מראה סדוקה...

blue love

New member
מראה סדוקה...

דמות משתקפת ממראה שבורה סדקים פעורים בנשמת האשה עיניים רייקות ללא תוכן פנימי רדומה בוהה בחלל האין סופי. דמות מתושטשת בדרמת קיום מנסה להגיע לקו הסיום מושיטה יד מלטפת מראה שבורה שריטה ודמה מכסה עברה. דמות פצועה מביטה במראה עיניים רוויות בנוזל הדמעה נפש ערירית לעצב וליאוש מכורה מבינה שלא המראה שמולה שבורה. blue

tairon

New member
וואוו חזק

כמה חזק שזה המילים החיבור שלהם מ~~~ד~~~ה~~~י~~~ם!!!!!

היא ...

היא מביטה במראה היום בדמות של אישה שבורה היא מביטה במראה אתמול בדמות של אישה אהובה כל יום היא מחליפה מסיכה כל יום היא מישהי אחרת מול המראה היא אישה עם המון מסכות בחיים מרוב מסכות היא לא מכירה את עצמה היא הלכה לאיבוד בכל המשחק שלה היא צריכה למצוא את עצמה היא צריכה להחליט שזהו היא מתחילה מתחילה את החיים מחדש ..

מורכב...

שרוני ... " היא צריכה להחליט שזהו היא מתחילה את החיים מחדש..." ואולי... זה כבר לא רק בינה לבינו... לא כ"כ פשוט ודי מורכב. אולי ... פשוט מבינה את כאבו כמו גם כאבה... ובגלל זה ממשיכה... לנסות לרקוד לצלילי אהבתו ולצלילי האכזבה?? קשה לי עם מה שכתבת, לכל סיפור כזה יש מאחור, עולם ומלואו... זה כבר לא היא לעצמה.. כי רק על עצמה חשבה בעבר... והגיע הזמן לתקן נזקים שעוללה...

בלו לאב

בלו לאב חביבי, מתוך הזדהות קלה לנכתב... מעריכה את הבנתך לרגשות האשה, תהליך של הכחשה, תהליך של קבלה,תהליך של הבנה ובניה מחדש... * האם חשבת עליי?

blue love

New member
נשמת אשה..

עושה לי טוב לדעת שמילים יכולות לגעת ברגשות של אחרים... טוב לי לדעת שהן נגעו בך... ולמרות שלא חשבתי עלייך בכתיבת השיר...אני שמח שהיזדהת עם הנכתב... ובעצם... המילים יכולות לגעת בכל כך הרבה .. העיקר כמו שכתבת שתהליך הבנייה מחדש יגיע... ואז השבר יתאחה.. blue

חיוכית

New member
בלו לאב ../images/Emo25.gif

אין מילים בפי... זהו אזלו לי יבשה עטי חזק ..מלא עצמה ואוו וכל זה... אהבתי עד מאוד.

oren 27

New member
blue love

היופי שלך לראות את האמת באדם ולבטא אותה ע"י מילים כה אמיתיות. אורן.

moran.l

New member
רק שתבין

שכבר לא היה לי מקום בקיר ליצירות שלך אז הייתי צריכה להוריד משהו שלך, שפחות אהבתי.... חחחחחחחחח.... מקווה שאתה לא כועס.... חיבוק

*pank

New member
אהבה כחולה!

השיר שלך הוא שילוב, של פיוט יפייפה ופסיכולגיה. הפסיכולוגיה של האישה ובכלל של בני התמותה. שיאשימו על כל העולם בטרם יודו שבהם נעוצה הבעיה. אבל מעבר לכך השיר שלך מעביר המון עצב, עצב לא שלך ואתה הוא בעצם מעין מראה מתוקנת, שמשקפת את האמת ללא כחל וסרק. ולא מותירה מקום לרמיה עצמית. יש אימרה חכמה שאומרת האדם לעולם יהיה קורבן של עצמו. זה לא מה שעשו לך זה מה שאפשרת לאחרים לעשות לך.

irist

New member
בלו....

ללא ידיעה אולי... נוגע בלא מעט לבבות שבורים... קוראת שוב ושוב את המילים... מהסוף להתחלה... ובפעם המי יודע כמה... תוהה, בוהה... אל מול המסך... כתיבתך כה עמוקה... עד כי חודרת היא לתודעה... מעמידה אותי בתחושה של תדהמה... אל מול עוצמת המילים... מ-ד-ה-י-ם... iris

מראה שלמה ויפה!!!

אל תמהר לכתוב ואל תתיימר לחשוב, אצלי המראה תקינה לחלוטין!!!

למעלה