהביקורים אצל רופא נובעים מליקוי בתזונה. אבל רק כשמקבלים את המכה - וזה קורה אצל הרבה מצליחנים כמוני - ומפחד מנסים את הדרך הזו של שיפור התזונה, נשארים עקביים, והעיקביות גוררת את ההצלחה.

פורומית

New member
תודה על הטיפים

ברורררררררררר שהרעבה עצמית היא השיטה הכי לא טובה ולא בריאה, אבל אם אני לא טועה, מההכרות האולי קצרה שלי עם תל אביבית היא יודעת מה היא עושה (מקווה) אבל אם כבר הזכרת את זה אז אני מכריזה אחריך, זה ממש לא בריא לעשות כאלה דיאטות, לכו למישהו מיקצועי שינחה אותכם! תאכלו בצורה מאוזנת, ארוחות שכוללות את כל אבי המזון והרבה הרבה ירקות... לא לצום זה לא פיתרון זה רק מביא צרות...

uzik

New member
הורא הורא

ועל ההתמדה - קשה להתמיד ב``הרעבה`` או בדיאטות של ``רק`` כמו כרוב, לחם, אבטיח וכל ההמצאות. זה טוב לזמן קצר מוריד מהנוזלים אבל מונע מהגוף נוטריאנטים חשובים. רק בתוכנית מקצועית ומאוזנת המבוססת אפשר להתמיד. איך אומר פרופסור רפי קרסו? מי שנולד עם גנים של שמן ימצא תמיד בסכנה אם יהיה בסביבה תורמת ולא ישמור על עצמו. והיום החברה המודרנית שופעת גורמים מפתים ומזיקים והזדמנויות לארוחות שחיתות. רק היום היה אצלי מישהוא בייעוץ ואמר ``ברגע ששברתי את הדיאטה אני מפסיק ולא ממשיך`` ולא הצלחתי להבין מדוע הוא מעניש את עצמו על ה``חטא`` ``חטא כפול ומכופל``. יש למישהוא הסבר? המסקנה - חטאנו זו סיבה לשפרולא להיכנע.

adi from work

New member
איזה שלילי ואיזה נעליים?!

;-) אתה צודק במאה אחוז ויותר!!!!! באמת!!! נכון, הרעבה היא לא הדרך (ומי כמוני יודעת!), אך אל דאגה, אנ`לא ארעיב את עצמי... לא נכנסת לזה יותר בחיים!!! ממני, עדי בעלת הניסיון! :)

uzik

New member
מצוין :)

יופי שאת מצליחה וכל הכבוד למכנסיים. אני עם ה 21 קג שירדתי ירדתי 8 מידות במכנסים ועוד היד נטויה. ספרי מה את עושה בכל אופן?

ארינה

New member
אני גאה בך!!!! כל הכבוד לך.

מסתפקת במועט?? לא לא לא זה לא נשמע טוב מסתפקת באוכל מועט...... זה נשמע יותר טוב. אוהבת אותך ארינה

adi from work

New member
מסתפקת באוכל מועט,

צודקת... :) ``אני מסתפקת באוכל מועט גאה``! (צריך להמציא כזה שלט, לא נראה לכם?) ;-) סתאאאם, זאת אני, ואני קצת מחורפנת עכשיו (מרוב אושר!), אתם יודעים למה??? בטח שלא, אז אגיד לכם למה! B-) המכנס שקניתי לפני חודשיים בערך, צבאי כזה מהמם, שהיה עלי צמוד - עכשיו גדול עלי!!!! אתם קולטים...? ממש מתחילים להרגיש את ה- 4 קילו האלה שירדתי!!! איזה כיף! יה בה דה בה דו!!! :cool: ותאמינו לי, אם אני יכולה, כל אחד יכול... זה נשמע קלישאה- אבל זה ממש לא!!! בהצלחה לכולם, אני תמיד כאן בשבילכם... :) עדי התל-אביבית

פורומית

New member
תשמעי, את חייבת לבוא לפה כל יום!!

תמיד יש לך בשורות טובות, זה כל כך כייף לשמוע! תמשיכי ככה, אנחנו איתך. פורומית-

למעלה