מרב מיכאלי: "ביבי ריסק לנו את המחנה"

ai27

Well-known member
ועל כן הוא לא הציג שום חלופה. שום חלופה אידאולוגית, שום תוכנית, שום אג'נדה, שום כלום. רק 'רק לא ביבי' שחוק ולא מעבר לכך.

גם הקריסה שלו נובעת בדיוק מאותה בעיה, העובדה שהוא לא מציג שום חלופה. איש במדינה הזאת לא יודע לומר מהן דעותיו לא המדיניות, לא הכלכליות, לא שום דבר. מאחר והוא הוכיח שגם בתחום 'רק לא ביבי' הוא לא משהו, פשוט לא נותרה שום סיבה עניינית להצביע עבורו. לענ"ד זה כל הסיפור כולו.
הוא הציע חלופה פוליטית:
במקום להצביע למפלגת האבודה, שהתמכרה לתמיכה התאבדותית בלאומנים ערבים,
שמאלנים יכלו להצביע לו.

הקריסה שלו נבעה בלעדית - מהאופן בו הוא הותקף ע"י שמאלנים קיצוניים.
ולא בגלל העמימות שלו.
רדפו אותו באופן מזעזע, הפגנו כל הזמן סמוך לביתו ולבתי חבריו למפלגה.
גרמו לו שוב ושוב לנסות "להוכיח" שהוא לא מכר את נשמתו לשטן. שהוא "אופוזיציה בממשלה"

ומה זה גרם?
זה גרם למחיקת כל השמאל המתון.
אחרי כל ההסתה נגדו ומנגד חבריו, ציוני שמאלני לא יעז להצביע לו ולחבריו,
והם פונים לסער בהמוניהם.

מי גרם לזה?
לא ביבי,
אלא מטורללי השמאל-קיצון.

Harrington

Well-known member
מנהל
הוא הציע חלופה פוליטית:
ואילו אני מדבר, בדיוק כפי שכתבתי כבר פעמיים שלוש כעת בשרשור, על חלופה אידאולוגית. דומה אולי במילה אחת, אבל משהו אחר לחלוטין.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לדבריה, "ביבי הוא שריסק את מפלגת העבודה? - "יש לו חלק ניכר בזה, בוודאי. זו אחת ההצלחות הגדולות שלו, הוא ריסק את המחנה הפוליטי שממולו".

השמאלנים הכל כך אינטילגנטים בעיני עצמם מתחילים להפנים את האמת המרה - קצת עצוב לראות אנשים שכל חייהם היו בטוחים שהם
"מתנת האינטילגנציה לאנושות" כשהם מפנימים שהם בסה"כ בני אדם כמו כולם.......האין זה נפלא ? :ROFLMAO:

ביבי לא ריסק כלום.
ביבי היה המסמר האחרון שדפק את ארון הקבורה שנקרא מפלגת העבודה.
מי שריסק את המפלגה הם הבוחרים הגזעניים שלא יכלו לסבול את העובדה שמרוקאי עומד בראש המחנה שלהם
ולכן עברו למחנות אחרים.

ביבי לא ריסק כלום.
ביבי היה המסמר האחרון שדפק את ארון הקבורה שנקרא מפלגת העבודה.
מי שריסק את המפלגה הם הבוחרים הגזעניים שלא יכלו לסבול את העובדה שמרוקאי עומד בראש המחנה שלהם
ולכן עברו למחנות אחרים.
ביבי פרק את מפלגת העבודה???
מפלגת העבודה פרקה את עצמה לדעת...
עובדה שנשארו להם בתי האבות...

טלה נעים

Active member
לדבריה, "ביבי הוא שריסק את מפלגת העבודה? - "יש לו חלק ניכר בזה, בוודאי. זו אחת ההצלחות הגדולות שלו, הוא ריסק את המחנה הפוליטי שממולו".

השמאלנים הכל כך אינטילגנטים בעיני עצמם מתחילים להפנים את האמת המרה - קצת עצוב לראות אנשים שכל חייהם היו בטוחים שהם
"מתנת האינטילגנציה לאנושות" כשהם מפנימים שהם בסה"כ בני אדם כמו כולם.......האין זה נפלא ? :ROFLMAO:

השמאל ירה בעצמו

נסיך.333

Well-known member
זה לא ביבי, זה ההתבהמות, השחצנות, ההתנשאות, וכו'
הם הרוויחו את זה ביושר

מלאכת מחשבת1

Well-known member
לא מזרחי ולא מתקרבן, מי שמתקרבן זו נכדתו של השטן שעבד בשרות הנאצים..
ואללה הגדלת לעשות. גם מזרחי, גם מתקרבן וגם בור .
קרא כאן בבקשה עד הסוף :
קסטנר
אז נכון שלא הכל "היה חלק" בהתנהגותו של קסטנר , אבל בין זה לבין "שטן שעבד בשרות הנאצים.." המרחק עדיין גדול.
ד"א גם האמריקאים למשל , אספו את המדענים הגרמנים ובראשם את פון בראון [זה שהמציא את הרקטות שהומטרו על לונדון], ופטרו אותם ממשפט וניכסו אותם לעצמם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
קרא כאן בבקשה עד הסוף :
קסטנר
אז נכון שלא הכל "היה חלק" בהתנהגותו של קסטנר , אבל בין זה לבין "שטן שעבד בשרות הנאצים.." המרחק עדיין גדול.
ד"א גם האמריקאים למשל , אספו את המדענים הגרמנים ובראשם את פון בראון [זה שהמציא את הרקטות שהומטרו על לונדון], ופטרו אותם ממשפט וניכסו אותם לעצמם.
סופרמן..

בוא תקרא מה אמר אייכמן על קסטנר

אדולף-אייכמן, האיש שניהל את ההשמדה, רואיין שנים אחדות לפני שנתפס בידי עיתונאי הולנדי בשם סאסן. בראיון, שהתפרסם בשבועון 'לייף', הוא מצוטט:
"קסטנר העניק לי את השקט בהונגריה, והביא לכך שלא חוויתי ורשה הונגרית (הכוונה למרד). הוא עשה לי עבודה שלמה. הוא נתן לי את כל היהודים מבלי שנורתה ירייה אחת, בלי הפגנות, ומבלי שהייתי צריך לתת אדם אחד לעזרת המשטרה ההונגרית. הוא הנעים לי את החודשים בבודפשט וחסך לי צרות ומועקות. היה לו חופש תנועה מלא. הוא גרם לכך שהס (מפקד אושוויץ) בא להתחנן כדי להמעיט במשלוחים. קסטנר עשה לי את השהות במטה לעבודה משרדית נעימה. לאיש אמונים כזה, הכרת התודה שלי היתה
מתן חופש תנועה מלא... נעשינו חברים... זה היה עסק טוב בשבילי, מחיר של 20-15 אלף יהודים תמורת סדר במחנות".

בוא תן לי הסבר נאות מדוע אייכמן { לפני שנתפס } "יפרגן" כל כך לקסטנר ?

אני יכול לומר לך שלפני מספר שנים קראתי את כל דבריו של אייכמן על קסטנר באותו ראיון והיה שם פירגון הרבה יותר גדול מאשר זה המוצג בקטע זה. אני אנסה למצוא עבורך את הקטע כשאתפנה אך בינתיים קבל את הקישור הזה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
בוא תן לי הסבר נאות מדוע אייכמן { לפני שנתפס } "יפרגן" כל כך לקסטנר ?
אולי תסבירו לי אתם מה הקשר של פרשת קסטנר לנושא הנדון והאם באמת מישהו חושב שיש קשר בין מה שעשה או לא עשה קסטנר לפעילות של נכדתו ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
אולי תסבירו לי אתם מה הקשר של פרשת קסטנר לנושא הנדון והאם באמת מישהו חושב שיש קשר בין מה שעשה או לא עשה קסטנר לפעילות של נכדתו ?
הנושא עלה בשרשור באופן כלשהו { אתה מוזמן לקרוא } - ולא , אין קשר בין פעילותו של קסטנר לבין פעילות נכדתו.

ai27

Well-known member
הקשר היחיד הוא הקמפיין שהנכדה עושה למענו.
מיכאלי פעלה רבות לשיפור תדמיתו - של מי שבית המשפט קבע ש"מכר את נשמתו לשטן".
זה הטיל עליה כתם נוראי.

כשמחברים את זה לקשרים של מיכאלי עם הקרן החדשה,
ולרעיונות מאוד רדיקליים שהיא קידמה,
זה נראה מזעזע.

נסיך.333

Well-known member
קרא כאן בבקשה עד הסוף :
קסטנר
תנסה ללמוד לקרוא מה שכתוב ולא מה שאתה רוצה לראות, אם כתבתי שאני לא מזרחי ואתה מתעקש שאני כן, מה זה אומר עליך?
וקרבנות של סבא שלה היו במשפחה שלי.. ואני עדיין אומר שהוא היה השטן בהתגלמותו..
ואם האמריקאים לקחו מדענים נאצים (שאגב לא עסקו בחיסול ולא היו בוגדים בעמם) זה מנקה את שאר הנאצים? אולי לפי דעתך...
בור? נו בסדר, אבל לפחות לא שקרן...

ai27

Well-known member
קרא כאן בבקשה עד הסוף :
קסטנר
השופטים במשפט בו הוא תבע ניצול שואה - קבעו שקסטנר "מכר את נשמתו לשטן",
זאת לאחר שהם בחנו לעומק את מעשיו.
אייכמן טען שהוא הפך את עבודתו (השמדת יהודים) לקלה ונעימה.
סייע כמיטב יכולתו לקורט באכר שהצטיין בהשמדת יהודים באס אס טוטנקופף-פרבנדה ולכן קודם - לחמוק מעונש.

האמריקאים למשל , אספו מדענים גרמנים (שלא היו חלק מהאס-אס, ולא עסקו ברצח-עם, אך היו נאצים) והשתמשו בכישוריהם.
בין זה לבין לסייע משמעותית להאיץ את השמדתם של חצי מליון יהודים המסייעים לרוצחי המונים אחרים לחמוק מעונש - יש הבדל עצום.

נערך לאחרונה ב:

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אומרים שהתפוח לא נופל רחוק מהעץ.
לא מזרחי ולא מתקרבן, מי שמתקרבן זו נכדתו של השטן שעבד בשרות הנאצים..
זאת לא רק נכדתו, גם אמה סוזן קסטנר כאן בבלומפילד מתנגדת נחרצות כשמניפים את דגל ישראל.

נערך לאחרונה ב:
למעלה