מראונת שלי!!!! לפה ועכשיו

נעלמת

New member
מראונת שלי!!!! לפה ועכשיו ../images/Emo27.gif

את מוצפת במאה אלף שקים של חיבוקים שנשפכו... לא על אחריותי...
שיר...

סתיו*

New member
לזאת שתפסה אותי ברגע נדיר של שינה ../images/Emo8.gif

מראונת שלי כמובן! האחת והיחידה
. בטח הייתי לגמרי מסטולה... יש לי נטייה להשמע ככה באמצע השינה... ונטייה עוד יותר מפחידה לא לזכור מה אמרתי... חחח < אווזה מפשפשת בזיכרון להבין אילו סודות כמוסים היא כבר חשפה
>.
מראונת שלי, רוצה לאחל לך בוקר נפלא ומיוחד, בוקר בהיר וציורי. צאי אל המרפסת, הריחי את אוויר הבוקר המדהים, הביטי בשמיים הכחולים, תני לשמש לחמם אותך, וזכרי, שאי שם באיזו טירה נידחת, ישנה אווזה שחושבת עליך, שאוהבת אותך הכי בעולם. ואי שם, באותה טירה ממש, ישנם 3 סרטים מפחידים, ואווזה פחדנית אחת שלא יכולה לראות אותם בלעדייך (עיניים... כסא גלגלים...
)...
אז קדימה חומד, לשנס מותניים, להפשיל שרוולים, ולדאוג לעצמך. כי יש בעולם הזה רק מראונת אחת, ואני צריכה אותה איתי.
בוקר מדהים לך
שולחת לך אינסופ
. אוהבת כל כך,
אני

הי אתן שם! כן...שלושתכן.

שיר הנעלמת סתיווית האווזה בטירה ומראונת שמסתתרת מאחורי המראה... רוצה לשלוח לכ-ו-ל-כ-ן שם
אחת קטנה שניראת מאוד תמימה... אבל יש בתוכה מיליוני
אוהבים עד אין קץ.. ביליוני
מתקתקות ומרפאות מכאובים... וטריליארדי
של כוחות חיזוקים ותקוות. תזהרו שם...היא אמנם קטנה אבל ממזרה לא קטנה.. לא מקנאה במי שהיא תיפול לה על הראש. זה עלול להיות קצת כואב... שתהיה לכן שבת מופלאה של
חמימה
מריחים בכל
הקשת... ואין ספור
ואפילו
שיוצאים ישר מה
. אוהבת כל כך... ועוד הרבה יותר... ויותר מזה... נו...תוסיפו עוד קצת... טוב. נו. שיהיה. ככה
. מאיונת ה
שבריאה אליכן.

היי...אתן שם...כן כן...שלושתכן ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

שירוש המקסימה
, אווזונת אחותי המדהימה
, ומאיונת דבורתי
המלאכית המופלאה
סליחה שרק עכשיו אני עונה... פשוט קצת למילים קשה בזמן האחרון לצאת... ומרגישה כזאתי לא מועילה!!! רוצה לשלוח לכל אחת ואחת מכן אין ספור חיבוקימים
ואין סוף נישוקימים
שירפאו את כל הפצעימים... אפילו הכי קטנימים
(טוב...מה יש לי אם הXימים?) רוצה לשלוח גם XXXXXXXXXXXXXXXL כוחות לחיזוק הנפש והגוף!!! ואין סוף אמונות ותקווה בכדי שלעולם "לא תפסיקי לקוות"!!! חוץ מזה... הנה התכבדו מתוקות שלי... דבוריק הקטנטן שלנו עמל ועמל רבות... בכדי להוציא את הצוף מן הפרחים
בכדי שיהיה לנו שנה טובה ומתוקה כמו דבש
ושנטבול בתוכו את כל התפוחים
ושיהיו לנו חיים נפלאים... שטופי שמש
וצבעים מרהיבים
אז....לכן בננות
מקסימות
ואהובות
(((((((((((
שנה~טובה
!
|תפוח))))))))))
שלכן תמיד תמיד תמיד תמיד תמיד לנצח נצחים