מראה זה כן הכל.

מיצי007

New member
מראה זה כן הכל.

אני מניסיוני חושבת שבגיל ההתבגרות מראה זה כן הכל, אם את שמנה, או אתה שמן אף אחד לא ירצה לצאת איתך... פחות אנשים ירצו להיות חברים שלך... מה אתם חושבים?

A Boy

New member
בגיל ההתבגרות המראה זה עיקרי

אבל לא הכל

KEiN

New member
לא הכל....

וגם לא העיקרי.... למדתי עם הזמן.. זו הדרך בה אתה מייחצן את עצמך...

sugar girl1

New member
אני ממש לא מסכימה איתך..

הידיד הכי טוב שלי הוא שמן, ותאמיני לי שיש לו הרבה חברים אפילו יותר מדי, וכולם אוהבים אותו, אולי יש כאלה אנשים שהם צרי מוח ולא יסתבובו עם מישהו שהוא שמן בגלל כל הנורמה החברתית המעצבנת הזאת... אבל זה ממש לא נכון ושתדעי לך, אנשים שמנים הם טובי לב יותר מאחרים...

ZBlaster

New member
אני לא ../images/Emo31.gif

מה הקשר לזה שלאנשים שמנים יש לב יותר טוב? יש לך תואר בזיינות שכל בינלאומית או משהו כזה? יש משהו מעניין שאני יודע כל מי שהניק שלהם זה Sugar Girl1 הם מפגרות.. WTF? Z-Blaster

made in china

New member
ממש לא נכון!

הכל תלוי בבטחון העצמי שלך..אם את שמנה עם בטחון עצמי עצום, אנשים ירצו להיות חברים שלך. אבל אם אין לך בטחון, רוב הסיכויים שלא תהיה מקובלת במיוחד.. אבל (כן, יש אבל) יש בנות רזות שאין להן בטחון עצמי, וגם לא המון חברים.. הכל תלוי בבטחון ובהערכה העצמית שלך

ZBlaster

New member
מראה זה לא הכל.

זה העיקר. וגם אם כן, תמיד טוב לקבל מחמאות לא?
סתם סתם. על הקיצר, זה לא הכל. אני מכיר הרבה אנשים שמנים שיש להם חברות\חברים.. זה שטויות. הכל תלוי גם באיזה חברה אתה נמצא. אני בחברה שהייתי שנה שעברה, זאת הייתה חברה שעליה אני יכול להגיד שאין שם אפליה, כולם שווים כולם מתייחסים סבבה לכולם ואין שם איררכיה חברתית כמו בכל מקום אחר. Z-Blaster

למעלה