מרגישה את המחזור מתקרב :(

Petite Chou

New member
מרגישה את המחזור מתקרב :(

אחרי החזרה שניה של בלסטוציסט יפה, אמורה לעשות בדיקת בטא ביום רביעי הקרוב, אבל מרגישה כאבי מחזור פתאום (בדיוק 14 יום אחרי השאיבה).

אני יודעת שזה יכוללהיות כל מיני דברים, אבל אני בוחרת להיות פסימית ולהבין שלא יהיה הריון החודש, כדי לא להתאכזב מהבטא...

אוף אוף אוף.

orile32

New member
מיותר שאגיד לך ש...

גם אצלי כמה ימים לפני הבטא היו כאבי מחזור ואח"כ הייתה בטא יפה... לא להספיד! מחזיקה לך אצבעות!

Petite Chou

New member
תודה... מקווה שגם אצלי יהיה כך

בתור אחת שדווקא התאכזבה החודש, אני בעד האופטימיות.
הפאסימות מגנה באופן כלשהו עלינו, אבל האכזבה נשארת אותה אכזבה.
&nbsp
מאחלת לך להתבדות ולהנות בעוד תשעה חודשים מפרי בטנך
.
&nbsp
אני מרגישה את המחזור מתקרב כבר יומיים, מקווה שיגיע כדי שנוכל להתחיל את כל הסיפור מחדש... ממש מרגישה כמו ב"מחכים לגודו"...

Petite Chou

New member
הייתי פסימית. ואז אופטימית. ואז פסימית. ואז אופטימית.

ועכשיו שוב פסימית, וכל הזמן הזה אמרתי לעצמי שמה שאני מרגישה ממש לא משנה את מה שקורה/קרה בגוף שלי. אם אני הייתה השרשה, אני בהריון, ואם לא - אז לא.
&nbsp
אבל עכשיו שאשכרה יש סימן פיזי מהגוף למשהו, אחרי שכבר חשבתי לעצמי שאיזה יופי שלא הופיע דימום למרות התמיכה - אני קצת שבורה.
&nbsp
והכי קשה זה שאני בעבודה ולא באמת יכולה לקחת את הזמן להתאכזב מזה או להתכרבל בעצמי.

זהו, אצלי זה ממש מזל שאני בחופש ארוך עכשיו

כך שלא צריכה גם להתמודד עם הגן. לא חושבת שהייתי מסוגלת לקבל את התוצאה של הבטא כשאני בגן... הייתי מתפרקת לחתיכות שם

&nbsp
בכל מקרה, עד שהתוצאה תבוא- תנסי לשמור על האופטימיות ולקוות לטוב. חשיבה חיובית יוצרת מציאות חיובית.

למעלה